יתרונות חדר ארונות מגבס

לחדרי ארונות מגבס יש לא מעט יתרונות, במיוחד אם מתגוררים בדירה או בבית שמאפשרים יצירת נישה עם חציבה בקיר, אולי אפילו תוספת של דלת לחדר הארונות. בכל הקשור לבניית פתרונות אחסון אלו, יש צורך בדרך כלל בכישורי נגרות של מומחים.

אחד היתרונות המהותיים בבניית חדרי ארונות מגבס טמון בעובדה, שהם קלים להפליא אך עדיין יציבים ועמידים בשל החומרים המשמשים בבנייה. בתוך כך, המשמעות היא שקל להתקין ולהתאים אותם לחללים כמעט מכל הסוגים. לא פחות חשוב, בניית חדר ארונות מגבס בד”כ תהיה זולה יותר מחדרי ארונות עץ או ע”י חומרי גלם אחרים.

חדרי ארונות עץ וגבס – מה עדיף?

בסופו של דבר, באמת שהכול עניין של תקציב, צרכים והצורך בסוג פתרון האחסון הנכון. חדרי ארונות מעץ מגיעים עם סט יתרונות משלהם, בעוד כי הם לרוב יהיו יקרים יותר מחדרי ארונות גבס. עם זאת, חדרי ארונות עץ מאפשרים בחירה בין מגוון סוגי עץ שונים, החל מעצים סינטטיים ועד עצים טבעיים.

הבחירה צריכה ליפול בעיקר על סגנון ועיצוב, מכיוון שהן ארונות העץ והן ארונות הגבס פרקטיים פחות או יותר באותה רמה. כמו כן, שני הסוגים מאפשרים להתאים אישית את צרכי האחסון, להתקין מדפים בהתאמה לפי מידות וכולי. רגע לפני הזמנת עבודות גבס או עץ, בואו נדבר על הרבגוניות של אלו.

רבגוניות, עיצוב וכל מה שצריך עם עבודות גבס

עבודות גבס הן רבגוניות ומאוד פרקטיות, שכן ניתן להתאים את סוג העבודה לפי התאמות אישיות וכן לפי צרכים. כמו כן, כאשר מעוניינים לשנות, לשדרג או לשפץ את הבית, תמיד אפשר להסיר את עבודות הגבס השונות מאוד בקלות. זאת, בהפוך מחדרי ארונות עשויים בטון, מה שכמובן יצריך קבלן בטון מקצועי (ויקר).

בסופו של דבר, איך אומרים: הכול עניין של צרכים? אם כך, יש לציין כי חדרי ארונות מגבס מאפשרים התאמה מלאה לכל צרכי האחסון. חדרי ארונות אלו מבודדים בצורה טובה מפני מזג האוויר, מה שמאפשר לאחסן כל סוג פריט ופריט בחדר הארונות. לצורך העניין, חדרי ארונות אלו מאפשרים אחסון לא רק של ביגוד ונעליים, אלא גם ציוד מסוגים שונים, צעצועים של הילדים ועוד.

לסיכום, מה מחליטים, עץ או גבס?

בסופו של דבר, לאחר שבודקים מחירון עבודת גבס מלא, מגלים כי עבודות גבס דומות במחיריהן למחירים של עבודות עץ. עם זאת, עדיין חדר ארונות מגבס בד”כ יהיה זול יותר לבנייה מאשר חדרי ארונות מעץ טבעי.

אם מעוניינים בכך, אפשר גם לשלב עץ בתוך בניית חדר ארונות מגבס וחומרי גלם אחרים כמו סוגי מתכות דקורטיביות. כדי להחליט, ההמלצה היא לערוך השוואת מחירים בין עבודות גבס לבין עבודות עץ ולאחר מכן, לבחון תיקי עבודות לקבלת השראה.

IDEAL SALE
הנחות שוות
על כל ארונות אידיאל!

המבצע תקף לסניפים בלבד