פתרונות גבס לבניית נישת ארונות והתאמות לחדר ארונות

ארונות מעוצבים ויפים הפכו כבר מזמן לחלק חשוב ומרכזי בעיצוב הבית. ובעת האחרונה, חדרי ארונות הופכים לטרנד רווח בישראל. זה מצטרף למגמה חדשנית של עיצוב בגבס ושימוש בנישות. נסביר בשורות הבאות איך משתמשים נכון בפתרונות גבס לנישות ארונות, מה צריך לדעת לגבי נישות ומחיצות וכיצד להקים, לשדרג או לעצב חדר הארונות נפלא בביתכם.

נישות גבס למיקסום החלל בחדר ארונות

תכנון והקמה של נישות גבס הן דרך נהדרת לעצב חדר ארונות מודרני. את הנישות כדאי להקים תוך התאמה לארון שאותו אתם רוצים ובהתאם למבנה החלל בחדר. על ידי תכנון מדויק, ניתן למקסם את החלל, לגרום לו להיות מעוצב יותר, מסודר יותר ומרווח מאוד. למעשה אפילו מחוץ לחדר הארונות מקובל כיום להקים נישות מותאמות. זה מסייע לעשות שימוש באזורים פחות מנוצלים בדירה ומאפשר ליצור ממש יש מאין באמצעות פתרונות גבס.

על מנת שהביצוע יתקדם על הצד הטוב ביותר, מומלץ לעבוד בשלבים. ראשית, בוחרים את הארון או הארונות שרוצים להציב בחדר הארונות. לאחר מכן מסמנים את האזורים שבהם רוצים להקים את הנישות. רק לאחר מכן ניתן לחתוך בדייקנות את לוחות הגבס והקמת הנישה הנאה. אגב, ניתן בהחלט לצבוע את הגבס כך שתוכלו להקנות לחדר הארונות שלכם סגנון נינוח, דרמטי, אופי כפרי וכו’. הכל תוך בהתאם לארון הרצוי שמוצא חן בעינכם.

כך ניתן לשפר את חדר הארונות בבית

לא רק על ידי שימוש בנישות אפשר לשפר את חדר הארונות היפה והחדש שלכם. במידה ומדובר בחדר גדול או ארוך יחסית, ניתן להוסיף לו שיפורים כגון שימוש במחיצות גבס לפי הצורך. מחיצה יכולה ליצור הפרדה קונספטואלית בין ארון הבגדים לבין ארון לנעלים, למשל. הפרדה מסוג אחר יכולה להיות בין ארונות הבגדים לבין נישת אחסון למעילים, ארון נפרד למצעים או מקום לתליית מטריות או פריטים אחרים.

כדי לשפר את חדר הארונות שלכם, הקפידו לבחור ארונות שהם גם מעוצבים וגם פונקציונליים. בחרו ארוך מתאים במידותיו, תוך בחינת הגובה המקסימלי, האורך והרוחב. זה יאפשר לכם לעשות שימוש במקסימום מקום, אך בלי להגזים. ניתן להזמין מיצרן הארונות פתרונות מותאמים לפי מידה, ולא רק בגודל. למשל, אם אתם צריכים יותר מגירות, תוכלו לבקש שבארון יותקנו יותר מגירות ופחות שטח מדפים או שטחי תליה לז’קטים. גם ההפך בהחלט אפשרי, כלומר יותר שטחי מדף על חשבון מגירות או אזור לתליית בגדים.

אם רוצים יותר סדר בבית, ניתן למקם בנישה מסוימת בחדר הארונות קופסאות אחסון משלימות. זה יכול להתאים לאחסון פריטים קטנים (שאינם לבוש) בצורה מסודרת. כמו כן, תכנון תאורה בחדר הארונות יחולל פלאים. במידת הצורך ניתן להתקין תקרת גבס המשולבת עם גופי תאורה חדשניים וקומפקטיים. לצד ארון מודרני יפה, שימוש בדקורציה, תמונות ושטיחים יוכלו להפוך את חדר הארונות לפינת חמד הראויה לביתכם.