פרזול של ארונות כל מה שרציתם לדעת

מספר מילים על ארונות הזזה

ארונות הזזה הם יחידות אחסון דקורטיביות המאפשרות ליהנות ממגוון רחב של יתרונות הנלווים אליהם, החל מחיסכון משמעותי במקום, דרך מגוון רחב ומרשים של דגמי ארונות מעוצבים ועד לפתרונות אחסון חכמים הכוללים גם מנגנוני הזזה מתקדמים ההופכים את פעולת הזזת הדלתות לנוחה וקלה במיוחד. כיום תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של סוגי ארונות הזזה, כאשר בין יתר סוגי הארונות הפופולאריים ביותר תוכלו למצוא: ארונות הזזה עם חזית מעוצבת בשילוב זכוכית, ארונות הזזה עם חזית מראה, ארונות הזזה בעיצוב כפרי/עיצוב פרובאנס/עיצוב מודרני וסוגי ארונות נוספים.

פתרונות אחסון מתקדמים – מה הם כוללים ?

פתרונות האחסון העומדים לרשותכם בכל אחד מסוגי ארונות ההזזה, הם למעשה פתרונות נוחים ומתקדמים לאחסון וניצול מיטבי של גוף הארון. פתרונות אלו כוללים בין היתר: מגירות נשלפות בטריקה שקטה, מתלי בגדים נשלפים, מדפים מתכווננים הניתנים לשינוי בהתאם לצורך, קרש גיהוץ נשלף, מתלים מעוצבים לעניבות, חגורות, צעיפים ופתרונות נוספים המיושמים בין היתר באמצעות מוצרי פרזול ארונות. פתרונות אחסון אלו מאפשרים לארגן את פריטי האחסון בגוף הארון בצורה נוחה ופרקטית יותר והשלמת המראה העיצובי של גוף הארון.

מוצרי פרזול ארונות

מתקני הפרזול המותקנים בגוף הארון נועדו לצרכי חלוקה והגדרת אזורים מסוימים בגוף הארון לטובת אחסון פריטי לבוש ספציפיים. מתקני הפרזול השונים מאפשרים סידור יעיל ונוח יותר של פריטי הלבוש, כאשר כל מוצר פרזול ארונות כזה או אחר, תורם את חלקו לחלוקה הפנימית של גוף הארון. כאשר רוכשים ארון הזזה בגודל כזה או אחר, עומדת האפשרות לתכנן באופן פרקטי את פנים הארון בהתאם לצרכי האחסון הנחוצים לכם. במקרים בהם מדובר בארונות הזזה גדולים יחסית, היקף פתרונות האחסון המתקדמים המוצעים לכם גדל ויחד איתם גם השימוש במתקני פרזול שלמעשה מגדירים כל אזור מסוים בגוף הארון לטובת פריטי לבוש שונים. מתקני הפרזול מאפשרים נגישות מיטבית של פריטי הלבוש. כמו כן הם מבטיחים שפריטי הלבוש התלויים על גביהם נותרים מסודרים ומגוהצים. מוצרי פרזול ארונות מיוצרים בהתאם למחשבה מקדימה על צרכי האחסון הנחוצים לכם, כשברוב המקרים מדובר בהליך תכנון פנים ארון במסגרת רכישת ארונות הזזה בהתאמה אישית מלאה.

בחירת מתקני פרזול לגוף הארון – כיצד?

תכנון של ארונות הזזה בהתאמה אישית, מאפשר להחליט מראש מהם צרכי האחסון הנחוצים בגוף הארון וזאת בהתאם לגודלו של הארון ומידותיו. מלאכת תכנון פנים הארון, חייבת להיעשות בהתאמה מדויקת להיקף פריטי האחסון הנחוצים ובהתאם לתדירות השימוש בכל אחד מפריטי האחסון השונים. כפועל יוצא מכך, בחירת מתקני פרזול ארונות, נעשית בהתאם לסוג פריטי האחסון, היקפם ושילובם כחלק בלתי נפרד מפתרונות האחסון המוצעים בגוף הארון.
מתקני הפרזול השונים חייבים להיות מיוצרים מחומרי גלם איכותיים בעלי עובי מאסיבי המאפשר עמידות מקסימאלית למשקל פריטי האחסון להם מיועד כל אחד ממתקני הפרזול. יחד עם זאת, מתקנים אלו חייבים להיות מיוצרים מתוך תכנון ומחשבה שהשימוש בכל אחד מהמתקנים יהיה נוח ופרקטי ולא מסורבל מדי.

התקנת מתקני פרזול

התקנתם של מוצרי פרזול ארונות הזזה נעשית לאחר הרכבת גוף הארון בבית הלקוח ובטרם הצבת דלתות ההזזה כחלק מהליך ההרכבה. פעולת ההתקנה מתבצעת בהתאם לחומר הגלם ממנו מיוצר גוף הארון, כאשר כל מתקן פרזול מותקן באמצעות ברגים ייעודיים אותם ניתן להסתיר באמצעות חומרים פלסטיים בגוון של לוחות העץ בגוף הארון. התקנה של מתקני הפרזול ארונות חייבת להיעשות אך ורק על ידי מתקינים מנוסים ומקצועיים הפועלים מטעם החברה דרכה נרכש הארון, וזאת על מנת להבטיח שכל מתקן פרזול יהיה מותקן בהתאם לתקנים הנדרשים ובהתאם למיקומו המדויק של מתקן הפרזול בגוף הארון.

אידיאל – המומחים לארונות הזזה

חברתנו הינה החברה המובילה ביותר בישראל בהליכי תכנון, פיתוח, ייצור ושיווק של ארונות הזזה וחדרי ארונות. לרשותנו מפעל ייצור מתקדם מסוגו המתמחה בפיתוח דגמי ארונות הזזה חדשניים המשלבים בתוכם את פתרונות האחסון החכמים והמתקדמים ביותר בענף. במפעל הייצור שלנו מועסקים מהנדסים הפועלים ביחד עם אנשי הפיתוח והעיצוב שלנו, כל זאת במטרה לספק לכל אחד ואחת מלקוחותינו את ארון הבגדים האידיאלי והמותאם ביותר לצרכי האחסון הנחוצים לו. במפעל הייצור אנו מתכננים ומייצרים את מתקני פרזול ארונות בהתאם לצרכי התכנון המקדימים וצרכי הלקוח, וגם כאן אנו מקפידים לעשות שימוש בחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר בענף.
פעולות ההתקנה וההרכבה של ארונות ההזזה המיוצרים על ידינו, מתבצעות על ידי צוות נגרים מומחים המתמחים בהרכבת ארונות תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של לוחות הארון המיוצרים על ידינו. המוטו המקצועי המלווה אותנו לאורך כל השנים הוא ייצור ארונות הזזה אידיאליים לכל לקוח.
לאורך השנים הצלחנו לבסס את מעמדנו המקצועי כחברה המובילה בישראל לתכנון, פיתוח וייצור של ארונות הזזה וכל זאת תוך שמירה קפדנית על המוניטין שלנו כחברה מובילה בתחומה המצטיינת גם במתן שירותי איכותי ויעיל לכל אחד ואחת מלקוחותינו.

IDEAL SALE
עד 25% הנחה
על כל ארונות אידיאל!

המבצע תקף לסניפים בלבד

דילוג לתוכן