כמה עולה תיקון ארון הזזה

שירות של תיקון ארון הזזה יכול לכלול טיפול במספר רכיבים שונים בארון, כאשר מחיר תיקון ארון הזזה בדרך כלל יכלול את התיקון בלבד ולא את החלקים. בתוך כך, קיימים כמה סוגים שונים של תיקונים בארונות הזזה, ומחיריהם נעים בין טווחים של עשרות שקלים עד מאות שקלים בודדים.

בעוד כי תיקון ארונות הזזה בדרך כלל לא אמור לעבור את הרף של כ-350 ₪ – 550 ₪ בממוצע, במקרים מסוימים תיקון דלתות ארונות הזזה עשוי לעלות יותר בכיס. למשל, במקרים בהם קיימת חבלה בארון ויש צורך להחליף חלקים ממנו עקב שבר. כמו כן, יש לקחת בחשבון את סוג הארון, שכן חלק מהארונות מצריכים חלפים בהתאמה אישית, מה שניתן לייצר בסדנאות פרזול וסדנאות נגרות שונות.

מה מוביל לתיקונים של ארונות הזזה?

במקרים רבים, מה שמוביל לקלקולים בארונות הזזה הוא העובדה, שמותקנים בארון גלגלים או מסילות באיכות ירודה. זאת, כיוון שהאיכות של הגלגלים והמסילה ישליכו באופן ישיר על האופן בו הארון מתפקד בטווח הארוך יותר.

כשם שהנעליים הם הבסיס לעמידה איתנה ויציבה עבור אנשים, ככה המסילות והגלגלים מהווים את ה”רגליים” של הארון. אם הגלגלים או המסילות באיכות ירודה, עם הזמן, הדלתות וחלקי הארון השונים יתחילו להתנדנד ולהיות רופפים, להשמיע רעשים, לחרוק וכולי.

עד כמה ארונות הזזה מעץ אמינים?

באופן כללי, הכל תלוי בסוג העץ שבוחרים לעבוד אתו, אבל לא רק. מעבר לכך, חשוב להקפיד על התקנה מקצועית של ארונות בגדים, בין אם הזזה או מסוג אחר. כל עוד העץ איכותי וככה גם החלקים המורכבים בו, אין סיבה שארונות הזזה מעץ למשל יובילו לצורך מוגזם בתיקונים.

גם אם צריך לבצע איזשהו תיקון, במקרים רבים יהיה מדובר בתיקון שיעלה כמה עשרות עד מאות שקלים בודדים. זאת, אלא אם כן מדובר בארון בייבוא יוקרתי, ארונות שמצריכים חלפים ייעודיים, ארונות עץ מיובאים וכן הלאה.

מחירון תיקון ארונות הזזה

מחירי תיקון ארון הזזה יכולים להסתכם בכמה עשרות שקלים, בעוד כי תיקונים מסוימים עשויים להיות יקרים יותר. על התיקונים הזולים נמנים תיקונים כמו החלפת גלגלי הזזה לארון, תיקון או החלפת מוביל עליון של ארון הזזה, תיקון דופן ארון מנותק ועוד. על התיקונים היקרים יותר נמנות עבודות כמו תיקון או החלפת מסילות ארון הזזה, החלפת דלת הזזה ועוד.

יש לציין, המחירים לתיקון ארון הזזה בחלקם אינם כוללים את מחיר העבודה עצמה, מה שעשוי לנוע בין כמה מאות שקלים בממוצע. כדי להוזיל בכיס, מומלץ לערוך השוואת מחירים בין נגרים לתיקון ארונות הזזה. יש לקבל לפחות 3 הצעות מחירים, להשוות וכך להקליל את הכיס. אפשר בימינו להשוות מחירים ממש בפשטות בכמה קליקים, מה שמומלץ לעשות אונליין ולחסוך כ-10% – 25% על תיקון הארון.

IDEAL SALE
הנחות שוות
על כל ארונות אידיאל!

המבצע תקף לסניפים בלבד