יתרונות ארונות פינתיים

ארון תופס נפח רב במרחב, ולכן בטרם רכישת, מומלץ לוודא, שאכן הארון יוכל להשתלב בחלל.

כיצד להתאים ארון לבית? מהם ההבדלים בין ארונות הזזה לארונות קיר? ומהם היתרונות?

כיצד להתאים ארון לבית?

בטרם רכישת ארון לבית, מומלץ לבצע סקר שוק, ולהכיר את הטרנדים הרווחים בשוק. אם בעבר, ארון היה פריט ריהוט מסיבי בעל דלתות דמויות עץ פורניר, הנפתחות על ציר, ולעיתים היה מציע שטחי אחסון כמו מגירות לנעליים/ גרביים, לבנים ועוד, כיום ניתן למצוא ארונות הזזה, המגיעים עם דלתות, הנעות על מסילה, ושפע של אופציות לארגון ולאחסון פריטי ההלבשה והטקסטיל. את הארון יש להתאים לחלל, ולכן חשוב להכיר את המידות של האזור העתידי בו יוצב. אם קיים אזור עמוק בבית, מומלץ לשקול ארונות בגדים, אשר נטעמים בתוך הקיר, וחוסכים מקום רב.

ההבדלים בין ארונות הזזה לארונות קיר?
ניידות מול מיצוי מיקום אסטרטגי – ארונות הזזה, הם ארונות ניידים, המגיעים עם 2-3 דלתות, אשר פתיחתן מתאפשרת באמצעות תנועתן על מסילה. אופן פתיחה זה מאפשר חיסכון במקום, והעמדת ריהוט בסמוך לפתחי הארון, ללא החשש לגרימת נזק לדלתות. ארונות קיר, הם ארונות מובנים, אשר נטעמים בקירות שקועים בבית, ומאפשרים מיצוי מיטבי של שטח, וחיסכון רב במקום.  גם בארונות קיר ניתן לשלב דלתות הזזה מעוצבות ואסתטיות.

מיצוי השטח הפנימי – בעוד שארונות הזזה, מאפשרים מידות דינאמיות הן בעומק, בגובה וברוחב, ארונות קיר, נבנים אל תוך קיר, ומושפעים ממידותיו, לעיתים החלל הפנימי יהיה עמוק, היבט המשפיע על הפונקציונאליות ואופן השימוש.

 

מהם היתרונות בארונות הזזה וקיר?

  • עיצוב מרהיב וחדשני

     – ארון הוא רהיט דומיננטי, אשר בכוחו להשפיע על האופי והאווירה בחלל. ארונות הזזה מעוצבים יוצרים עניין בחלל בזכות הדפסות, זכוכיות חלביות או שקופות וטקסטורות, אשר מעצימות את הסגנון העיצובי הנבחר, ומעניקות ייחודיות, חן ואופי לחלל.

  • חיסכון במקום– דלתות ההזזה נעות על מסילה, ולכן ניתן למקום ריהוט בסמוך אליהם, לעצב את הבית באופן דינאמי, ולמצות באופן מטבי את המקום בחלל.
  • ארגון – בזכות סידור דינאמי, מגרות בעלות מנגנוני פרזול מתקדמים, המאפשרים שימוש מטבי גם בארונות עמוקים וגבוהים במיוחד, בשל היותם דינאמיים וקלים לתנועה, שפע של מדפים, מגירות ושטחי אחסון, בהתאמה אישית, ניתן להפיק תועלת רבה מהארון, וליהנות לאורך זמן ממראה מסודר ונקי, המאפשר נגישות גבוהה לפריטים.
  • עיצוב דינאמי – במידה ויעלה הצורך לרענן את עיצוב החלל, ניתן לעשות זאת בפשטות באמצעות החלפת הדלתות/ העיצוב המודפס, וליהנות מארון חדש במינימום מאמץ.
  • איכות הנשמרת לאורך זמן – בזכות חומרי גלם ומחברים איכותיים, אשר ישרתו היטב כל היקף של שימוש, וישמרו על נוחות השימוש.

יתרונות ארונות פינתיים

IDEAL SALE
עד 25% הנחה
על כל ארונות אידיאל!

המבצע תקף לסניפים בלבד

דילוג לתוכן