הפתרון האידאלי לחדרים קטנים – ארון טלוויזיה

בעולם המודרני ניצול מקסימלי של החלל נמצא בראש סדר העדיפויות של בעלי בתים רבים. במקביל, הרבה אנשים מחפשים את הדרך לשלב טוב יותר את מערכות הבידור הביתיות, כגון טלוויזיות חכמות, בחדרים לא גדולים. חדרים קטנים מצריכים גישה עיצובית נבונה וחסכונית. משום כך מתבקש מאליו הפתרון האידיאלי והמתאים בבית שיש בו חדרים קטנים – במקום ארון רגיל, ארון טלוויזיה. רהיט ייחודי זה משרת מטרה כפולה, ומשלב את צרכי אחסון הבגדים והחפצים שלכם, ביחד עם אמצעי הבידור הפופולרי, יותר מאי פעם.

קונספט מושלם לחדרים קטנים

לפני זמן לא רב, נהוג היה להמליץ על בחירת ארון הזזה עם מראה כרהיט מתאים לחדר קטן. אמנם ארון כזה בהחלט איננו רעיון מופרך, אבל השילוב בין ארון ובין טלוויזיה הוא פשוט קונספט מנצח וטוב יותר. מדובר למעשה על ארון בגדים לכל דבר, אשר משלבים אותו עם טלוויזיה מובנית. את הטלוויזיה משלבים לרוב בתוך הדלתות של הארון או בפאנל שמקובע בחזית המרכזית של הארון. התוצאה: מתאפשרת חווית צפייה נוחה, במקביל לפתרון אחסון נרחב למדי לבגדים ואביזרים.  עיצובים חדשניים אלה של ארונות זמינים בגדלים מגוונים ובעיצובים סגנוניים שכל אחד ימצא בהם את הדרוש והמועדף בשבילו.

התאמה מושלמת לחדרים קטנים – כך זה עובד

אחת הטענות המרכזיות התומכות בהתאמת ארון בגדים עם טלוויזיה מובנית לחדרים קטנים היא שזה מיצר ניצול יעיל של שטח מוגבל. בואו נראה איך זה עובד ולמה זה כה יעיל.

  1. עיצוב חסכוני במקום: מכיוון שמדובר על ארון עם טלוויזיה מובנית, הרי שרהיט אחד משמש למטרה כפולה. זאת אומרת, למעשה חוסכים את הצורך להכניס לחדר מעמד טלוויזיה או שידה בנוסף על הארון. שילוב חכם זה מאפשר ניצול מיטבי וחסכוני של שטח רצפה יקר ערך. אם קונים ארון רגיל, שטח נוסף נתפס לשם העמדת הטלוויזיה. בחדר קטן, כל סנטימטר של שטח רצפה הינו בעל ערך רב שראוי לניצול חכם.
  2. פריסת חדר אופטימלית: אין ספק שחדרים קטנים מציבים אתגרים עיצוביים ולא פשוט לסדר את הרהיטים בחלל הזה. ארון בגדים שמשולב עם טלוויזיה מביא עימו גמישות נוספת בתכנון העיצובי ובזרימה של החדר. נפתחת אפשרות למקם את הארון במקום המועדף, במקום מרכזי לאורך החדר או לרוחבו ואפיל יותר קרוב לפינה. סידור בהתאם לפריסת החדר הטבעית מבטיח שהחדר ירגיש מאוד פתוח ופונקציונלי. החדר מזמין מאוד, מאורגן מאוד ובקיצור, נוח.
  3. פונקציונליות כפולה שתמיד מתאימה: כאשר משלבים את הטלוויזיה ביחד עם ארון הבגדים, מתקבל שילוב זוגי בעל פונקציונליות כפולה ונפלאה. כל צרכי האחסון וכל פתרונות הבידור המודרניים בעסקת חבילה אחת. בארון הבגדים המעוצב יהיה לכם שפע של מקום לבגדים, לנעליים ולכל האקססוריז. במקביל, הטלוויזיה המובנית מאפשרת לצפות בכל התוכניות והסרטים שאתם רוצים, תוך תחושה שהחדר גדול יותר מכפי שהוא. פונקציונליות כפולה מהסוג הזה מועילה הן בבתים קטנים ובדירות סטודיו והן בבתים גדולים שבהם רוצים לנצל למקסימום חדר קטן זמין.

ארון בגדים עם טלוויזיה לחדר מאורגן במיוחד

כעת, בואו נתעמק בעוד יתרונות שהופכים ארון מסוג זה לבחירה מוצלחת במיוחד. ראשית, זו דרך להשתמש בצורה חכמה יותר בחלל הבית ואף לחסוך כסף (אין צורך לקנות מעמד טלוויזיה). שנית, החדר נראה אסתטי ומודרני, מרווח ולא עמוס למראה. כמו כן בחדר הקטן, נוח לשמור על סדר, בזכות ארון בגודל הנכון. עם שלל פתרונות אחסון, הכל בהישג יד, במרחב נעים לעין.

לסיכום, ניתן לבחור מתוך מגוון סוגי ארונות, ביחידת אחסון התואמת את אופי הבית ואת עיצוב החדר. ארונות אלה מציעים גמישות עיצובית, דקורטיבית וגם פונקציונליות מובנית. כל זאת, ללא כבלים נראים לעין משום שהכל מוסתר בארון.

IDEAL SALE
הנחות שוות
על כל ארונות אידיאל!

המבצע תקף לסניפים בלבד