ארונות הזזה לחדרי השינה

חדר השינה שלנו הוא המבצר הפרטי שלנו, אנו מבלים בו בממוצע כשליש מהיממה. חלל פונקציונאלי יודע למקסם את שטח שלו ולהפיק לכם יותר. איך עושים זאת נכון? באמצעות ארונות הזזה לחדרי השינה. אילו דגמים ואופציות קיימים בשוק?

ארונות הזזה לחדרי שינה עם מראה

אחד מהדגמים הפופולאריים הקיימים בשוק הוא ארונות הזזה לחדרי שינה עם המראה. ארונות אלו יכולים להגיע באורך של 2, או 3 דלתות, וקל להתאים אותם גם לחללים קטנים וצרים יחסית. המראה בדרך כלל תאכלס שטח של דלת אחד או 2 לפי בחירתכם, ניתן לשלב אלמנט דקורטיבי, אשר מעניק חן לחלל.

יתרונות המוצר

ארונות הזזה לחדרי שינה עם מראה אידיאליים לחללים קטנים במיוחד, כי הם מכפילים את גודלם, הצבת המראה מול מקור אור טבעי או מלאכותי, אף תשפיע לחיוב על כמות התאורה במרחב.
מעבר לכך, הנוחות, שאין שניה לה באפשרות להתלבש ולהתארגן מול מראה גדולה, והמראה האלגנטי, שנשאר רלוונטי גם שנים רבות אחר כך, הופך בחירה זו לפופולארית במיוחד.

ארונות הזזה לחדרי שינה עם טלוויזיה

אחד מהפתרונות הפרקטיים והנחשקים ביותר בתחום ארונות ההזזה לחדרי השינה הוא שילוב של טלוויזיה בעלת מסך דק באחת מדלתות הארון. ישנם יצרנים, שיבקשו מכם להביא את הטלוויזיה שלכם, וישנם יצרנים, שיכללו טלוויזיה איכותית כחלק ממחיר הארון, כדאי לבדוק נתון זה בטרם הרכישה או השדרוג.

ניתן לשלב עמה טלוויזיה מובנית, אשר כל הפן התפעולי שלה מוסווה בארון באמצעות אמצעי פרזול (כבלים, ממיר וכולי, ניתן אף לחבר אותה למערכת בית חכם ולמקסם את החוויה.
דגשים חשובים בטרם הרכישה: בדקו את איכות הסאונד והתמונה בזוויות , מרחקים ותאורה משתנה, כדי לקבל מושג, שיהיה קרוב לחוויה, שתחכה לכם בבית.

ארונות הזזה דקורטיביים

תחום ההדפסה התלת מימדית לא פסח גם על ארונות ההזזה לחדרי שינה, כיום ניתן לרכוש ארונות עם עיצובים מרהיבים, להדפיס תמונות אהובות, לשחזר נופים, ולהפוך את הארון לפריט דקורטיבי מוביל.

היתרונות: ברוב חדרי השינה, הארון יאכלס שטח של קיר, אלמנט גדול בחדר קטן יתרום לאשליית הגודל בחלל ואף ימקסם אותו. ניתן ליצור ארון מקורי, שמדבר אתכם, את האהבות והתחביבים שלכם, ומתכתב עם סגנון החיים שלכם. ארונות אלו קלים לניקוי, עמידים לאורך זמן, ומגיעים ברמת גימור מודרנית ומרהיבה ביופייה.
יתרון נוסף גם בארונות הזזה אלו ניתן לשלב מראה או טלוויזיה מובנית.

לסיכום, ארון הזזה לא רק יחסוך לכם שטח במרחב, ויאפשר לכם גמישות גבוהה יותר בארגון החלל, הוא בהחלט יכול להוות פריט עיצובי מרהיב ביופיו, שיתרום לאיכות החיים שלכם. תוכלו לשלב בארון ההזזה שלכם אביזרי פרזול, שימקסמו את שטח האחסון הפנימי שלו, כך שיהיה לכם קל יותר לשמור על הסדר בבית.

 

ארונות הזזה לחדרי שינה

IDEAL SALE
הנחות שוות
על כל ארונות אידיאל!

המבצע תקף לסניפים בלבד