טלוויזיה בארון? אפשרי!

טכנולוגיה מתקדמת השכילה להביא לא רק נוחות אלא גם שילובים מסקרנים, שאינם מובנים מאליהם. השילוב בין טכנולוגיה ועיצוב רהיטים הוליד פתרונות חדשניים לבית, ואחד ממובילי הטרנדים הללו הוא ללא ספק ארון עם טלוויזיה. קונספט גאוני זה משלב בצורה מושלמת בין ארון בגדים לכל דבר לבין טלוויזיה רב ערוצית משוכללת. במאמר שלפניכם נסביר על הרעיון הזה, שפעם נחשב לבלתי אפשרי אבל הפך למציאות ממשית, עיצובית, שימושית ועדכנית.

יופי של רעיון – טלוויזיה בארון!

מהי טלוויזיה בארון? טלוויזיה בארון היא פתרון רב שימושי המשלב באופן מרהיב בין ארון בגדים לבין טלוויזיה חדשנית חכמה ובעלת מסך שטוח. בדרך כלל הארון כולל תושבת או מעמד נסתר לטלוויזיה. לעיתים יהיה מתקן נשלף וניתן להסתרה בארון, שמאפשר לכם להעלים את הטלוויזיה (להסתיר אותה) כאשר היא אינה בשימוש. עיצוב מודרני זה מביא עימו חסכוניות בשטח ושמירה על מראה מסודר ואסתטי ביותר.

היתרונות של ארון עם טלוויזיה

השילוב בין ארון לחדר שינה ובין טלוויזיה מובנית מביא עימו כמה יתרונות גדולים. למשל, אחד היתרונות המשמעותיים הוא ללא ספק ניצול אופטימלי ויעיל יותר של מרחב הפנים בחדר. בזכות השילוב של הטלוויזיה עם ארון הבגדים שלכם, מיד מתפנה שטח יקר ערך ברחבי החדר (מתאים אגב, לחדר השנה אך גם לסלון). זהו אפקט רב ערך במיוחד עבור בתים קטנים, אך בהחלט מוצלח ויעיל גם בבתים גדולים למדי. כאשר הטלוויזיה מוסתרת בתוככי הארון, מתפנה מקום בחדר עבור רהיטים אחרים, לפינת עבודה או פשוט לחדר מרווח יותר לעין.

כמו כן, ארונות עם טלוויזיות משולבות יוצרות מראה מסוגנן ויפה יותר. זה עשוי להתאים ליחידת הורים אך גם בתור ארון לחדרי ילדים לקראת גיל הנעורים. כאשר הטלוויזיה מוסתרת, הארון מתפקד כרהיט מסוגנן, בחדר מסוגנן. זה מאפשר לכם להקטין מאוד את העומס החזותי. ניתן להדגיש בצורה כזאת סגנון מודרני ומינימליסטי או עיצוב מסורתי קלאסי, הכל בהתאם לעיצוב הפנים האהוב עליכם.

וכמובן, השילוב של ארון פלוס טלוויזיה מאפשר לכם ליהנות מהחדר, בכל צורה שתרצו. רהיט האחסון הופך למוקד בידור כיפי. הכי נוח לרבוץ מול הטלוויזיה, ולהפוך את חדר השינה לפינה נעימה לבילוי זוגי שקט או התרווחות נעימה. אגב, בחלק מהארונות יש אפשרות לסובב או לשלוף את הטלוויזיה לזוויות צפייה אופטימליות, עוד יותר נוח!

כך תבחרו ארון משולב טלוויזיה

כמה טיפים שיעזרו לבחירה נכונה:

  1. לפני ביצוע רכישה, חשוב למדוד תחילה הן את השטח הפנוי בחדר והן את מידות הטלוויזיה שלכם. כמו כן, ודאו שהארון שבחרתם יכול להתאים לגובה התקרה וכן ליתר הרהיטים בחדר.
  2. קחו בחשבון לא רק את הרוחב והגובה, אלא גם את עומק הארון, כדי להבטיח שהטלוויזיה תתאים מבלי לבלוט. קחו בחשבון מרכיבים נוספים שאולי משמשים אתכם, כגון רמקולים או קונסולות משחק.
  3. זיכרו שתוחלת החיים והעמידות של ארון הטלוויזיה שלכם תלויים ברמת הבנייה ובסוג החומרים בהם נעשה שימוש. תוכלו לבחור בארונות המיוצרים מעץ מלא, MDF (סיבית) באיכות גבוהה או חומרים חזקים אחרים. שימו לב שארונות מעץ מלא נוטים להיות עמידים יותר, גם אם הם עולים יותר.
  4. חפשו ארונות עם צירים או פרזול חזקים ואמינים. אפשרות אחרת היא לבחור ארונות בעלי טריקה שקטה. מנגנון כזה מונע את טריקת דלתות ושומר על הארון ועל הטלוויזיה לאורך זמן. בדקו את איכות הידיות והמגירות וכל יתר המרכיבים.

טיפ בונוס לסיום, העדיפו ארונות שבהם יש מקום לסדר את הכבלים, בסדר מופתי ובאופן נסתר. כך שומרים עליהם מחוץ לטווח הראייה, באופן אסתטי ביותר. ודאו שיש פתחי גישה לכבלים ואפשרות להשתמש בשקעים עם מינימום מאמץ. זה משפר את הנוחות והאסתטיקה, והופך את התחזוקה לפשוטה ונוחה.

IDEAL SALE
הנחות שוות
על כל ארונות אידיאל!

המבצע תקף לסניפים בלבד