הובלת ארון, פירוק והרכבה – כל הטיפים

כשזה מגיע להובלת ארון בגדים, הכי חשוב להתכונן לעניין מראש ולהבין במה תהליך הובלות קטנות כרוך. מעבר לכך שחשוב לוודא שיש את כל הכלים הדרושים לפירוק והרכבת הארון – מברגים, מפתח ברגים, ברגים ואומים וכו’, חשוב לוודא גם שיודעים כיצד להרכיב את הארון לאחר פירוקו.

אם במקרה יצא שהוראות הרכבת הארון נשמרו במגירה, זה הזמן לשלוף אותן ולסקור את ההוראות לפני שמפרקים אותו. לאחר שמבינים איך הכל מורכב יחדיו (ומתפרק), אפשר להתחיל לפרק את הארון חלק אחר חלק. אם אין הוראות פירוק והרכבה בהישג יד, אפשר לקבל שירות הובלות קטנות  הכוללות גם פירוק והרכבת ארונות. בד”כ, אלו יהיו השלבים לפירוק הארון:

  1. הסרת כל המדפים או המגירות – אלו כוללים גם מדפים ומגירות המחוברות לארון הבגדים. בדרך כלל, מדפים עשויים פשוט להישלף, יש לנסות למשוך אותם בעדינות.
  2. פירוק גב הארון – בשלב זה, יש לוודא כי מסגרת הארון יציבה ואינה מתנדנדת.
  3. פירוק הפאנל העליון – לאחר פירוק גב הארון, יש לפרק את הפאנל תוך בדיקה מתמשכת ליציבות הארון. הוא אמור בשלב זה כבר להתחיל להתנדנד.
  4. הסרת דפנות הארון – דפנות הארון מחוברות בעזרת מסמרים ברוב המקרים, ובמקרים מסוימים ע”י ברגים סטנדרטים (מברג פיליפס).

טיפים להובלת ארונות ופירוקם

רגע לפני שמזמינים חברת הובלות קטנות המספקת שירות הובלת ארונות, פירוק והרכבת ארון, חשוב להבין כי הובלת רהיטים מצריכה מומחיות מסוימת וידע. אם בכל זאת מתעקשים להוביל לבד את הפריטים השונים, חשוב לזכור לעטוף ולמגן את הציוד המועבר בין דירה אחת לשנייה.

אפשר לקנות חבילת פצפצים (עיטוף מגן) בעלויות ממש אטרקטיביות, מה שיוכל להגן על הארון בזמן הובלתו. אם בוחרים לקבל סיוע מקצועי עבור הובלת ארון בגדים, חברת ההובלות אמורה למגן את הציוד המועבר. מלבד העיטוף של הארון, חשוב גם לבדוק אופציה של הובלתו בשלמותו ללא פירוק.

הובלת ארון בגדים בשלמות ללא פירוק

לא פעם, אנשי מקצוע מפרקים ארונות בגדים ולאחר מכן, מגלים שהארון היה מיושן, החיבורים היו שחוקים וחלקים מסוימים מסרבים להתחבר יחדיו בשנית. לכן, לעיתים מומלצת הובלת ארון בגדים ללא פירוק, מה שלרוב יצריך משאית הובלות מקצועית.

באופן כללי, מובילים מומלצים להובלת ארונות עוסקים בהובלה של ארונות בכל הגדלים, לרבות חדרי ארונות שלמים שדווקא כן מצריכים פירוק מקצועי (בניגוד לחלק מהארונות הקטנים יותר). אם בוחרים לקבל סיוע מקצועי, הנה מחירים מומלצים להובלות קטנות:

מחירים מומלצים להובלות קטנות

רגע לפני שמזמינים שירות הובלה קטנה או גדולה, ההמלצה הכי חשובה היא לערוך השוואת מחירים בין מובילים מומלצים, השוואת מחירים בין חברות הובלה יכולה לחסוך כמה שקלים טובים בכיס, חשוב לא לפסוח על שלב זה.

אבל מעבר לכך, השוואת מחירים מאפשרת לחקור, לבדוק ולבחון את כלל אנשי המקצוע לפי אזורי מגורים. באופן כללי, מחירים מומלצים להובלות נעין בין כמה מאות שקלים להובלות קלות ועד כמה אלפי שקלים בודדים להובלות כבדות. ההמלצה הכי חמה היא לקבל לפחות 2-3 הצעות מחירים של מובילים מומלצים.

IDEAL SALE
הנחות שוות
על כל ארונות אידיאל!

המבצע תקף לסניפים בלבד