איזה ארון הכי מומלץ לשים בחדר שינה?

מארגנים מחדש את חדר השינה שלכם או שקניתם דירה? אין ספק כי אחד הפריטים שמשפיעים על עיצובו של כל חדר שינה הינו הארון. מדובר בפריט עיצובי וגם פונקציונאלי, כך שכדאי להקדיש מחשבה לבחירה נכונה. בשורות הבאות נסקור כמה סוגים של ארונות לחדר שינה. תוך כדי כך, נצביע על כמה המלצות, לגבי ארונות מומלצים ושווים.

תצורת הזזה – הפתרון המודרני

לפני שבוחרים ארון, צריך להכיר את שתי הצורות העיקריות של ארונות כיום. מצד אחד, ישנו הארון בעל הדלתות שבנויות בשיטה הוותיקה. אלה דלתות שנפתחות כמו דלת חדר רגילה, עם ציר משלים. מצד שני, ישנו ארון הזזה, שבו אין צירים כלל. הדלתות זזות על בסיס מסילה תחתית או עילית. במידה ואתם אוהבים את העיצוב המודרני, אין ספק שהסוג בעל דלתות הזזה ישתלב היטב בביתכם ובחדר השינה שלכם. ארונות מהסוג הזה נחשבים להרבה יותר עדכנים ומעוצבים. מלבד זאת, יש להם יתרון נוסף וחשוב ביותר. בניגוד לדלתות פתיחה, דלתות ההזזה לא תופסות מקום. ניתן להציב את הארון סמוך למיטה או לרהיטים אחרים כגון שידות מעוצבות, ללא שום בעיה.

הפתרון לחובבי הבינג’

לפעמים, הבחירה בארון לחדר השינה תתבסס על סגנון החיים והעדפות שלכם אך לא רק בפן האסתטי. לדוגמא, אם אתם מאוד אוהבים לצפות בטלוויזיה, מומלץ לבחור ארון בהתאם לכך. במיוחד אם אתם חובבי בינג’, אוהבים לראות סדרות לפני השינה, אין צורך להתפשר. במקום להכניס טלוויזיה שתוספת מקום, מומלץ להכיר את הפתרון המעניין שנקרא ארון טלוויזיה. משמעות הדבר היא ארון איכותי, לרוב בעל דלתות הזזה, עם מקום לטלוויזיה מובנית. את הארון מציבים במקום מרכזי בחדר, כך שניתן לשבת בנוחות במיטה ולראות כל מה שאוהבים. זה חוסך מקום, אין צורך לראות כבלי חשמל או חיבורים משתלשלים. הכל נמצא בתוך הארון וחדר השינה נשאר תמיד אסתטי, נקי ומעוצב היטב.

הפתרון שמעוצב לחדרי שינה קטנים

אם חדר השינה שלכם קטן יחסית, מומלץ שתכירו את הטיפ הבא. כאשר ארון ממוצע יהיה גדול מדי או יתפוס את מרבית החדר ויגרום לכם להרגיש לא בנוח, בוחרים פתרון קומפקטי ועדכני. ארונות פינתיים מאפשרים לנצל את שטח חדר השינה באופן אופטימלי ומרגש. הם לא תופסים קיר שלם אלא מעוצבים כך שאחת הפינות שבחדר מנוצלות בצורה יעילה, הגיונית, מרהיבה ונכונה. ארונות מהסוג הזה מכילים די הרבה מקום אחסון, מדפים, מגירות, פתרונות תלייה. יחד עם זאת, לא נוצרת הרגשה שהחדר דחוס. אגב, פתרון מהסוג הזה עשוי להתאים אם אתם צריכים השלמה של אחסון נוסף, לחדר ארונות.

הטעם שלכם: מעיצובים יוקרתיים ועד לכפריים

יש עוד כמה דגשים שיוכלו לעזור לכם לשים ארון בגדים מומלץ, שיהפוך את חדר השינה לגדול מהחיים. קודם כל, שימו לב לעיצוב ולצבע. אם הבית שלכם מעוצב בסגנון יוקרתי, ארון יוקרתי יוכל להשתלב היטב בחדר השינה שלכם. אם אתם מרגישים יותר בנוח על רקע עיצוב כפרי – ארון כפרי יהיה בחירה שתעורר בכם הרגשה נעימה יותר. ניתן להזמין כיום ארונות מכל חומר שעולה על הדעת. לדוגמא, פתרונות מעץ מלא או פתרונות מ-MDF עם ציפוי בצבע הרצוי. ארונות בהירים הם פתרון שתמיד נמצא באופנה. אך אם אתם אוהבים סגנון יותר דרמטי או בולט, עיצובים כהים בהחלט יכולים לבוא בחשבון. אך לא פחות חשוב, לבחור ארון שעשוי מחומרים מעולים, בגימור איכותי. כך מובטח לכם שתקבלו ארון לחיים, עמיד, יפה ונוח.

IDEAL SALE
הנחות שוות
על כל ארונות אידיאל!

המבצע תקף לסניפים בלבד