עיצוב חדר שינה מודרני

מראהו של חדר השינה או כל חדר אחר שאנו מתכננים להכניס לתוכו ארון, נקבע בדרך כלל באקראי כאשר מקבלים או בוחרים את הרהיטים.

לעיתים קורה שאתה מקבל את המיטה הזוגית והעיצוב שלה לא ממש מה שרצית, או רוכש מיטה זוגית מפני שאהבת את העיצוב המיוחד של ראש המיטה ואז..

אתה מתחיל להתרוצץ אחרי התאמת ארון למיטה הזוגית הקיימת. ארון כזה שיהיה בדיוק מתאים. בעבר, חדר שינה מעוצב ראית רק במגזינים שהונחו על השולחן בחדר ההמתנה לרופא.

רצית וחלמת חדר שינה כמו שראית במגזין אבל בפועל עם מיטה גדולה ומזרון גדול ומפנק, עיצובו של חדר השינה נקבע בהתאם ליכולתך לעמוד בהוצאה הכספית.

כיום, השגה של חדר שינה מהמם כמו בירחון באפשרותו של כל אחד. כיום חדר שינה שכל הרואה אותו יתפלא ממנו אפשרי לכל דורש ונמצא ב…

“אידיאל עיצוב ארונות”

חלק חשוב מאד בעיצובו של חדר השינה הינו חדר הארונות, ארון הזזה או ארון הקיר שהכנסת. חלק זה תופס מרחב גדול בחדר ולכן רצוי שיהיה תואם במדויק מבחינת ההתאמה שלו והמבנה.

בעבר, האופציה היחידה לרכישת ארון לבית הייתה עם דלתות נפתחות בלבד שמרחב הפתיחה של הדלתות גזלו חלק מהמרחב של החדר והיו צריכים להתייחס לפתיחה מבחינת מיקומו.

על דלתות הזזה שמענו, אבל לא בארץ ובדרך כלל בעלי האמצעים קנו אותם. כיום ארונות הזזה הם הצעקה האחרונה גם בשל עיצובם המיוחד והן אופן בנייתם שאינו גוזל מרחב.

מיותר מהחדר. ארונות ההזזה ניתנות לרכישה כיום על ידי כל אדם בהתאם ליכולת ולסגנון עיצוב שלו. מגוון ארונות ההזזה הינו רחב מאד, מרהיב ומתאים לכל כיס. ארונות ההזזה מיוצרות. כיום עם מנגנונים שקטים מאד שאתה צריך להתאמץ כדי לשמוע את פתיחת הדלתות וסגירתן.

עיצוב דלתות הזזה

עיצוב הדלתות הינו כיד הדמיון הטובה ומתחיל מדלתות פשוטות בצבע אחד, דלתות הזזה עם מראות, דלתות הזזה בשילוב של זכוכיות והטרנד החדש שכולם רוצים כיום הינו שילוב הדפסה מיוחדת של ציור, צילום, צילום אישי, פרחים, נופים וכו’ כיום, גם אם רכשת מיטות שמבחינת העיצוב שלהן הן פשוטות ודאגת לעיצוב ולהתאמת מזרונים וכל שאר הפריטים.

בחדר השינה, מספיק שהוספת את ארון ההזזה של “אידיאל עיצוב ארונות”, הוספת כיסוי מיטה תואם, שטיחון ואגרטל עם פרחים והופ….

חדר השינה שלך שווה מיליונים.. חדר שינה הלקוח ממגזין לבית…חדר שינה מהסוג שכולם רוצים גם…

עיצוב חדר שינה מודרני

IDEAL SALE
הנחות שוות
על כל ארונות אידיאל!

המבצע תקף לסניפים בלבד