חווית קנייה עם המומחים של אידיאל

סוף…סוף…, הגענו לדירה. חלום שהתגשם. רכשנו דירה חדשה. שנים שאנו עובדים שעות מטורפות. חוסכים, מתכננים וחולמים על הבית שיהיה לנו בעתיד.

עכשיו הזמן לדאוג לריהוט ולעיצובו של הבית. היינו בטוחים שזאת אחת המשימות הפשוטות. נכנסים למספר חנויות לפי צרכינו, לוקחים הצעות מחיר, דנים בהם ומחליטים.

הכל נראה היה לנו בר השגה, בצ’יק צ’ק… פשוט לביצוע. עד שהגענו לנושא חדרי ארונות ועיצוב ארונות. היינו במספר חנויות כדי להתעניין באפשרויות לעיצוב

הארונות בבית והתברר לנו שהאפשרויות מאד מגוונות ומרובות. היה קשה מאד להחליט מה אנחנו רוצים, איך יראה, איפה יראה… עד שהגענו לחנות “אידיאל המומחים לארונות הזזה”

נכנסנו לחנות “אידיאל” בהמלצת חברה מהעבודה שהצהירה בפנינו נחרצות ” תגיעו לאידיאל, להם יש את כל הפתרונות ומעבר לזה…. לא תתאכזבו !”

כמובן שנכנסנו בחשש מה שהתפוגג כמעט מיד מקבלת הפנים החמימה וסבר הפנים הנעימות בו התקבלנו. לחצנו ידים והוזמנו לפינת הישיבה בחנות ” אני מצטער” התנצל המוכר.

“אני מיד מתפנה, בינתיים אולי תציצו במגוון הארונות וחדרי הארונות שבחנות, תהנו מעיצובי הארונות הקיימים במגוון”המוכר התפנה ללקוחות קודמים שישבו ליד שולחנו וביחד בחנו את

התוכניות שעל השולחן. “חדרי הארונות שלנו שונים בהשוואה אל חדרי ארונות בחברות אחרות. יש דברים דומים, למעט, האיכות ופטנטים יחודיים שקיימים רק בחברתנו.

“בעלי החברה משקיעים מאד בפיתוח” הסביר המוכר “פטנטים אלה נשמרים אצלנו בסודיות רבה וכך אנו מובילים בתחום הארונות” שמענו את המוכר מסביר ללקוחות.

בינתיים, סיימנו לשתות את כוס הקפה שהוצע לנו וקמנו להסתובב בחנות לבדוק את הארונות. התרשמנו מעיצוב הארונות הקיים בחנות.

אהבנו את שילובי הגוונים והחומרים והגענו לחדר ארונות. הסידור בפנים היה מדהים בניצול המקסימלי שלו ובאבזור, פשוט, חדר הארונות המושלם ביותר שראינו עד כה.

“טוב…. סגרנו. דיברתי כרגע עם האספקות” שמענו את המוכר “האספקה בדיוק במועד שביקשתם, הכל לשביעות רצונכם” הזוג קם ולחץ את ידי המוכר.

הלקוחות נראו מרוצים מאד ויצאו מחוייכים מהחנות.”כן.. אני איתכם” קרב המוכר מושיט שוב את ידו ללחיצה “שמי דויד” אמר והזמין אותנו לשבת. מיותר לאמר שאחרי ההסברים שנתן

לזוג לפנינו לא היינו צריכים הרבה תוספות. התוכנית לחדר הארונות קרמה עור וגידים מול עינינו במהירות לשביעות רצוננו. עיצוב חדר הארונות היה מושלם. עיצוב כפי שאנחנו רצינו.

גם לנו קבעו מועד אספקה מהיר וגם  אנחנו יצאנו מחוייכים מהחנות. את ההתקנה ביצעה חברת “אידיאל המומחים לארונות הזזה” בזמן, כמובטח. ואנו, הבטחנו לחזור גם לקניית ארון לחדר ילדים (אחרי הלידה כמובן).

חווית קנייה עם המומחים של אידיאל

IDEAL SALE
הנחות שוות
על כל ארונות אידיאל!

המבצע תקף לסניפים בלבד