ארונות מעוצבים

ארונות מעוצבים מביאים בשנים האחרונות אמירה עיצובית שונה בתהליך התכנון הראשוני של ביתכם. אם מתחשק לכם לעצב את החללים האפורים, להפוך כל מקום ופינה לייחודי – שימוש בארונות עם סטייל עיצובי שונה ישדרגו לכם את המראה הפנימי ויהפכו כל חלום למציאות.

היום קיימים מגוון רחב של ארונות מעוצבים משולבים בגוונים יוצאי דופן וייחודיים – תוכלו להדפיס תמונות משפחתיות, זוגיות, תמונות של נוף על הארונות וליצור מראה מותאם אישית לפי הצרכים שלכם.
ארונות בעיצוב אישי תופסים מקום נכבד בבית בגלל שהם איכותיים ומוסיפים למראה המרשים והביתי שלכם. הארונות מציעים מגוון רחב של דלתות מחומרים רבים המאפשרים גמישות והתאמה למידות הרלוונטיות של ביתכם. כל הארונות מעוצבים אינדיבידואלית מתוך רצון לאפשר ללקוח התאמה אישית ככל האפשר. כשמדברים על ארונות בעיצוב אישי, מדברים על אלמנט עיצובי בחלל. היום כבר לא מדובר רק בארון אחסון בגדים, מדובר בריהוט שישנה לכם את המראה הפנימי של הבית לחלוטין.

בגלל האפשרות לעצב את הארונות לפי בקשותיכם, תוכלו לנצל את המרחב בצורה מקסימלית ולהתאים כל ארון גם לחללים הקטנים והבלתי אפשריים. בזכות כך תוכלו לנצל את מקומות האחסון בבית בצורה הטובה ביותר תוך שימוש בחומרי גלם משובחים ובסטנדרטים מחמירים.

 

איך משלבים ארונות מעוצבים בביתכם?

 

בשנים האחרונות ניתן להבחין בשדרוג העולם העיצוב בתחום הריהוט הביתי. אנשי מקצוע רבים מתאימים בהזמנה אישית את הארונות הרלוונטיים ומבדילים לגמרי בין הארונות הסטנדרטיים לבין הארונות המעוצבים שהתפתחו עם השנים. הארונות המוכרים, אפשרו מקום אחסון, תפסו מקום רב בחדר ולא הוסיפו מראה עיצובי נוסף לחלל. היום, ניתן לראות כי שילובים נוספים של ארונות בעיצוב אישי, הפכו את המראה הפנימי של הבית ובנוסף, אפשרו מקום אחסון גדול יותר.

העולם העיצובי החדש שינה לגמרי את התפיסה בתכנון החלל הביתי שלכם. כבר לא מדובר במוצר שנוח לייצר, היום מדובר במוצרים שעונים לצרכים של הלקוחות וזה מוכח בצורה מובהקת גם בנראות של הבית ובתכנון השונה והייחודי.

לפני שאתם מתחילים לעצב את ביתכם, כדאי שתחשבו היכן אתם מעוניינים למקם את הארון החדש. לאחר שתבחרו את המקום האידיאלי, תוכלו לבחור את העיצוב שלו וכן, את האפשרויות שהוא יהיה מסוגל לעשות כמו: ארונות הזזה – שיקנו לכם מראה נקי וסולידי משאר הארונות. ארונות מעוצבים הינם יפים ואיכותיים אבל לא רק, מדובר בארונות בטיחותיים, מקצועיים עם רמת חיים ארוכה.

אחרי שהתייעצתם, בחרתם את העיצוב הרלוונטי של הארונות – חשוב שתבחרו איש מקצוע איכותי שידע להתאים לכם את המידות לחללים בצורה האידיאלית ביותר. מלבד האפשרות העיצובית שמתווספת לביתכם בעקבות הארונות החדשים, שימו לב לאיכות המוצרים, לפונקציונליות וכדומה. היום מתייחסים לעולם הריהוט בצורה שונה ולכן, חשוב שאנשי המקצוע ידעו להתאים ולמקם את הרהיט החדש במקום הנכון תוך שילוב בין העיצוב הקיים.

עיצוב ארונות