עיצוב חדר ארונות בבית

עיצוב הבית על ידי מעצב הוא כבר מזמן דבר נפוץלאחר שרבים מהישראלים הבינו שלדירה חדשה יהיה להם הרבה יותר קשה להגיע, לא מעט מתוכם בחרו להשקיע כסף דווקא בעיצוב מחדש של הבית, עיצוב שייעשה על ידי איש מקצוע ויעניק להם תחושה כאילו הם מתגוררים בדירה חדשה לגמרי, דירה שתהיה שונה, דירה שתהיה הרבה יותר מרווחת או תיראה הרבה יותר גדולה.

כיצד כל אדם רואה את עיצוב דירתו

כמובן שכל עיצוב ייראה אחרת מאחר שכל אדם מדמיין במחשבותיו את דירת החלומות שלו כשונה. אדם אחד יכול לתת חשיבות הרבה יותר גבוהה לסלון מרווח ומפואר, בעוד אדם אחר יעדיף לשים את מירב כספו ויהבו דווקא על שיפוץ חדר האמבטיה או חדר השירותים. אנשים רבים יעדיפו להתקין מרצפות בכל הבית בעוד אחרים יעדיפו שהרצפה שלהם תהיה עשויה דווקא פרקטים. ובעוד אנשים מסוימים ידאגו לכך שבכל חדר יהיה להם ארון בצבע שונה ובצורה שונה, אנשים אחרים ירצו בבית דווקא חדר ארונות, מקום בו הם יוכלו לאחסן את כל פרטי הלבוש שלהם ללא יוצא מן הכלל, החל מחולצות ומכנסיים, דרך מעילים ועד נעליים והלבשה תחתונה.

כיצד דואגים לשמור על הסדר בחדר הארונות

אנשים אלה יהיו אנשים שיודעים שאחד מפתרונות האחסון הטובים ביותר ולמען האמת גם אחד מהפתרונות האיכותיים ביותר מבחינת עיצובית הוא חדר ארונות. יחד עם זאת, זוהי לא תהיה חוכמה גדולה לבנות חדר ארונות אם לא תדעו להשתמש בו כמו שצריך ולכן חשוב מאוד בטרם דואגים לחדר ארונות בבית גם לדעת כיצד לעצב אותו בצורה הנוחה ביותר שתבטיח את השימוש הכי טוב בו. עיצוב שכזה יהיה עיצוב שידאג שהסדר בארון יישמר, מה שאומר שחדר הארונות יכלול מגירות ומדפים מסודרים ויכול לכלול בתוכו גם ארונות הזזה, זאת על מנת שיהיה אפשר לשים בו פרטי לבוש מסוגים שונים ועדיין לא ליצור ערבוב בין דבר אחד למשנהו. כך לדוגמא, יהיו מספיק מדפים בהם יהיה ניתן לשים חולצות, מספיק מקום לקולבים עליהם יהיה ניתן לתלות את המכנסיים המחויטים ואפילו מגירות נעליים או מגירות בהם תוכלו לאחסן את זוגות הגרביים שלכם.

פרקט בחדר הארונות?

אך בעוד עד עתה התייחסנו אל הנוחות שבעיצוב, כעת ניתן להתייחס גם לנראות. ישנן אפשרויות שונות ומגוונות לעצב חדר ארונות, כאשר אחד העיצובים הבולטים ביותר אותו ניתן ליישם בחדר זה הוא התקנת פרקט. גם אם כל הבית מרוצף שיש, פרקטים בחדר ארונות נותנים לו הרגשה קצת אחרת, אותה הרגשה אותה היינו רוצים לקבל מהחדר הכי יוצא דופן בבית. עוד עיצוב מסקרן שכזה יכול להיות בצבעי המדפים שבחדר הארונות. גם אם כל קירות הבית יהיו צבועים בצבע בהיר, ברגע שתתקינו מדפים דווקא בצבע כהה תקבלו ניגודיות יפהפייה שתהפוך לכם את חדר הארונות לחדר מיוחד במינו ויוצא דופן.

עיצוב חדר ארונות בבית