סוגי ארונות לחדרי ילדים

בחירת ארונות מציגה כיום שפע בל יתואר. והפעם נתמקד במגוון של סוגי ארונות, המיועדים לחדרי ילדים בגילאים השונים. בין היתר נתאר אילו סוגי ארונות פופולריים יש, ומה הוא סוג הארון המומלץ על פי שיקולים שונים.

שיקולים חשובים בבחירה בין סוגי ארונות לילדים

בבחירת ארון בגדים לילדך, שקול את הדברים הבאים:

  1. מטרת הארון ואופי השימוש. כלומר, האם הוא ישמש לאחסון בקיפול או אולי לתליית בגדים?
  2. כמה ילדים ישתמשו בארון הבגדים הספציפי הזה? אם יותר מילד אחד, עדיף ארון גדול יותר.
  3. מהן מידות החלל שבו הוא יוצב? כפי שנרחיב בהמשך.
  4. מהו סגנון העיצוב של החדר? ילדים בעלי תודעת עיצוב וחדרים מעוצבים נוטים להעדיף גם ארונות בעלי עיצוב מרהיב מהרגיל.

גודל החדר, שיקול חשוב

רבים סבורים כי למעשה הדבר הראשון שעליכם לקחת בחשבון בבחירת ארון לחדרי ילדים הוא גודל החדר שבו מדובר. אם יש לך מקום גדול למקם ארון, אז את/ה יכול לבחור ארון מרווח שניתן לאחסן בו בקלות את כל הבגדים, הנעלה ואפילו אביזרים שונים, משחקים וכדומה. אם יש לך מספיק מקום בשפע, תוכל ליצור חלוקה טובה של הארון, על פי צרכי האחסון שבהם מדובר. קל יהיה לשמור פריטים של בגדי ילדים במגירות או במדפים שונים. זה יעזור לשמור על הבגדים של ילדכם מסודרים ויקל עליהם למצוא את מה שהם מחפשים בעצמם (זה חשוב כדי שירגישו עצמאים).

בחדר גדול, ניתן להכניס ארון עם דלתות מרובות או עם שתי דלתות רחבות במיוחד. במידה ולילד שלך יש חדר בגודל ממוצע, אז ארון בגדים כגון ארון 2 דלתות רגילות יספיק בהחלט. אתה יכול לבחור אחד עם מדפים או מגירות בהתאם לצורך, כדי שהילדים יוכלו לאחסן את הבגדים שלהם בהתאם לנוחות. ארונות אחסון מסוג זה מאפשרים לאחסן יותר חפצים בחלל קטן יותר, מבלי לתפוס שטח רצפה.

מדוע לבחור ארונות הזזה

ארון הזזה הינו ארון בגדים מודרני אשר ניתן לתכנן אותו בתור ארון קיר. לצד הדגמים הרגילים, ניתן למצוא גם דגמים של ארון שיש לו דלתות המחליקות לתוך הקיר. ארונות הזזה מגיעים בצורות וגדלים רבים ושונים, אך לכולם יש דבר אחד במשותף – הם משמשים בדרך כלל כחלופה חוסכת מקום לארונות מסורתיים. ככלל, הסוגים הללו מאוד דקורטיביים, נוחים לשימוש ומודרניים באופי שלהם. הם בטיחותיים, נוחים וישנם דגמים מרהיבים לכל שכבות הגיל.

ארונות פינתיים ולמי הם מתאימים

סוג נוסף של ארון מבוקש נקרא ארון פינתי. המדובר על פתרון המונח בפינת החדר. ניתן לתכנן את מיקום התכולה על פי אופי השימוש. בפינה ניתן לאחסון פריטים שאינם בשימוש לעתים קרובות ואינם גדולים מדי. זהו באופן מובהק פתרון אחסון חוסך מקום. דגמים אלה מהווים דרך מצוינת לנצל שטח לא מנוצל בחדר הילדים. ארונות פינתיים זמינים בגדלים ועיצובים שונים כדי להתאים לצרכים שלך ולאופי של חדר הילדים. הם קלים להתקנה בכל סוג של קיר או חומר ריצוף. לארונות פינתיים עשויים להיות מגירות או מדפים עם דלתות נפתחות בזווית רחבה כדי לחשוף יותר שטח אחסון.

סוגי ארונות וחומר הגלם ואיך בוחרים

ארונות לחדרי ילדים יכולים להיות עשויים ממגוון רחב של חומרים. יכולים להיות בנויים מעץ, אך הם יכולים להיות עשויים מחומרים אחרים כגון סיבית, שילובי מתכת או אפילו ציפויים מפלסטיק. ניתן למצוא דגמי איכות מסוגים שונים של עץ, כולל אלון, מהגוני, אורן ועץ טיק. בשורה התחתונה, בחרו ארון ילדים לפי גודל החדר, חומר הגלם המועדף, שיקולי עיצוב, מחיר ונוחות.

IDEAL SALE
הנחות שוות
על כל ארונות אידיאל!

המבצע תקף לסניפים בלבד