החשיבות של פירוק והרכבה מקצועיים לארונות מעוצבים כשעוברים דירה

הובלה של תכולת דירה מורכבת מפריטים קטנים שאותם אנו אורזים בארגזים ומפריטים גדולים כמו ארונות, ספות ומכשירי חשמל שאותם יש להוריד את אל משאית ההובלה כמו שהם או לאחר שבוצע פירוק שלהם. כל אדם שמזמין הובלה מעוניין שהמובילים ישמרו על הציוד שלו ובמיוחד אם מדובר בריהוט כמו ארונות שתוכננו על ידי נגר ועלו כסף רב. במאמר הבא נסביר את החשיבות של פירוק והרכבה מקצועיים עבור ארונות מעוצבים במהלך מעבר דירה.

שמירה על הארון המעוצב לאורך זמן

ארון מעוצב הוא ארון שהותאם במיוחד עבורכם והוא עלה לכם לא מעט כסף. כל חלק בארון נבנה לאחר התאמה לצרכים שלכם ובמטרה להשתמש בו לזמן ממושך. מעבר דירה הוא זעזוע עבור הארון, כי יש לפרק אותו ולהרכיב מחדש. עצם הוצאת הברגים והחזרתם, שוחקת אזורים בארון ולכן קיימת חשיבות רבה בפירוק והרכבה מקצועיים שלא עושים יותר מידי נזק. כדאי להיעזר בחברת הובלה מקצועית במקרה הזה. התייעצו עם משפחה וחברים על מובילים שהם מכירים ושהם עשו איתם הובלה מהסוג הזה. רק ככה תמצא מוביל מומלץ שישמור על הארון שלכם, יפרק אותו וירכיב ללא נזקים משמעותיים.

אפשרות מעבר נוסף של הארון

כשהפירוק וההרכבה מתבצעים באופן מקצועי, אתם יכולים לדעת שגם אם תעברו שוב דירה, תוכלו לפרק ולהרכיב את הארון שוב מבלי לפגוע בו. אם חלקים בארון נפגעו במהלך המעבר הקודם ויש בעץ כבר המון חוקי הרכבה שאליהם הכניסו את הברגים, יכול להיות שלא תצליחו להעביר את הארון שוב, אך אם ביצעתם העברה מקצועית, בסבירות טובה שלא תהיה לכם בעיה לעשות עוד מעבר דירה לארון ולהמשיך להשתמש בו לאורך זמן.

מניעת פגיעות במהלך ההובלה

פירוק והרכבה מקצועיים של ארונות מעוצבים מחייבים גם התייחסות לשמירה על חלקי הארון במהלך המעבר. ואיך שומרים על חלקי הארון בצורה נכונה? מוצאים חברת הובלה שדואגת לעטוף את חלקי הארון. מובילים משתמשים בניילון פצפצים וגם בבדים עבים כדי לעטוף ארונות מעוצבים כדי שלא ייפגעו במהלך ההורדה של הם אל המשאית ובמהלך הנסיעה. כשעושים זאת כך, הארון יכול להגיע אל הדירה החדשה בדיוק כפי שיצא מהדירה הישנה ואתם תוכלו להמשיך להשתמש בו.

לסיכום, ארונות בגדים מעוצבים בידי נגר הם נכס חשוב שמותאם לצרכים שלנו. אם אנחנו עוברים לדירה חדשה, נרצה להשמיש אותם גם שם. כדי לעשות זאת בצורה נכונה, יש לשים לב לביצוע פירוק והרכבה באופן מקצועי, על מנת לא להרוס את הארון.

IDEAL SALE
הנחות שוות
על כל ארונות אידיאל!

המבצע תקף לסניפים בלבד