חדרי ארונות מעוצבים

חברת אידיאל העוסקת בתכנון, פיתוח ייצור ושיווק של מגוון סוגי ארונות איכותיים, מציעה לקהל לקוחותיה חדרי ארונות מעוצבים, ארונות הזזה, ארונות קיר, ארונות פינתיים, ארונות טלוויזיה ופרזול לארונות. החברה מעסיקה את מיטב אנשי המקצוע כולל מעצבים, כל זאת על מנת לספק לכם את הארון האולטימטיבי אשר יענה על הצד הטוב ביותר על צרכיכם ודרישותיכם ובהתאם לתקציב הכספי שלכם.

עיצוב חדרי ארונות

בחברת אידיאל מציעים ללקוחות הרבים חדר ארונות מעוצב במגוון דגמים, סגנונות וצבעים. על מנת לעצב חדר ארונות, יש קודם כל לתכנן הן את צדו הפנימי והן את צדו החיצוני על מנת שיתאים במדויק לצרכי בני הבית. לאחר מהלך זה, הלקוח ביחד עם אנשי המקצוע של אידיאל, יתכננו תוך שיתוף פעולה מלא את עיצובו של הארון, משמע, תכנון מקומות האחסון הפנימיים, חלוקה נכונה שלו, ומעבר לכך, יש לעצב את הארון גם חיצונית. לבחור את הדלתות המתאימות, עבודות הפרזול, להקפיד על גימור מושלם, לבחור את הצבע המתאים, הכל על מנת ליצור ארון מושלם, פונקציונאלי ופרקטי אשר ישמש אתכם למשך זמן רב ותמיד יראה גם טרנדי ואופנתי.

מחירים

בחברת אידיאל, תוכלו למצוא ארון הזזה מחיר כאשר העלות הינה אטרקטיבית, ואסור לשכוח כי המחיר תלוי במגוון רב של פרמטרים כמו גודלו של הארון, חומר הגלם ממנו הוא עשוי, אופן תכנונו, כך שכל ארון עלותו היא שונה, אולם באידיאל כל אחד יוכל למצוא ארונות התואמים לתקציב הכספי העומד לרשותו. בעיקרון, החברה מוכרת ארונות במחירים ברי תחרות ושווים לכל כיס, למרות איכות הייצור וההשקעה הרבה בעיצוב ותכנון.  מחירי הארונות באידיאל אכן אטרקטיביים, עדיין ארון איננו סיפור זול, במיוחד לאור העובדה שאת הארונות מייצרים בהתאמה אישית, אולם אין ספק בדבר איכות המוצרים.

מדוע לעיצוב משקל כה רב?

כפי שניתן להבין, בחברת אידיאל מייצרים ארונות בגדים מעוצבים על פי הטרנדים האחרונים ביותר. אולם, ארונות אלה יהיו בעלי מראה אופנתי ועדכני לא רק למשך שנה שנתיים, אלא למשך תקופות ארוכות יותר. מדובר בארונות עמידים ואיכותיים המיוצרים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר וללא שום פשרות. בנוסף, לכל לקוח טעם אישי משלו. ישנם אשר יעדיפו ארונות בגדים מעוצבים בסגנון מודרני, קלאסי, ססגוני או סולידי יותר, ויש להתאים את עיצוב הארון לשאר האלמנטים הנמצאים בחלל, על מנת ליצור הרמוניה ואווירה נעימה וזורמת.

היכן כדאי לרכוש ארונות?

בארץ לא חסרות חברות המייצרות ריהוט כולל סוגים שונים של ארונות. אולם דבר אחד בטוח, חברת אידיאל היא בין החברות המובילות בתחומה ולא לחינם היא צברה לעצמה מוניטין כה חיובי במהלך השנים. זאת בשל ניסיון רב, מקצועיות, הבנה לצרכיהם של הלקוחות, והקפדה יתירה על ייצור ארונות איכותיים ופונקציונאליים מעוצבים למשעי. והמחירים? בהחלט שווים!

כמובן שגודלו של החדר מושפע מגודלו של הבית. בית גדול יותר יהיה בית בו סביר להניח שחדר הארונות יהיה גדול בהרבה מבית קטן, בו לא תמיד נראה חדר ארונות אך אם כן, ככל הנראה יהיה מדובר בחדר קטן. חדר ארונות בבית גדול יהיה חדר בו נוכל לראות כמות גדולה של מדפים, אשר בכל אחד מהם ניתן למצוא סוג אחר של ביגוד.

חלק מהמדפים יהיו כאלה עליהם תוכלו למצוא חולצות, חלקם יהיו כאלה עליהם ניתן יהיה למצוא מכנסיים, בחלק אחר ניתן למצוא צעיפים וכפפות ומחוץ למדפים, על גבי קולבים, יופיעו השמלות והחולצות המכופתרות אותן יהיה חשוב לשמור ללא שום קמט ובלי שום קיפול. לצד שלל המדפים והקולבים כמובן שיהיה גם מעמד לנעליים, המקום בו ישמרו דיירי הבית את כל נעליהם, החל מנעלי היום-יום שלהם וכלה בזוגות הנעליים היוקרתיים שלהם אותם הם שומרים לאירועים מיוחדים, כשהזוג היחיד שיוכל להימצא בסמוך למיטה יהיה אך ורק זה של נעלי הבית. בנוסף, ייתכן מאוד שבבתים גדולים חדר הארונות לא ישמש את כלל דיירי הבית, מאחר שלא תהיה זו הפתעה אם לכל חדר שינה ולעיתים אפילו לכל דייר, יהיה חדר ארונות משלו.

חדר ארונות בבית קטן

בבתים קטנים, חדר ארונות לכל אחד ואפילו חדר ארונות משותף לכל הבית, יהיה קשה יותר למצוא. מאחר ומדובר בחלל הרבה יותר קטן אותו יש צורך לנצל בצורה טובה יותר, לפנות חדר למטרות אחסון יהיה בגדר משימה קשה עד בלתי אפשרית. יחד עם זאת, לעיתים מנצלים דיירי הבית חלל מסוים, אותו הם מנסים לסגור בצורה זו או אחרת, כשלפעמים הם פשוט מעדיפים לקנות ארונות הזזה או להעביר את הארונות לחלל זה כדי לאחסן את כל ציוד הביגוד וההנעלה במקום אחד ועל ידי כך אף מצליחים הדיירים לפנות מקום בחדרי השינה.

חדר ארונות עבור ציוד משרדי

אך לא רק בבתים כבר אפשר לראות חדרי ארונות אלא אפילו במקומות נוספים דוגמת משרדים ושאר מקומות עבודה. לא מעט משרדים גדולים מעדיפים לשמור ציוד משרדי בחדר גדול שמוסב לחדר ארונות וריהוט משרדי, כאשר האחריות על חדר זה מוטלת על אחראי הסחורה והציוד של החברה, שתפקידו הוא להיות זה שדואג לספק ציוד משרדי לעובדים ולענות על הבקשות מהצוות בכל הנוגע לצורך בציוד זה. גם במקומות עבודה נוספים דוגמת מפעלים כבר נוקטים בגישה זו, מאחר וכך ישנה שליטה ובקרה טובה יותר על הנושא, מה שמוביל לחסכון בעלויות ולהקפדה שכל עובד יקבל את מבוקשו.

חדרי ארונות מעוצבים

IDEAL SALE
הנחות שוות
על כל ארונות אידיאל!

המבצע תקף לסניפים בלבד