למי מתאים לשים ארון 2 דלתות בחדר?

מחפשים ארון מוצלח לבית? לזוגות צעירים, למשפחות עם ילדים, לרווקים או לרווקות, הפעם בחרנו להתמקד בארון עם 2 דלתות, שיכול להתאים כמעט לכולם. כאן תוכלו להכיר ולדעת מה הם היתרונות שלו, לאיזה סוגי חדרים הוא יכול להתאים ועובדות חשובות נוספות.

הפתרון הנכון – לחדרים קטנים

למרות שניתן לייצר דגמים שונים של ארון 2 דלתות, על פי רוב מדובר על ארון בגודל קטן עד בינוני. כלומר, אם אתם מחפשים ארון לבית קטן, זהו הפתרון המתבקש מאליו. ואף אם אתם מתגוררים בבית גדול ורחב ידיים, אך רוצים לרהט חדרים קטנים, זהו הפתרון הכי נכון ומתאים.

ארון שתי דלתות רחב – לחדרי שינה מעוצבים

לצד דגמים שמעוצבים בצורה יחסית קלאסית או אפילו בסיסית, ניתן למצוא דגמים בעלי שתי דלתות, עם עיצוב מפואר או ייחודי. זהו פתרון שיכול להתאים בתור ארון חדר שינה, במיוחד כאשר מדובר על שתי דלתות רחבות מהסטנדרט. זהו פתרון מוצלח לחדרי שינה קטנים או לחדרי שינה בינוניים בגודלם. כמו כן, אפשר להשתמש בו בתור פתרון ליחידות הורים מודרניות. קחו בחשבון שארונות מסוג זה ניתן להזמין עם שיפורים מיוחדים, כדוגמת דלתות רחף מרהיבות או חיפויי דלתות מסוגננים, בטעם שלכם.

פתרון הזזה לחדרי ילדים

במידה ואתם מחפשים ארונות לחדרי ילדים, גם אז ניתן להביא בחשבון ארון איכותי בעל שתי דלתות. שימו לב שאפשר לבחור עיצובים לכל טעם ולכל גיל. ישנם דגמים בעיצוב שמתאים לפעוטות, לילדי בית הספר וכן לבני נוער או בוגרים צעירים. רצוי לבחור ארון שמאופיין במבנה חזק ויציב, עם מנגנוני בטיחות המותאמים לילדים. כך לדוגמא, תוספי טריקה שקטה.

הפתרון שמתלבש על חדרי אורחים

פעם היה מאוד מקובל להתקין בכל חדר אורחים ארון קיר בעל עיצוב כבד. כיום, ישנן אפשרויות יותר מודרנית, כגון ארונות בעיצוב קליל, יותר קומפקטיים ומרעננים. על כל פנים, אם אתם רוצים לרהט חדרי אורחים בבית שלכם, ארונות בעלי שתי דלתות ומסילה, מהווים פתרון משביע רצון. לא חייבים לצורך כך לבחור את הארונות היקרים ביותר. ניתן להזמין ולייצר פתרון עמיד ונאה, שמשלב בין תמורה נאה לבין עמידות ואופי. פתרון מסוג זה יכול להתאים גם לאנשים שרוצים לעצב בתי הארחה או צימרים, וזקוקים לארונות משתלמים, עמידים וטובים.

עיצוב עדכני, מאוזן ונכון

דגש נוסף שכדאי להביא בחשבון כאשר רוצים לקנות ארונות בגדים עם דלתות הזזה, זהו הקונספט הביתי והנוח בשבילכם. תחילה, כדאי למדוד את גודל החדר, משום שלא רצוי לבחור ארונות גדולים מדי שיתפסו יותר מדי מקום. לאחר מכן, מחליטים מהו סידור הפנים של הארון שרוצים. אפילו בארון של שתי דלתות, ניתן להכניס יותר מדפים או יותר מערכות תלייה מהרגיל, לפי סגנון הלבוש שלכם.

ככלל, מקובל להעדיף כיום עיצוב עדכני של ארון, אך לא חייבים ללכת על קו נועז או דרמטי מדי. במקום לבחור משהו על גבול הצעקני, שספק אם ייחשב ליפה גם בשנה הבאה, עדיף לבחור סגנון קלאסי יותר ומאוזן. את האופי של חדר השינה תוכלו לרענן כשיתחשק, בעזרת אקססוריז משתנים לפי הצורך.

לסיכום, ארונות בעלי שתי שדלתת מוצעים כיום בשלל עיצובים ואפילו בכמה סוגי גדלים. הם יכולים להתאים לחדרי הורים אך גם לחדרי ילדים. הם יכולים להתאים לריהוט של חדרי שינה אך גם לחדרי מלון או צימרים. שימו לב שהם נגישים במחירים נוחים. ניתן למצוא עסקאות טובות מאוד, שישמשו אתכם נאמנה, למשך הרבה מאוד שנים.

 

 

IDEAL SALE
הנחות שוות
על כל ארונות אידיאל!

המבצע תקף לסניפים בלבד