מחליפים ארונות בבית? זה מה שתוכלו לעשות עם הארונות הישנים

אם קניתם לבית שלכם ארונות בגדים חדשים, יכול להיות שאתם תוהים ברגעים אלו ממש מה לעשות עם הארונות הישנים. יש לנו כמה רעיונות עבורכם:

פרויקט DIY כיפי

הארונות בגדים הישנים שלכם יכולים לעבור שינוי קוסמטי רציני, אם אתם מעוניינים להשקיע מעט זמן ואנרגיה יצירתית כדי לחדש אותם. כיום יש המון סרטונים ברשת שיכולים לעזור לכם לעשות את הצעד הראשון ולדעת אילו חומרים בדיוק אתם צריכים. כמו כן תוכלו ללכת לחנות של חומרי בניין ופשוט להתייעץ עם אנשי הצוות המקצועי.

הארונות הישנים יכולים לשמש אתכם בדרכים שונות, תוכלו לשנות את הייעוד שלהם לחלוטין כמו למשל להפוך אותם ליחידת מדפים מיוחדת, למשרד נסתר או לקדם כל רעיון אחר ולא פחות יצירתי.

מכירת הארונות

אם אין לכם הרבה מקום בבית ותשמחו לקצת כסף כיס, תוכלו פשוט לפרסם את הארונות באתרי יד 2 ולמכור אותם לאנשים אחרים. לפעמים הפסולת שלכם תהיה אוצר עבור אחרים והארונות הישנים יזכו לשימוש מחודש בבית אחר.

תהליך המכירה יחסית פשוט, אך עליכם לזכור כמה ניואנסים קטנים כמו למשל לצלם תמונות איכותיות של הארונות, לשתף את התמונות באתרים רלוונטיים, כמו גם לפרסם ברשתות החברתיות ולהציע מחיר משתלם שימשוך קונים פוטנציאליים במהירות.

מסירה לנזקקים

אפשרות נוספת שעומדת לרשותכם היא מסירת הארונות לנזקקים, כך הארונות הישנים יזכו לשימוש מחודש ואתם תזכו לעשות מעשה טוב ולשמח אחרים בעלי יכולות מעוטות יותר. אם הארונות באיכות טובה וישרדו את המעבר לבית חדש פשוט תרמו אותם ואם אינכם יודעים מהיכן להתחיל, יש כמה אפשרויות כמו למשל לפרסם שאתם מוסרים את הארונות, או לחלופין ליצור קשר עם חברות שונות שיכולות לעזור, להגיע אליכם הביתה עם משאית ולאסוף את הארון כדי להעביר אותו הלאה.

לאפשרות זו יש שתי תועלות עיקריות – האחת היא שאתם נפטרים מהארונות הישנים שכבר לא נמצאים בשימוש ומפנים מקום לארונות החדשים, והשנייה היא שאתם זוכים לעשות מעשה טוב ולשמח משפחה אחרת.

הזמנת שירותי פינוי דירות

אם אתם רוצים פשוט לפנות את הארון הישן ויהי מה, כמה שיותר מהר ומבלי להסתבך תוכלו להזמין חברת פינוי דירות אשר מתמחה בפינוי דירות מארונות ישנים ויכולה לעזור לכם. חברת הפינוי יכולה לקנות את הארון שלכם, או פשוט לאסוף אותו ולפנות או למסור עבורכם, תלוי מה מצבו ואיכותו של הארון.

למעשה חברת פינוי דירה יכולה לספק לכם מעטפת שלמה של פתרונות עבור רהיטים ישנים, ולחסוך לכם את כל כאב הראש וההתעסקות. שירות זה מיועד למשפחות אשר נותרות עם פריטי ריהוט מסוגים שונים שכבר אין בהם שימוש, והוא יכול להקל עליכם במידה משמעותית. רק שימו לב שאתם בוחרים בחברה מקצועית ובעלת וותק שפועלת בתחום כבר המון שנים.

 

IDEAL SALE
עד 25% הנחה
על כל ארונות אידיאל!

המבצע תקף לסניפים בלבד

דילוג לתוכן