ארונות שעושים סדר

ארון אינו רק חלל אחסון, הוא משקף את גישתנו לחיים ואהבתנו לעיצוב.

גודלו, עיצובו, צבעיו, סידורו הפנימי, אותו אנו מייעדים לפריטים אלו ואחרים, תכולתו המשתנה ועוד – כל אלו מעידים על אישיותנו, על דרך חיינו ועל השינויים העוברים עלינו תוך כדי חיינו לאחר שנתיים של חברות צמודה, החלטנו, חברי ואני, למסד את הקשר ולעבור לגור יחד.

מצאנו דירה נחמדה וכשהיום הגדול הגיע הבנו שנתקלנו בבעיה. מדירות רווקים קטנות, בעלות ארון קטנטן, המספיקות, כמעט, לכל רווק ממוצע, עברנו לדירה משותפת והבנו שלחבילות הבגדים, המעילים, התיקים והנעליים שלי נראה שצריך חדר משלהם. מה עושים? למזלנו הדירה שרכשנו מרווחת מאד ומיד החלטנו שהרהיט הראשון שנרכוש כזוג צעיר יהיה ארון שיוכל להכיל את כל בגדנו.

כחובבת עיצוב מושבעת שאיננה מוכנה להתפשר על פחות מהטוב ביותר, ערכנו סקר קצר בין מכרנו שהעלה כי כדאי שנפנה לאחד מאולמות התצוגה של חברת ״אידיאל״ המתמחה בעיצוב וייצור ארונות.

שם, הבטיחו לנו, נמצא את מבוקשנו. החברה ישראלית, שורשית, משפחתית וחמה. מסתבר שלחברת ״אידיאל״ ניסיון רב ובמשך שנות פעילותה עיצבה, ייצרה והתאימה אלפי ארונות לאלפי לקוחות מרוצים ברחבי הארץ. כשנכנסנו ל- SHOW ROOM המעוצב של החברה בתל אביב הבנו שאכן הגענו למקום הנכון. באולם התצוגה המרווח מוצג מגוון גדול של ארונות הזזה יפהפיים המעוצבים על פי צו האופנה האחרונה. הגימור המושלם, שילוב החומרים והצבעים שלהם שבו מיד את ליבנו.

״לארונות יש תפקיד חשוב ומרכזי בחיינו, לא פחות מהכורסה בסלון או שולחן האוכל שבפינת האוכל״ הסביר לנו המעצב שקיבל את פנינו״

לכן, חשוב לבחור בארון הנכון שיתאים בדיוק לטעמכם וצרכיכם ושיתאים לעיצוב ביתכם. ״אנו מקדישים את אותה תשומת הלב לפרטים הקטנים כמו גם לגדולים״ המשיך והסביר המעצב

״אנו מייבאים עצים ולבידים מאירופה ולהם תו תקן אירופאי קפדני. אחת מגולות הכותרת בארונות שלנו היא מערכת ההזזה הייחודית של החברה. המערכת מיוצרת בגרמניה, אך היא פיתוח ישראלי, כחול לבן. מבלי להיכנס למפרט טכני  מורכב, הרעיון הינו שילוב של 2 מערכות גלגלים, עליונה ותחתונה.

זוג הגלגלים התחתון מחוזק ע״י מסב (bearing) ייחודי הבנוי לעמוד בעומסים כבדים בעוד שזוג הגלגלים העליונים מאפשר תנועה חלקה תוך שמירה על יציבות ומסלול הדלת. בשורה האחרונה, פיתוח זה מאפשר לכם לבחור דלתות מעוצבות ורחבות יותר, תוך ביטחון מלא שמערכת ההזזה תתמודד בקלות עם המשקל וגודל הדלת״.

״דלתות רחבות ומעוצבות הן הדבר הכי איני בעולם הארונות״ הוסיף והסביר מעצב הבית של ״אידיאל״.

״הארון הוא רהיט בעל נוכחות ולא פעם הוא תופס בחדר קיר שלם, לכן הוא חייב להיות אופנתי ומותאם לטעם האישי שלכם״

באיזה ארון לבחור? ארון הזזה? או חדר ארונות שיצליח לאחסן את הכמות הגדולה, המשותפת, של חפצינו? באיזה חומרים? עץ או זכוכית? ובאיזה צבע לבחור?

צבע עץ? אולי שחור או לבן קלאסי? ומה עם מראה גדולה? מה יתאים לדירתנו התל אביבית ויחזיק מעמד שנים? מגוון האפשרויות הוא אין סופי.

האופנה, מכתיבה לרוב, שימוש בדלתות זכוכית במגוון ענק של צבעים. ב״אידיאל״ ניתן להזמין אותן עם צריבות זכוכית אומנותיות על פי בחירה ממגוון קיים או דוגמה המובאת ע״י הלקוח. הפרופילים של הדלתות מיוצרים במפעל החברה ולכן ניתן להזמין אותם בצבע שיתאים בדיוק לארון ולצבע הדלתות כך שישלים את העיצוב. כאן בדיוק התבטא היתרון של חברת ״אידיאל״.

החברה לוותה אותנו משלב התכנון הראשוני, בחירת החומרים והצבעים ועד להרכבת הארון בביתנו לשביעות רצוננו. השירות שקבלנו היה מעולה, קבלנו אחריות לאורך שנים והבטחה שאם יום אחד נחליט להתחדש בארון חדש, כל שנצטרך הוא לפנות לחברה ולהחליף את הדלתות לדלתות חדשות שיתאימו לאופנה המתחדשת.

ארונות שעושים סדר

IDEAL SALE
הנחות שוות
על כל ארונות אידיאל!

המבצע תקף לסניפים בלבד