סוגי מדפים – הכירו כל הסוגים והשימושים בהתאם

תהליכים של עיצוב פנים תמיד נעים על הציר הקבוע. כאשר מצד אחד אנחנו מחפשים מענה לצרכים נקודתיים תוך שאנחנו מחפשים רהיטים ופריטים אשר יצליחו למלא את החסר בלי בעיה. מהצד השני, אנחנו מחפשים כמובן, פריטים נאים ואסתטים. אנחנו, בני האדם, מגיבים לאסתטיקה ויופי. השימוש באסתטיקה מאפיין את התרבות האנושית כבר מאות רבות של שנים. היום, בשנת 2024, הרבה יותר קל למצוא מדפים אשר מצד אחד יתנו לכם את הפתרון המושלם ויאפשרו לכם לאחסן יותר. מהצד השני, בלי שתדרשו להתפשר בכל הנוגע לאסתטיקה. אז אם אתם רוצים לקבל את הרשימה המלאה של המדפים המועדפים עלינו, אתם מוזמנים להמשיך לקרוא.

כמה מילים כלליות וטיפים חשובים

אז באמת כאשר אנחנו בוחרים מדף עבור ארון בגדים או מדף מסוג אחר, יש כמה אלמנטים אליהם אנחנו רוצים לשים לב לפני שנוכל לצאת לדרך:

  1. מה האורך של המדף: מטבע הדברים אנחנו נרצה לרכוש מדף אשר יתאים במימדיו לנקודה בה אנחנו מעוניינים להתקין אותו. מהצד השני, אם קיימת אפשרות, נרצה לבחור מדפים ארוכים ככל הניתן. בעיקר אם אנחנו רוצים לייצר פתרונות אחסון חדשים. בדיוק במקרים בהם יש בעיה של מקום, מדפים פינתיים יכולים לתת מענה מדויק. אלו מדפים מיוחדים המעוצבים כך שאפשר יהיה לנצל את הפינה של החדר בצורה מדויקת. מה שמעניק לנו גם מענה דקורטיבי וחשוב מכך, מייצר לנו עוד פינת אחסון.
  2. נרצה להבין מה המדף עתיד להחזיק והאם זה אפשרי: אין דבר מסוכן יותר מאשר להניח על מדף בודד יותר מדי פריטים כבדים ורק להמתין לרגע בו הוא יקרוס. חשוב לשים לב לעניין הזה ואם צריך, למצוא נקודה נוספת להניח בה עוד מדף. כמובן, אם אתם מחפשים מדף עבור מענה ספציפי, אז חשוב לבחור במדף חזק דיו. בנוסף לכך, חשוב להתקין אותו כמו שצריך, כדי שבאמת ישאר באותה נקודה לפרק זמן משמעותי.
  3. אנחנו נרצה לבחור בפריט המתאים בצבעים שלו לאופי של החלל: כל העניין בעיצוב פנים הוא ליצור הרמוניה בין איזורים שונים באותו החלל. לצורך העניין, אם בתמונה על הקיר יש אלמנט ורוד ועל הספה הכחולה נניח כרית עם הדפס ורדרד, הרי שהצלחנו ליצור הרמוניה בתוך החדר. אנחנו צריכים לשאוף לכך כל הזמן. לכן, אם למשל החדר מלא בפריטים מעץ, שימו לב כי גם המדף אותו תליתם, מעוצב בעץ. אם החדר מעוצב בקו עיצובי מודרני- ארובני, אולי דווקא מדף מברזל יתאים לכם. כמובן שיש מגוון רחב של אפשרויות ואפשר לשחק איתן כל הזמן.

סוגי מדפים נפוצים

ערכנו לכם רשימה עם סוגי המדפים הנפוצים ביותר:

  • מדפים מודולריים: מדפים המגיעים כאילו במספר יחידות שונות. כאשר אפשר להניח כל מדף בנפרד לכאורה אבל ביחד, המדפים מייצרים כמו תמונה חדשה. מדובר על מדפים פופולארים בקרב הקהל הישראלי.
  • מדף צף מעוצב אלגנטי: מדף צף מעוצב, הוא מדף שכאילו מונח ‘באוויר’, בלי רגליות מתחת או ידיות המחזיקות אותו מלמעלה. כמובן שבזכות הפטנט הייחודי של המדף, אפשר להניח אותו בלי כל חשש לכך שיפול או לא יחזיק מעמד. עם זאת, מדף צף מעוצב אלגנטי הוא פתרון מצויין למי שמחפשים להוסיף לחדר אלמנט כאילו מודרני וכזה הנראה קצת ‘יוקרתי’.
  • מדף פינתי: דיברנו עליו בקצרה. מדובר על מדפים אשר מונחים על הפינה של החדר ולמעשה מצליחים ליצור לנו יחידת אחסון אפילו בנקודה אשר בה בדרך כלל אנחנו לא עושים שימוש.

העיקר הוא לבחור את הפריטים בהם תרצו להשתמש מחברה מקצועית. עכשיו הזמן שלכם להביט על הבית או על בית העסק ולחשוב איך לשדרג אותם בקלות וליצור עוד פינות לאחסון.

IDEAL SALE
הנחות שוות
על כל ארונות אידיאל!

המבצע תקף לסניפים בלבד