התאמת הפרקט לארון חדר השינה

שילוב נכון בין הארון לשאר מרכיבי חדר השינה הוא חשוב

 

הארון הוא פריט הריהוט המרכזי ביותר בחדר השינה. הארון תופס נפח רב מהחדר ויש לו יכולת להעניק לחדר כולו מראה מעוצב ושלם. כיום ניתן למצוא ארונות בעיצובים מגוונים אשר עשויים מחומרים שונים, ביניהם עץ, מתכת ופורמייקה. ניתן להשיג אותם עם טקסטורות מיוחדות, הדפסים, ידיות מסוגים שונים ועוד שלל אופציות דקורטיביות. חשוב לדעת שכאשר בוחרים את הארון לחדר השינה חשוב מאוד גם להתאים את הרצפה של החדר אליו וגם את שאר הריהוט כך שתהיה הרמוניה בין סוגי החומרים והצבעים המשולבים בחדר. שילוב נכון בין הארון לבין שאר הפריטים בחדר
יגרום לחדר השינה להיראות מעוצב כהלכה.

 

איך מתאימים את הארון לפריטי החדר?

 

ישנם כמה דגשים להתאמת הארון בחדר השינה לחלקי החדר האחרים:

 

  • בחירה בחומרים דומים –אם הארון עשוי מפורמייקה או מזכוכית, על פי רוב עדיף שכל שאר הפריטים בחדר יהיה גם הם עשויים מחומרים חלקים. אין זו חובה כמובן שהחומר יהיה זהה לחלוטין, אך ישנה חשיבות גבוהה מאוד לכך שהמראה יהיה דומה, למשל שחומרים מבריקים ישולבו עם פריטים מבריקים נוספים.
  • לא להעמיס בהדפסים בהרבה ארונות הזזה מעוצבים כיום ניתן למצוא הדפסים מרהיבים עם תבניות חוזרות או עם תמונות ייחודיות. אם אתם בוחרים ארון עם הדפס כלשהו או עם תבנית שמושכת מאוד את העין, רצוי שלא תעמיסו את שאר החדר בהדפסים. דבר זה כולל הן את פריטי הריהוט הנוספים, שעדיף שיהיה חלקים והן את הרצפה שעדיף שתהיה חלקה ככל האפשר ללא טקסטורות מיוחדות.
  • התאמת הארון לפרקט –רצפת פרקט היא פופולרית במיוחד עבור חדרי שינה ויש לתת לה דגש מיוחד כאשר מתאימים לה ארון, ובמקרה זה העדיפות היא שהארון יהיה עשוי מעץ על מנת ליצור שילוב מתאים בינו לבין הרצפה. הדרך הטובה ביותר להתאמה בין הארון לבין רצפת הפרקט היא בחירה בגווני עץ דומים.
    אין זה הכרחי שהצבעים יהיו זהים לחלוטין – הרעיון הוא פשוט שהגוונים יהיו דומים באופן מסוים. פרקטים מגיעים בשלל של גוונים אפשריים, החל מעץ וונגה כהה ועד לגווני עץ מייפל בהירים. חשוב לדעת שלא מומלץ לבחור ארון כהה בשילוב עם רצפה כהה, כי אינם מתאימים לכל חדר ועלולים לתת תחושה שהחדר קטן ועמוס.

 

ייעוץ עם מעצבי פנים עשוי לסייע לכם בחידוש חדר השינה

 

בחירה של מוצרים כהים מקטין את חלל החדר ולכן הם בעיקר מתאימים לחדרים גדולים ומוארים. שילוב נכון של ארון עם רצפה בהירה או מצעים בהירים במיטה, יכול להתאים לחדר השינה מכיוון ששילוב בין גוונים בהירים נותן תחושה של מרחב בחדר. לא לכל אחד יש כישרון בעיצוב הבית. גם עבור אלו שיש להם טעם אישי טוב, אין תמיד את היכולת לדמיין כיצד החדר ייראה לאחר שינוי העיצוב שלו. אם אתם מעוניינים בעיצוב חדר השינה שלכם הכולל שילוב מתאים בין ארון לבין רצפה, ההמלצה היא להתייעץ עם מעצבי פנים המתמחים בתחומי הריהוט, הריצוף או עיצוב הבית וחדר השינה.

IDEAL SALE
הנחות שוות
על כל ארונות אידיאל!

המבצע תקף לסניפים בלבד