האם מומלץ להתקין ארון עם טלוויזיה בחדר השינה?

רהיטים פונקציונליים אינם דבר חדש בנוף. יחד עם זאת, אפשר למצוא בימים אלה כל מיני חידושים מעניינים, למשל ארון חדר שינה פונקציונלי, שכולל טלוויזיה המשולבת בו. בשורות הבאות נענה על השאלה המסקרנת והנפוצה, האם כדאי לבחור פתרון כזה, מהם היתרונות ולמי זה מתאים.

עיצוב אסתטי ומודרני בבית

מי שעומד כיום בפני בחירה בין ארונות לחדרי ארונות מסוגים שונים, יגלה עולם נפלא של עיצוב ואסתטיקה. זהו יתרון חשוב ביותר כאשר בוחרים ארון המשולב עם טלוויזיה – כך משיגים תוצאות אסתטיות ומודרניות במיוחד. במקום להציב בנפרד טלוויזיה, עם כל הכבלים הנראים לעין (עם “שבירה” של ההרמוניה ושל קווים חלקים ואחידים), נהנים מעיצוב זורם ואחיד. שום דבר לא שובר את ההרמוניה, אין טלוויזיה נפרדת שמוצבת על שידה נפרדת או שתלויה מול העיניים, על הקיר או על מתלה.

זה פשוט – חסכוני במקום

יתרון חשוב נוסף שאפשר למצוא בבחירה הזאת: ארון טלוויזיה בחדר משיג חיסכון גדול במקום. כאמור, אין צורך להתחיל לחפש שידות נפרדות או להזמין מתלה שיוצר תחושה עמוסה הרבה יותר. זה מאוד ברור כאשר מדובר על חדר שינה בינוני בגודלו או קטן, אבל החיסכון במקום משמעותי גם בחדרים גדולים. הרבה יותר נעים וכיף להתרווח במיטה, מבלי שפוגשים מול העיניים עוד אלמנטים ועוד אלמנטים. זוהי הבחירה שבזכותה, ללא תוספת ריהוט ואביזרים, החלל פשוט הרבה יותר חמים, נעים ומרגיע.

כל התכנים בארון

בתוך ארון עם טלוויזיה ניתן לשלב לא רק את הדגמים הרגילים אלא גם את מה שנקרא “טלוויזיה חכמה”. במילים אחרות, בתוך הארון עצמו מסתתר עולם שלם ועשיר של תכנים. כל מה שזמין בכבלים או בלווין או בשלל ערוצים מגוונים ואין ספור אתרים ישראלים או עולמיים, נמצא אתכם יחד. אין דבר יותר נחמד מאשר להתרווח על המיטה, לאחר יום מתיש או ברגעים חופשיים אחרים, מול התכנים שאוהבים. אפשר להתפנק עם בן או בת הזוג, בבינג’, לצפות בקומדיות, בסרטים רומנטיים או בכל תוכן אחר שמתחשק. כאשר כל זה ארוז באלגנטיות בתוך ארון איכותי ומרהיב, מי צריך יותר מזה.

כדאי כמובן להקפיד על הדברים הבאים:

  1. גודל החלל – התאמת הארון לגודל החלל, על פי מבנה החדר והעדפות אישיות.
  2. גובה הטלוויזיה – מיקום הטלוויזיה צריך להיות בגובה הנוח והראוי ביותר, על פי הרגלי הצפייה שלכם.
  3. הזמנת הארון מספק מתמחה – גורם מקצועי שמספק פתרונות איכותיים ומתמחה בדגמים מיוחדים.
  4. בחדר השינה מומלץ ארון בצבעים רגועים, לא דרמטיים אלא ניטרליים.

טרנד צומח – לא רק בחדרי השינה

כיום, ארון הזזה המשולב עם טלוויזיה מתאים בעיקר לבני הבית המבוגרים. הוא מקובל ונוח ביחידות הורים ובחדרי שינה של מבוגרים, פחות בחדי ילדים. אולם כדאי לציין כי בחלק מהבתים המעוצבים החל להיקלט טרנד נוסף. שילוב של ארונות מעוצבים, גם בחללים אחרים, מרכזיים, בבית. כאשר מציבים ארון אלגנטי לא רחוק מהסלון או באחת הפינות, אפשר לבחור לייצר שם פינת צפייה מקסימה.

מול הארון, לא חייבים להציב דווקא מיטה ואפשר להציב שם מערכת ישיבה מפנקת או אפילו כורסת טלוויזיה אישית. זהו ניצול מיטבי של החלל, עם פתרון פונקציונלי, מעוצב, רב שימושי ומיוחד. ובכל מקרה, ניתן לשלב טלוויזיה שתוסתר ברגע שדלתות הארון סגורות. בחלק מהדגמים ניתן להסתיר את הטלוויזיה באופן אחר, כאשר היא כאילו מופיעה ברגע שמדליקים אותה. במצב כבוי, המשטח של דלת הארון פשוט נראה כמו גלת זכוכית רגילה.

IDEAL SALE
הנחות שוות
על כל ארונות אידיאל!

המבצע תקף לסניפים בלבד