איך תדע איזה ארון הוא בשבילך?

לפני שבוחרים ארון, כדאי להביא בחשבון את הסוגים השונים. אומרים שלכל חדר יש ארון שנולד בשבילו, אך כמובן צריך להביא בחשבון את עיצוב הבית, את הסגנון החזותי של החדר וכמה דברים נוספים.

הארון לחובבי הצפייה והתוכן

יש אנשים שאוהבים לקרוא מילים ויש אנשים שאוהבים לצפות בתכנים שונים, סרטים או תוכניות אהובות. אם אתם מאנשי הטלוויזיה והבינג’ תשמחו לדעת שכיום, ארון בגדים יכול להיות יותר מאשר מגירות ומדפים שמיועדים לבגדים, לחולצות, לשמלות, לגרביים או לגופיות. אין שום צורך להזמין מתקינים להתקנת מעמדים או מתלים לטלוויזיה כאשר ביכולתכם לבחור ארון טלוויזיה ראוי לשמו. מדובר בארון איכותי ומשובח לכל דבר, אשר משולב עם מכשיר הטלוויזיה החכם והמודרני. אפשר למקם ארון מסוג זה בחדר השינה או בחדר צפייה, בחדר אורחים וכדומה.

לבית קטן – הארון לחדרים הקטנים

ככלל, הסוג הנפוץ ביותר של ארונות כיום נקרא ארון הזזה. אבל צריך לזכור שבתוך הקטגוריה הזאת ניתן למצוא הרבה מאוד סוגים ותתי סוגים אפשריים. אם אתה או את זקוקים לפתרון עבור בית קטן, לדירה קטנה ובקיצור – לחדר קטן, זה אפשרי בהחלט. ארונות פינתיים הם סוג מיוחד שאפשר למקם אותו בחדר שינה, בחדרי ילדים, ביחידות הורים מצומצמות או כארון משני. ארונות אלה בנויים כך שהם תופסים מינימום מקום ומשאירים די שטח לרהיטים אחרים או לחפצי נוי שנדרשים בחדר. אם אתה צריך פתרון נוח, אלגנטי ומותאם לחלל לא גדול, זהו הדבר הנכון, במקום הנכון.

דלתות הזזה, אבל יותר אלגנטי

ארונות עם דלתות הזזה הפכו במידה רבה לסטנדרט העדכני ביותר. אפשר למצוא אותם בשלל גדלים, בשלל עיצובים, בכל מיני סוגים של גימור וצבע. אבל אם אתה לא מסתפק בפחות מהאלגנטי והיפה ביותר, יש לנו חדשות בשבילך. במקום דלתות הזזה רגילות, תוכל לבחור את הפתרון היותר חדיש, שנקרא ארון רחף. גם במקרה הזה הדלתות של הארון נפתחות ונסגרות בהחלקה הצידה, אולם בכל זאת יש כמה הבדלים. בסוג הזה אין מסילות לדלתות אלא מנגנון מיוחד שמותקן בחלק העליון. במקום מסגרת מלבנית של ארון סטנדרטי, הדלתות נראות ארוכות במיוחד, שכן הן ממשיכות וכמעט נוגעות ברצפה עצמה. מתקבל עיצוב יוצא מן הכלל, אסתטי מאוד, נקי מאוד, מודרני מאוד. אם אתם מחפשים את היופי הנקי והעדכני ביותר, זה בהחלט עונה על הדרישה.

נקודות עקרוניות לבחירת ארונות

לפני שאתם יוצאים לדרך ומזמינים ארון, קבלו כמה נקודות עקרוניות וטיפים נוספים לבחירה נבונה.

  1. מדידות – תמיד מדדו תחילה את גודל החדר. התייחסו לשטח וכן לגובה התקרה. אחרת אתם עלולים לפגוש ארון נהדר, אבל גדול מדי או קטן מדי, ללא צורך.
  2. קונספט עיצובי – בין אם אתם מחפשים פתרון לחדר השינה ובין אם לחדר הילדים או כריהוט של חדרי ארונות, נסו לגבש קונספט עיצובי. נסו לענות על השאלה, האם אתם טיפוסים שלווים, או אנרגטיים, חובבי חדשנות או חובבי וינטג’. אלה סוגי קונספט שיעזרו לכם לבחור ביתר קלות (זיכרו שיש כיום אין ספור סגנונות אפשריים!).
  3. חומרי גלם – לא כדאי להתפשר על חומרי הגלם שמהם מיצרים את הארון. העדיפו ארונות איכות, שהם לא רק שם של מותג כזה או אחר אלא באמת בנויים ממיטב החומרים, עץ מלא או MDF, מסילות, מדפים, דלתות, הכל צריך להיות איכותי ובנוי בהתאמה מושלמת.
  4. תוספות – ישנם דגמים שכוללים תוספות שעשויות להתאם לכם. למשל, מראה לארונות בחדרי שינה, אלמנטים חזותיים מודפסים על הדלתות, בעיצובים לילדים ואף דימויים אומנותיים לחדרי הורים ולמבוגרים.

IDEAL SALE
הנחות שוות
על כל ארונות אידיאל!

המבצע תקף לסניפים בלבד