היתרונות שיש בארון עם 2 דלתות

מחפשים ארון מוצלח, נוח ויעיל? זה המקום שנעשה סדר, בשורות הבאות נתמקד במה שנקרא – ארון 2 דלתות. נציג בקצרה על מה מדובר ובמיוחד נספר על היתרונות השונים שהוא מביא איתו.

קומפקטי למדי, חסכוני במקום

הארון בעל שתי הדלתות שעליו אנו מדברים הינו הסוג הקומפקטי ביותר של ארון הזזה. ארונות מהסוג הזה כוללים מסילה, שיכולה להיות תחתית או מעין מנגנון עילי המחליף את המסילה הרגילה. היתרון הראשון הראוי לציון זה שמדובר על ארון שלא תופס הרבה שטח. זה חשוב במיוחד בבנייה מודרנית, שבה הרבה חדרים הם יחסית קטנים בשטחם. אך לצד העובדה שמדובר על פתרון חסכוני במקום וקומפקטי, הוא גם בעל שטח מיטבי לאחסון בגדים ופריטים אחרים. אלה ארונות שניתן לתכנן אותם עם סידור פנימי מעולה. בזכות הגודל החיצוני, ניתן להתאים אותו לנישה או לגומחה. ניתן להציב אותו לאורכו של החדר או לרוחבו. זה אפילו נוח למיקום סמוך למיטה או לפריט ריהוט אחר (שכן אין דלת נפתח שעלולה להיחסם).

מגוון עיצובים מפתיעים ומרהיבים

למי שמחפש ארון חדר שינה, הרעיון הקומפקטי מהווה מקום טוב להתחיל בו, אך זה לא הכל. ארונות איכות בעלי שתי דלתות מגיעים כיום במגוון רחב של עיצובים. ניתן להשיג פתרונות המעוצבים בצורה צבעונית מאוד או כאלה שמעוצבים בסגנון עץ מלא, בוגר והרמוני. ישנם דגמים המעוצבים בהשראה אורבנית, בהשראה כפרית, בסגנונות ויטנג’ וכיוצא בזה. במילים אחרות, לא משנה איזה סגנון של ארון מחפשים, אפילו יוקרתי ומתוחכם – זה קיים. ישנם יצרנים שמוציאים קולקציות חדשות מעת לעת, על פי הטרנדים האופנתיים ואפילו בעיצוב לפי מידה (בהתאמה אישית ללקוח).

מתאים בול לחדר הילדים

עובדה נוספת שמהווה יתרון בפני עצמה – הארון עם דלתות ההזזה הכפולות יכול להתאים מאוד בתור ארון לחדרי ילדים. זהו פתרון שהוא בטיחותי, ידידותי לילדים וכאמור קומפקטי. לצידו נשאר עוד המון מקום למיטת הילדים, עבור שולחן כתיבה או פינת עבודה. אף ילד לא ירצה ארון שתופס את כל השטח ולא משאיר מקום למשחק, לפעילות חברתית, לתחביבים. ארון הזזה המצויד עם שתי דלתות משאיר מספיק מקום והוא גם יכול להיות מעוצב באופן כזה שהילדים מרוצים.

עמידות גבוהה לאורך שנים

אפשר להצביע על עוד גורמים שהופכים את הארון הזה לאיכותי ובעל יתרונות מגוונים. לדוגמא, משווקים איכותיים יודעים לייצר או לפתח ארונות בגדים מהסוג זה, עם עמידות משופרת. מתקבלת עמידות גבוהה לאורך שנים, בין היתר מכיוון שזהו ארון ללא צירים. בארונות הוותיקים, הצירים מהווים נקודת תורפה משום שעם הזמן הם מתרופפים ונהרסים. הצירים זקוקים לברגים שחודרים לתוך העץ וזה עלול להוביל עם הזמן לסדקים ובקעים. בדגם עם דלתות ההזזה הדבר הזה לא קורה. אין צורך בפרזול או קידוחים ואין חלקים נעים שמתבלים בפרק זמן קצר. להפך – מדובר בפתרון שנשאר יציב, עמיד, נוח ומרהיב, אפילו לאחר שנים של שימוש.

זו המסקנה בשורה התחתונה

נעבור לסיכום, קיימים יתרונות רבים לארונות ההזזה בכלל ולאלה בעלי שתי דלתות בפרט:

  1. מגוון סגנונות – כל אחד ימצא את הסגנון המתאים לו, לאורח חייו ולאופי העיצוב של הבית.
  2. קומפקטיים ויעילים – אלה פתרונות קומפקטיים, יעילים ומתקדמים לאחסון בגדים, מצעים וכיוצא בזה.
  3. מתאימים לחדרי הורים או ילדים – ישנם דגמים לחדרי הורים, לחדרי ארונות או לחדרי ילדים.
  4. מחירים נוחים ומשתלמים – ארונות האיכות עמידים לשנים, כך שמתקבלת רכישה משתלמת וחסכונית, שכל אחד יוכל להרשות לעצמו.
דילוג לתוכן