טיפים לסידור ארון הבגדים

תמיד טוב להכניס סדר וארגון לחיים. זה ממש לא נעים לראות בלגן בבית, בגלל בגדים שזרוקים בכל מקום. זה לא פחות מעצבן, לגלות שגם מדפי הארון מבולגנים, לא מסודרים וקשה למצוא את החולצה הזאת או את המכנס או הגופייה ההיא. בכדי לשמור על הסדר בצורה מוצלחת לא צריכים ללכת רחוק. כל מה שצריך זה להכיר כמה טיפים נהדרים, לטובת סידור ארון בגדים בלי מאמץ.

1.  מוציאים הכל – בודקים וממיינים

עם השנים ובזכות הסיילים, כולנו אוספים לא מעט פריטי לבוש כאלה ואחרים. אפשר לומר כמעט באופן מוחלט, שבכל בית יש ארונות בגדים עם המון פריטים שרבים מהם כלל לא בשימוש. הטיפ הראשון ואולי החשוב מכל הולך כך: הוציאו את כל מה שיש לכם בארון. אנו מתכוונים להכל כולל הכל. לאחר מכן מיינו את כל הפריטים לפי הסדר הבא, בערמה אחת כל מה שאתם לובשים לעיתים קרובות. בערמה אחרת, כל מה שלבשתם לפחות פעם או פעמיים בשנה האחרונה. בערמה אחרת, כל מה שלא לבשתם ולא השתמשתם יותר משנה. כעת החליטו האם הבגדים שאינם בשימוש ישמשו אתכם בעתיד. מה שלא – בלי סנטימנטים מעבירים לתרומה. תמיד יש מישהו שכן ישתמש וכך תפנו מקום בארון ותכניסו סדר יותר בקלות.

2.  ארגון וסידור לפי קטגוריות

לא משנה איזה סוג של ארון לחדר שינה יש לכם בבית, אם הוא מבולגן מבפנים, כך תכניסו סדר בקלות: לאחר שהוצאתם את הכל ומיינתם, התחילו להכניס סדר לפי קטגוריות של לבוש. אם אתם חובבים של צבעים, תוכלו להכניס סדר לפי קטגוריות של צבע. למשל, על מדף אחת קפלו ושימו את כל המכנסים הקצרים. על מדף אחד שימו את כל הסריגים הצבעונים לעונת מעבר.

3.  קולבים שעושים חשק לסדר

טיפ מסוג אחר, שעובד לא פחות טוב, נוגע לסידור פריטים בתלייה. הרבה אנשים מתעצלים לסדר היטב את הבגדים שתלויים בארון, אבל אפשר לשנות את המצב. יש לכם ארון קיר עם קולבים רנדומליים שאספתם לאורך השנים? זה הזמן להתחדש עם קולבים חדשים, מסוג אחד ואיכותי במיוחד רצוי כמה שיותר דקים . קחו סוג שקל ונוח לתלות בו כל סוג של בגד אהוב או יקר. תגלו מהר מאוד שמלאכת תליית הבגדים והחזרתם למקום הולכת מהר ואפילו מהנה למדי.

4.  כך תשפרו את סידור המגירות

כעת הפנו את המבט למגירות שבארון שלכם. אם הן מסודרות היטב, זה מעולה. אבל מאוד סביר להניח שגם שם יש לא מעט אי סדר ובלגן. קודם כל, וודאו שבכל מגירה תשימו סוג אחד של פריטים. ואם יש לכם מגירות גדולות מאוד, עמוקות או רחבות מאוד, שפרו אותן. רכשו קופסאות שתוכלו להציב בתוך המגירות. בכל קופסא יהיה לכם יותר נוח לשמור פריט מסוג כזה או אחר. כך המגירות תהיינה תמיד מסודרות וקלות להתמצאות.

5.  הקצו מדפים נפרדים, לפריטים היקרים

הטיפ האחרון שלנו לסידור ארונות, משלב גם דרך נפלאה לשמור היטב על הפריטים היקרים ביותר, בארון שלכם. כאשר אתם מוציאים את כל הפריטים לצרכי מיון וסידור, קחו ערימה אחת ובה הניחו את הפריטים שאתם הכי אוהבים או את אלה שהם יותר מיוחדים ויותר יקרים. את הפריטים הללו שמרו מקופלים או בתלייה, במקום נפרד. מדף נפרד לפריטים המיוחדים מאפשר לכם לשמור עליהם טוב יותר. כשהם מחוץ לעונה, תוכלו לשמור אותם בתוך שקיות וואקום. ומעת לעת מומלץ לאוורר את הפריטים הללו, להניח להם לנשום לפני שהם חוזרים לארון.

IDEAL SALE
עד 25% הנחה
על כל ארונות אידיאל!

המבצע תקף לסניפים בלבד

דילוג לתוכן