ארון 2 דלתות בחדר הילדים

עבור חדרי ילדים, ארון 2 דלתות מהווה בחירה נהדרת. בשורות הבאות נסביר אילו יתרונות גלומים בארון שכזה ואילו כללים כדאי להביא בחשבון בבחירת הארון החדש.

כך בוחרים את הארון הנכון

כמה עובדות שכדאי להכיר לפני שנתמקד ביתרונות של ארונות בעלי שתי דלתות. בבחירת ארון לחדר הילדים, גודל הארון צריך להיות בפרופורציה מתאימה לגודל החדר ולגיל הילד. הסיבה לכך היא שככל שהבגדים שלהם קטנים יותר, כך הם יתפסו פחות מקום. כמו כן יש לקחת בחשבון גם את הצבעים, מכיוון שהדבר משפיע על מצב הרוח של הילדים. חדר צבעוני אם ארון צבעוני, יגרום להם להרגיש שמחים בעוד שצבע ניטרלי עשוי לגרום להם להרגיש רגועים יותר. חדר ילדים הוא המקום בו הילדים חופשיים ליצור ולשחק. חשוב לוודא שהחדר מעוצב כך שיתאים לצרכיהם וכדאי לעצב את החדר כאשר נקודת העוגן המרכזית היא הארון המתאים, הנוח והיפה.

הפתרון המושלם לניצול החלל

יתרון מרכזי בבחירת ארון בגדים בעל שתי דלתות הינו השימוש הנכון בחלל. זהו פתרון שעוזר לנצל את החלל בצורה מיטבית. הוא לא תופס יותר מדי מקום, ובכך מאפשר לילדים לחוש בנוח בחדר, משום שהוא מרווח ומואר. יש מספיק מקום לאבזר את החדר עם שולחן יצירה או שולחן כתיבה. אפשר לארגן בנוסף מקום נעים למשחק. בדרך כלל ילדים לא אוהבים שהחדר מרגיש דחוס מדי ולכן, בחרו ארון שמבטיח איזון בין פונקציונליות טובה לבין חלל, אחסון וגודל.

עיצוב מדהים, שהילדים אוהבים

ארונות בעלי שתי דלתות קיימים בעצובים מגוונים, שילדים אוהבים. בכל סגנון עיצוב רצוי ניתן ליצור חיבור אסתטי עם טעמו של הילד, או להזמין ארון עם דמויות מודפסות שהילדים אוהבים. אלה ארונות צבעוניים במידה הרצויה, עם אסתטיקה עדכנית שמתאימה לימינו. כדי שהילדים יהיו מהארון שלהם לאורך זמן, תוכלו לשתף אותם בבחירה (אם הם גדולים מספיק). כלל עזר לבחירה – אם יש דגמים רבים שמוצאים חן בעיניכם ובעיני הילדים שלכם, היעזרו באלימינציה זוגית. השוו ארון מול ארון בסגנונות דומים. הארון המועדף מתוך שניים, ישווה לאחר מכן לארון מועדף בסגנון אחר, מתוך שניים אחרים.

מי צריך פתיחה כשאפשר הזזה

פתרון יעיל ומועיל לחדרי ילדים נקרא ארון הזזה. סוג זה של ארון מאוד מקובל בחדרי ילדים, משום שהוא לא תופס מקום בפתיחת הדלתות. ללא צירים ובזכות מסילות הזזה, מקבלים גמישות לגבי המקום שבו מציבים את הארון. אפשר להציב אותו לאורך החדר או לרוחבו, אפילו סמוך מאוד לשולחן כתיבה או למיטה שכן הדלתות נפתחות בהחלקה. זה יכול להתאים גם עבור חדרי ילדים קטנים יחסית, כגון חדר שינה המשמש גם ממ”ד.

ארונות עם שדרוגים

אם מחפשים פתרון עבור בני נוער, אפשר לבחור פתרון משודרג. לבני נוער חובבי גדג’טים ניתן לבחור ארון טלוויזיה. אלה ארונות פטנט שמתאימים לשילוב עם טלוויזיה חדישה. לילדים בעלי תודעה עיצובית, ניתן לבחור ארונות עם קישוטים מיוחדים. ניתן לבחור ארון רחף אלגנטי שבו הדלתות זזות לא על גבי מסילה אלא על בסיס מנגנון עילי משוכלל.

טיפים לזיהוי הארון המושלם שלכם

נסיים עם כמה טיפים לזיהוי מושלם עבור ארון לחדר הילדים שלכם:

  1. ארון לא גדול מדי – התאימו בין גודל החדר לגודל הארון.
  2. צרכי אחסון – וודאו שחלל הפנים של הארון יספיק להכיל את כל הבגדים של הילד או הילדה שלכם, בנוחות.
  3. איכות חומרים – ארון בנוי היטב, שעשוי מחומרים איכותיים ועמידים, ישרת את הילדים לשנים, לשביעות רצונכם המלאה.

IDEAL SALE
עד 25% הנחה
על כל ארונות אידיאל!

המבצע תקף לסניפים בלבד

דילוג לתוכן