ארונות בגדים

החשיבות של ארונות בגדים בתוך הבית שלכם

הבית שלכם כולל לא מעט אלמנטים שונים, אשר ביחד יוצרים מראה מושלם ואיכותי במיוחד. עם זאת, אחד האלמנטים החשובים ביותר בעיצוב הבית שלכם והוא בעל השפעה מכרעת עוד יותר מהאחרים הוא ארון הבגדים. לכאורה, התפקיד של ארונות בגדים הוא אחד ויחיד והוא – להוות פתרון פונקציונלי ונוח ולאכסון של כל הבגדים במקום אחד. עם זאת, חשוב להבין שבארונות בגדים יש הרבה מעבר לכך.  הרי אם היה מדובר על פונקציונליות בלבד, אפשר היה להניח את הבגדים גם בארונות, מדפים או ספריות בהם ממוקמים פריטים אחרים, או להניח את הבגדים פשוט בערימה ליד הספה, ומידי פעם לשלוף את מה שנוח… ברור שמדובר על משהו שהוא מעבר למקום אחסון. הארונות בגדים שלנו צריכים גם להוות מרכיב מסוים שישתלב באופן איכותי עם העיצוב של הדירה שלכם. הם מהווים חלק אינטגרלי מחדרי השינה, ולמעט המיטות, הם גם מהווים את הפריטים הגדולים והבולטים ביותר בתוך החדרים. מעבר לכך, הארונות גם מסייעים לכם לחסוך במקום, כאשר הם מתוכננים בצורה חכמה ויעילה.

אז איך אפשר ליהנות מכל היתרונות של הארונות?

לבחור ארונות בגדים עם טכניקת ההזזה


כיום, אחת מהאפשרויות הטובות ביותר שעומדות בפניכם כאשר אתם רוצים לרכוש ארון בגדים חדש, הוא לבחור בארונות הזזה. ארונות הזזה שונים מהארונות הרגילים, משום שטכניקת הפתיחה שלהם היא ייחודית. מדובר על דלתות שמונחות ע”ג ציר אופקי קבוע, ונעות מצד לצד ע”ג מסילה קבועה.

הדבר הוא נהדר ונוח ממספר סיבות:


1.ראשית, ארונות בגדים בטכניקת ההזזה, מאפשרים לכם חיסכון יעיל מאד. בארונות שהדלת תופסת חלק ניכר מהשטח בחדר כאשר היא נפתחת, בארונות הזזה אין בעיה כזו. הדלת תמיד תופסת את אותו השטח בדיוק, ולא מפריעה למי שנמצא בתוך החדר. היא מאפשר נוחות מקסימלית, וגם הפתיחה והסגירה שלה היא נוחה במיוחד.
2.הסיבה השנייה נעוצה בשטח עצמו של הארון. בשל העובדה שהדלת מורכבת ממנגנון פתיחה שונה, אפשר לתכנן את הארונות כך שיהיו גדולים במיוחד, ולמעשה יתפסו את כל השטח של הקיר שעליו הם נשענים. מדובר על ניצול מקסימלי של שטח החדר, כאשר הרווח בין הארונות לבין הקיר עצמו הוא מינימלי. כך, גם אם מדובר על חדרים קטנים יחסית אך יש לכם כמות גדולה מאד של בגדים – אפשר לבחור בארונות ההזזה שידעו לנצל בצורה המקסימלית את השטח שבו הם ממוקמים. בארונות הללו אפשר גם להתקין מדפים בצורות שונות, מגירות או אפילו פירזולים שונים, כדי לנצל את השטח בצורה החכמה ביותר.

מגוון רחב בעיצוב של ארונות בגדים

אולם, הזכרנו כי ארונות בגדים איכותיים טובים לא רק מבחינת הפונקציונליות והשימושיות שלהם. אלא יש גם משקל מכריע לעיצוב של הארונות, ולמראה שלהם. גם אם מדובר על ארונות הזזה – עדיין השיקול של העיצוב הוא גדול מאד, ולכן אפשר למצוא באידאל ארונות מדהימים מסוג זה. בין השאר, אפשר למצוא עיצובים שונים לדלתות ההזזה עצמן. יש היום דלתות לארונות שמורכבות מזכוכית מדהימה, שתגרום למראה יוקרתי מאד. יש דלתות של ארונות שבהן החלק החיצוני של הדלת הוא גם מראה, כך שהדבר יוצר אשליה של גודל בתוך החדר, ומסייע גם לחדר קטן יותר להיראות גדול. אפשר למצוא היום שילוב בין אלמנטים וחומרי גלם שונים בתוך ארונות הבגדים שלכם. כך אפשר לדוגמה למצוא שילוב בין עץ לבין זכוכית, בין מתכת לבין זכוכית, ועוד ועוד. הנקודה היא שתמיד אתם יכולים לבחור מתוך מגוון מדהים של ארונות איכותיים לדירה שלכם, וגם בתוך ארונות ההזזה, האפשרויות הן רבות ומדהימות.

ארונות בגדים
ארון בגדים
ארון עם בגדים

עוד ארונות בקטלוג

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות בסניף הקרוב אליכם, השאירו פרטים כאן: