כל היתרונות שיש בארונות הזזה

מתעניינים בארונות הזזה? בשורות הבאות נתמקד ביתרונות שיש בהם, אך לא רק בכך. בנוסף נסביר לאילו סוגי חדרים הם מתאימים, ואילו עיצובים שונים נחשבים כיום לפופולריים?

מגוון גדלים לבחירה

אחד היתרונות שאי אפשר לפספס לגבי ארונות הזזה, מבוסס על כך שהם קיימים ממש בכל גודל. ישנם סוגים שיוכלו להתאים לחדרים קטנים ולבתים קטנים, כך למשל ארון 2 דלתות צר. ישנם סוגים שיכולים להתאים לחדרים רחבי ידיים ולבתים גדולים, כך למשל ארון בעל שלוש דלתות, עם רוחב מוגדל. למעשה ניתן להזמין אותם בגדלי ביניים רבים, כך שכמעט כל אחד יוכל למצוא את הארון בגודל הכי נכון בשבילו (או בשבילה).

ארון נוח מאוד ועמיד מאוד

יתרון לא פחות חשוב של ארון הזזה, טמון בכך שהוא פשוט נוח מאוד. הדלתות גולשות ימינה ושמאלה על גבי מסילה, אין צורך בצירים ואין צורך בידיות. וזה גם מה שהופך את הארון מהסוג הזה, למאוד עמיד וחסון. לעומת דלתות פתיחה, אין כאן צירים שנשחקים וחלילה נשברים. ואם רוצים, אפשר להשיג דגמים בעלי דלתות טריקה שקטה. במקרה כזה הדלתות בנויות עם מנגנון טריקה שקטה שמאט אל הדלת בזמן הסגירה. זה נוח, בטיחותי ושקט במיוחד.

עיצוב וקונספט שמתאים לכל חדר

אם חיפשתם ארון לחדר הילדים, לחדר השינה, לילדים מתבגרים או לחדר אורחים, אחד מהדגמים של ארונות הזזה יתלבש בדיוק לצרכים ולמטרות שלכם. ניתן למצוא דגמים שמתאימים בעיצובם ובקונספט שלהם לכל חדר. זאת ועוד, לא תצטרכו אף פעם להרגיש שאתם מתפשרים בהיבט החזותי. ניתן למצוא למשל ארון לחדר ילדים, עם דלתות הזזה ועיצוב לגילאים צעירים. ניתן למצוא דגמים שעיצובם המתאים לבני נוער וכמובן עיצובים בוגרים ומגוונים למבוגרים. ואפשר להתאים את הקונספט והסגנון לעיצוב הבית שלכם. במילים אחרות, אם אתם מחפשים הרמוניה בבית, התאמה מושלמת וחסרת פשרות, זהו הדגם הכי נכון כיום. אם יש לכם יחידת הורים, חדר שינה רומנטי או אולי דווקא כזה באווירה אנרגטית ועליזה או בסגנון כפרי, תמצאו בקלות ארון חדר שינה בעל דלתות הזזה, בטעם שלכם.

כך תחלקו נכון ארונות הזזה

הזכרנו בקצרה את הגמישות העיצובית הקיימת בגזרת ארונות ההזזה הביתיים, אבל יש עוד נקודה חשובה. הנקודה היא שכל אחד יכול לחלק את הארון הזה, בצורה המתאימה לאורח חייו ולמטרותיו. כדאי לזכור שהחלוקה הפנימית שמתאימה למי שנוהג ללבוש חליפות, יכולה וצריכה להיות שונה מחלוקה פנימית של ארון, שנועד למי שסגנון הביגוד שלו אחר לגמרי. ישנן נשים שמעדיפות לארגן חלק מפריטי הלבוש בתוך מגירות רבות ואחרות פחות מרגישות צורך במגירות. בחלוקה הפנימית, אפשר להגדיל את השטח המוקצה למדפים, אם אתם מאלה שמדפים בארון נחוצים להם. אפשר להקטין או להגדיל את השטח הפנימי עם פתרונות התליה וגם לבחור את מספר המדפים ותאי האחסון, על פי ההגדרה הרצויה לכם. לכן:

  1. תחילה מפו את סגנון הלבוש שלכם.
  2. מדדו את שטח החדר.
  3. בחרו את גודל הארון (גובהו, רוחבו, עומקו).
  4. החליטו כמה מדפים תצטרכו, האם אתם רוצים פתרונות תלייה וכן הלאה.

צועד ברוח הזמן עם שיפורים מעניינים

לסיום, נזכיר שאם אתם מאלה שאוהבים חידושים, שיפורים ותוספות מעניינות, בהחלט יש כאלה. בין הדגמים החדשים והמרהיבים ביותר ניתן למצוא ארון הזזה רחף. בסגנון זה אין מסילות אלא מנגנון הזזה לדלתות, שמחובר מלמעלה. כך דלתות הארון נעות בצורה חלקה ונמתחות עד לגובה הרצפה. עיצוב מיוחד, מרהיב, יוקרתי, נעים לעין ומאוד מבוקש.

IDEAL SALE
הנחות שוות
על כל ארונות אידיאל!

המבצע תקף לסניפים בלבד