השימושים השונים שיש לארונות פינתיים

פינה בבית או בעסק שלכם לא חייבת להיות מקום מוזנח. למעשה, בדיוק לפה אנו רוצים להפנות את הזרקור הפעם. ארונות פינתיים אינם קונספט חדש, אך הוא השתכלל עם השנים ואפילו שינה את פניו בהיבטים רבים. בשורות הבאות נסביר על השימושים השונים של ארונות מהסוג הזה, מהם היתרונות ולמי הם יתאימו. האם זה יתאים עבור חדר ארונות, האם ארון כזה יכול להשתלב חדרי ילדים, בחדרי עבודה – כל מה שחשוב לדעת.

ארון בגדים בחדרים קטנים

שימוש מרכזי של הארונות הללו הוא לאחסון בגדים, כמובן. אבל תיאור מהסוג הזה יכול להתאים לאין ספור סגנונות ועיצובים, כך שצריך להיות מאוד מדויקים. בכל רכישה של ארון, צריך להביא בחשבון לא רק עיצובים סגנוניים אלא גם שטחו של החדר. לעומת ארון קיר גדול, שנועד לחדרים גדולים, ארונות פינתיים על פי רוב יהיו הרבה יותר קומפקטיים. העיצוב הקומפקטי הופך אותם לאידיאליים עבור בתים עם מספר חדרים קטן ובכלל, לחדרים קטנים. לא משנה אם מדובר על חדר ילדים או על יחידת הורים, אם החלל מוגבל, רצוי לנצל כל פינה ביעילות. וזה בדיוק הקונספט – עיצוב קומפקטי אידיאלי לחדרים קטנים. מקסימום מקום לאחסון הבגדים, במינימום מקום בחדר.

מעולה לאחסון חפצים קטנים

לא רק בגדים למיניהם אפשר לאחסון בתוך ארון פינתי ייעודי. למעשה הוא יכול להתאים לטובת כל אחסון של חפצים קטנים, בצורה מסודרת ומאורגנת. ישנם דגמים שיתאימו מאוד לחדרי שינה, יש שיתאימו לחדרי עבודה, לחדרי ילדים. אבל למעשה זהו פתרון אידיאלי שיכול להתאים אפילו להעמדה בתוך נישה או מרפסת או בחדרי אחסון ייעודיים. הארון בנוי כך שהוא מציע גישה נוחה לתאי האחסון, מגירות או מדפים. אפשר להקצות תא אחד או יותר, למקם חפצים משרדיים, כלי כתיבה, ציוד לימודי של תלמידים, גדג’טים אלקטרוניים וחשמליים.

פתרון לחדרי רחצה ולחדרי ארונות

אין ספק כי בבתים בעלי חדרים קטנים, ארון בגדים פינתי זה רעיון פרקטי ונוח במיוחד. אבל זה יכול להיות פתרון לא פחות מוצלח, גם עבור חדרי רחצה ואפילו לטובת הקמה של חדרי ארונות. דגמים עמידים יוכלו להתאים לחדרי רחצה מודרניים וקומפקטיים. אפשר לשים בפנים תמרוקים, בשמים, מגבות מקופלות וכל דבר אחר שאתם נוהגים להשתמש בו לאיפור, לרחצה, לגילוח וכדומה. בחדרי ארונות, הארון הפינתי יכול להתאים כדי למקסם את השימוש בחלל. זהו פתרון שיכול להיות אידיאלי על מנת לשים בפנים אוסף נאה של נעלים או לאביזרי אופנה שונים. אם אתם חובבי צעיפים או כפפות, גרביים צבעוניים או עניבות, כובעים מעניינים או שמשיות, פתרון אחסון פינתי סוג לכם את הפינה הזאת, תרתי משמע.

מושלם לאחסון מצעים

אם יש לכם ארון קטן וישן בתור ארון חדר שינה וחבל לכם להשליך אותו, הפתרון הפינתי יכול להיחלץ לעזרתם. הארון הפינתי החדש יתאים כהשלמה, עבור כל פריט שתרצו לאחסן בו. לדוגמא, הוא יכול להיות מושלם לאחסון מצעים וכלי מיטה. או שתוכלו לשים בו את הבגדים של עונות המעבר. אם אתם מחובבי הספרים ואין לכם ספרייה נפרדת, תוכלו להקצות מדף אחד לספרים האהובים עליכם.

פתרון חכם, עדכני ונוח בשבילכם

מה שחשוב להבין זה שארונות פינתיים יכולים להיות ארונות בפני עצמם או פתרון אחסון משלים. אפשר להזמין אותם כך שיהלמו פינת עבודה או חדר שינה, חדרי ארונות או חדרי ילדים שאין בהם שפע של מקום. במקום להציב ארונות גדולים שתופסים חצי מהחדר, בוחרים את הפתרון הקומפקטי, העדכני והנוח הזה.

 

IDEAL SALE
הנחות שוות
על כל ארונות אידיאל!

המבצע תקף לסניפים בלבד