פרזול לארונות עולם שלם של פתרונות

פירזול לארונות – עולם שלם של פתרונות

 

כשאתם באים לבחור ארון בין אם מדובר בהזמנה אישית על פי עיצוב שלכם או במוצר מדף , ישנם מספר אלמנטים של פרזול לארונות שכדאי להתעניין בהם.
הבניה המודרנית, החללים הקטנים, והצורך למצות כל פינה במרחב, יצרה עולם שלם של פתרונות אחסון פונקציונליים לתכולת הבית. כיום אודות לפיתוחים חדשים בעולם הפרזול, ניתן להינות מחוויית שימוש מודולרית, שהופכת את הארון והקיר למרכז תפעולי של ממש, החל מקרש גיהוץ נשלף, מתקני תליה לקיר, מתלים ומעמדים ופתרונות נוספים, שהופכים פעולות מורכבות לקלות, ותורמים לאסתטיקת המרחב. הכירו את אביזרי הפירזול, שיהפכו את הארון, שמגדירים מחדש את עולם האחסון והטיפול בתכולת הבית שלנו.

מתקני תליה לקיר

עד לפני כמה שנים, אחסנת קיר נחשבה לפתרון “מכוער” בחלל, מתקני תליה לקיר נתפסו כגסים, תעשייתיים ו”זוללי מקום”, בנוסף לתפיסה הרווחת והגדרת העיצוב המינימליסטי כ”יפה” ו”נכון”. אך כיום, אודות לפתרונות פרזול מתקדמים ושילוב של עיצוב תעשייתי ניתן למצוא מתקני תליה לקיר, שלא רק מאפשרים לאחסן טוב יותר את מוצרי המזון, הביגוד וכלי העבודה שלנו, אלא להוסיף עניין, תוכן, עיצוב וסגנון אישי לחלל הביתי או המסחרי.

קרש גיהוץ נשלף מארון

קרש גיהוץ נשלף מהארון הוא אחד הפיתוחים המעניינים והנוחים ביותר בעולם הפירזול.  מדובר בקרש גיהוץ בגודל סטנדרטי לחלוטין (קיימת אופציה גם לקרש גיהוץ מוקטן, בהתאם לשטח המוצע) אשר מתקפל מתוך מגירה, מונח, באופן אנכי לצד הדלת, ונתמך באמצעות מוט ייעודי.  בזכות קרש הגיהוץ המובנה בארון, פעולת הגיהוץ הפכה לנגישה, מהירה וקלה לחלוטין, אין צורך באיתור מקום אחסון, שינוע מיותר, הקיפול והפריסה פשוטים וקלים, ופעולות הטיפול בכביסה מתרכזות במקום אחד.

מתלים ומעמדים לארון

מתלים ומעמדים מהווים פתרונות אחסון לארונות עבור פריטים, שנרצה להשאיר נגישים כמו חגורות, עניבות, ז’קטים, מעילים, נעליים וכל פריט לבוש אחר הדורש גיהוץ. מתלים ומעמדים נשלפים לארון מהווים פתרון מודולרי, המאפשר מיצוי מקסימלי של פוטנציאל השטח בחלל הארון.

פתרונות ומעמדים לארון נחשבים ללהיט עולה בעולם המטבחים, ומאפשרים יותר מכל לאחסן יותר בפחות מקום. כך שאין כל צורך להתכופף או להימתח כדי למשוך כלי בישול וסירים מארונות גבוהים וממקומות צרים ורחוקים, וניתן להינות ממקסימום נוחות במינימום שטח בזכות חדשנות ותכנון חכם בסביבת המטבח.

ידיות

עיצוב הופך להיות מוצלח בזכות הפרטים הקטנים. למעשה, היום ניתן לשדרג בעלות נמוכה ובקלות יחסית את החלל באמצעות ידיות דקורטיביות לתוספת של סגנון וחן רב לחלל.
מאות עיצובים בסגנונות קלאסיים, תעשייתיים, מודרניים, בסגנון ילדי, ובעיצוב אישי, יעניקו לחדרים שלכם אמירה ייחודית ואופנתית.
לסיכום, פתרונות פירזול לארונות , מאפשרים יותר מכל נוחות מרבית, הם אף מעניקים פתרונות נגישים וניידים לתכנון האחסון במרחב, מבלי לפגום באסתטיקה.
פתרונות פרזול איכותיים, מגדירים יותר מכל את רמת השימוש בחלל, והופכים את פעולות הבית לנגישות ופשוטות יותר. תכנון והצבה נכונה שלהם, תחסוך למשתמש הקצה זמן רב בתפעול פעולות פשוטות של ניקיון, גיהוץ, איתור של פריטים, ותעניק השראה בזכות תצוגה מובנית, אסתטיקה ונכונה.

IDEAL SALE
הנחות שוות
על כל ארונות אידיאל!

המבצע תקף לסניפים בלבד