האם מומלץ לשים ארון עם מראה בחדר הילדים?

אז, אתם רוצים לרכוש ארון בגדים חדש לחדר השינה של הילדים ואין לכם מושג מאיפה להתחיל – תנו לנו להציע לכם משהו שלא תוכלו לסרב לו.

אידיאל נוצרה על מנת לספק לעולם פתרונות אחסון חכמים ואיכותיים עם סטנדרט גבוה. הארונות שאנחנו מייצרים מתאימים בדיוק בשביל אנשים שיודעים להעריך את המינונים המדויקים של שטח אחסון פונקציונלי, עיצוב ומנגנונים מתקדמים. כל ארון מיוצר כאן בארץ על ידי חומרי גלם איכותיים, וברמת גימור אחרת.

המאמר הזה יעסוק בארון הזזה עם מראה – היתרונות שלו, איך ארון כזה יכול להפוך את החיים שלכם לקלים יותר והאם הוא בטיחותי מספיק בשביל חדר ילדים.

היתרונות של ארון הזזה עם מראה

ארון הזזה עם מראה הוא למעשה ארון בגדים משולב דלתות הזזה שנעות על גבי מסילה, ועל אחת מהן מותקנת מראה. ארון מסוג כזה מעניק לכל חלל מראה יוקרתי ומודרני. אבל חוץ מזה, יש עוד הרבה יתרונות:

-זה ארון חסכוני במקום, הדלתות שלו מחליקות על  גבי מסילה, ולא נפתחות לתוך החדר. הוא מגיע עם מנגנונים חכמים שמונעים מהדלתות לברוח, ומבטיחים פתיחה, סגירה וטריקה שקטה.

-מראה היא פריט הכרחי בכל חדר, גם הילדים שלכם רוצים לראות את עצמם לפני שהם יוצאים מהבית לבית הספר או לחוג (זה צורך אנושי). המראה שמשתלבת על דלת הארון חוסכת מכם את המאמץ של רכישת מראה נפרדת, ומפנה להם מקום בחדר.

ארון הזזה כזה מגיע בכמה גוונים, ותוכלו לעצב אותו באופן אישי אם תבחרו לעבוד איתנו. צוות המעצבים שלנו יעזור לכם בכל התהליך, ואנשי המקצוע במפעל ידאגו לייצר ארון מושלם ועמיד שישרת אתכם לאורך זמן רב.

איך ארון כזה יכול להקל מבחינת סדר וארגון?

כשרוכשים ארון הזזה, חשוב להתייחס לצורה שבה החלל הפנימי מאורגן, על מנת להבטיח שהוא יענה על כל הצרכים שלכם.

שטח האחסון הבסיסי מכיל מגירות נשלפות, מדפים, קרש גיהוץ, מתלה קולבים ומוצרי פרזול נוספים.

עם אידיאל, תוכלו לשדרג את השטח ולהוסיף לו תאורה פנימית, מנגנון חשמלי לפתיחת הדלתות ורמקולים.

כמו כן, תוכלו להתקין על אחת הדלתות שלו טלוויזיה (שדרוג שאי אפשר לבצע עם ארון 2 דלתות).

חדר ילדים בדרך כלל מתאפיין בשטח מוגבל, זו הסיבה שארון הזזה כזה הוא בחירה מושלמת. הוא חוסך מקום, ומעניק לכם שטח אחסון גדול במקביל. ולמקרה שתהיתם, זה ארון בטיחותי מאוד, ככה שמהבחינה הזו אין לכם מה לדאוג.

פרמטרים לבחירת ארון

כדי שתוכלו לקנות ארון שיענה על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר, עליכם לקחת בחשבון כמה מרכיבים:

מידות – הארון צריך לעמוד בחלל בצורה פרופורציונלית, מידותיו צריכות להיקבע ביחס לשטח הזמין בחדר ולגודלם של שאר הרהיטים. הארונות שאנחנו מייצרים מגיעים בטווח שבין מטר עשרים לשני מטרים.

שטח אחסון – אתם כבר יודעים איך מגיע שטח האחסון הבסיסי ושיש לכם אפשרות לשדרג אותו. עם זאת, הצוות שלנו יוכל לעצב עבורכם שטח אחסון באופן אישי. ובשביל זה, עליכם לדעת מה הם הצרכים הספציפיים מהארון.

עיצוב – הארון הוא פריט דומיננטי, העיצוב שלו יקבע את הטון בחלל. חשוב שהוא ישתלב בהרמוניה עם העיצוב הכללי של החדר.

מחיר – בסופו של יום, כולנו מוגבלים בתקציב. ארונות הזזה עם מראה מוצעים למכירה ב-4,900 ש”ח ועד 7,900.

אל תשכחו שאתם לא לבד כאן, הצוות שלנו ישמח ללוות אתכם בתהליך יד ביד. כל הפרמטרים יילקחו בחשבון והתוצאה תהיה ארון שישמש אתכם לאורך שנים.

ארון לחדר הילדים רוכשים רק אצל אידיאל!

IDEAL SALE
הנחות שוות
על כל ארונות אידיאל!

המבצע תקף לסניפים בלבד