היתרונות של ארונות הזזה רחף

ארונות הזזה רחף הם פתרון אחסון עדכני ומסוגנן. אפשר לומר שזהו שדרוג של ארון הזזה מהסוג הרגיל, שלא רק משמש למטרה פרקטית אלא גם מוסיף שיק של תחכום לחדר השינה או ליחידת ההורים. כפי ששמם מרמז, ארונות בגדים מסוג זה נועדו להיראות כאילו הם מרחפים באוויר. הם בנויים ללא מסגרת חיצונית גלויה לעין אלא חזית חלקה ונאה ודלת מרחפת. עיצוב זה מעניק להם אסתטיקה ייחודית שמשפיעה לטובה על הנראות והתחושה בחדר השינה.

ארונות הזזה רחף לניצול שטח טוב יותר

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של ארון הזזה רחף טמון בשיפור ניצול השטח, החלל של החדר.  ארונות בגדים בסגנון המסורתי בנויים כך שהם תופסים הרבה יותר שטח יקר ערך. כתוצאה מכך, החדר נראה ומרגיש קטן וצפוף יותר. לעומת זאת, ארונות רחף מותקנים צמוד לקיר, נמתחים לגובה רב וממקסמים את שטח האחסון. בכך, הם משאירים יותר שטח מהחדר פנוי לכל מטרה אחרת. התוצאה – יותר תחושת מרחב וגם יותר קל ונוח לנקות ולשטוף את החדר מסביב.

קחו לדוגמא חדר שינה קטן עם ארון בגדים מסורתי. הוא תופס חלק ניכר משטח הרצפה וגם מקנה מראה מיושן ופחות אטרקטיבי. על ידי החלפתו בארון רחף, יוצרים מיד אזור שנראה מרווח יותר, אלגנטי יותר ומודרני למראה.

ארונות רחף בעיצוב מינימליסטי ועכשווי

ארונות הזזה רחף הם סוג מיוחד של ארון בגדים, בעלי עיצוב מלוטש ומינימליסטי, נקי ומודרני. הקווים הנקיים שלהם והיעדר מסגרות או תמיכות בולטות למראה מעניקים תצורה נאה, מראה עכשווי ומתוחכם שמחמיא לכל חלל. אסתטיקה עיצובית זו מבוקשת מאוד בעיצוב פנים מודרני, מה שהופך ארונות רחף לבחירה מצוינת עבור אלה המעוניינים להשיג מראה יפה ויוקרתי יותר, שיתאים לשנים ארוכות. ארון מסוג זה יתאים אפילו לסלון! בסלון מודרני, ארון הזזה רחף יכול לשמש כנקודת עיצוב מרכזית, הוא משתלב היטב ובצורה טבעית עם ריהוט משלים בעיצוב עכשווי.

התאמה אישית ורבגוניות

יתרון נוסף של ארונות הזזה רחף הוא הרבגוניות הטמונה בהם לצד אפשרויות ההתאמה האישית שלהם. ניתן לשלב אותם בחדר שינה, בסלון או להכניס אותם אל חדרי ארונות. הם זמינים במגוון רחב של גדלים, גימורים ותצורות. המשמעות היא שתוכלו לבחור כרצונכם את מספר דלתות ההזזה, את סוג החומרים בהם נעשה שימוש ואף את הגוון, כך שיתאימו לעיצוב הפנים הרצוי לכם. ניתן להתאים את חזית הארון לצבע הבית, למראות דקורטיביות מסביב, לגופי התאורה וכן הלאה. התאמה אישית זו מאפשרת לכם להתאים את ארון הבגדים לצרכי האחסון ולהעדפות העיצוב האהובות והרצויות לכם.

עמידות רבה, התקנה ותחזוקה בקלות

ארונות הזזה רחף קלים יחסית להתקנה, והם גם שומרים על עמידות גבוהה. מתקין מקצועי יכול להרכיב את ארון הבגדים בבטחה, בצורה מושלמת ומהירה. בנוסף, העיצוב החלק והסגור, שנמתח כלפי מעלה, מקל על שמירה על סדר ועל ניקיון האזור הסמוך.

אגב, כדאי לציין כי ארונות הזזה רחף מציעים הזדמנויות לשילוב עם תאורה ייחודיות או צבעי קיר מרהיבים. בכך ניתן לשפר אפילו יותר, את האווירה הכללית של החדר. ניתן להתקין פסי תאורת לד או תאורה שקועה כדי להאיר את האזור הסמוך ואף את פנים הארון. שיק מושלם, נוח, דקורטיבי ויפהפה.

לסיכום, ארונות הזזה רחף מציעים שילוב של פונקציונליות ואסתטיקה שהופכים אותם לבחירה פופולרית ומעצימה, בעיצוב פנים מודרני. עם יתרונות מגוונים, יופי, חיסכון במקום, התקנה קלה ואפשרויות לסגנונות מגוונים, מדובר בבחירה מרהיבה וטוב. התרשמו מהעיצובים שונים וכך תוכלו לשפר את חדר השינה או אפילו את הסלון שלכם, עם ארון חדשני, מרהיב ובעל מראה מרחף יפהפה.

IDEAL SALE
הנחות שוות
על כל ארונות אידיאל!

המבצע תקף לסניפים בלבד