ארון טלוויזיה בחדרי הילדים

מחפשים ארון לחדר הילדים? יש לנו משהו מיוחד להראות לכם. יש מצב ששמעתם פעם על ארון בקונספט הזה, אבל אם לא הגעתם למקום הנכון!

ילדים וטלוויזיה זאת אהבה ממבט ראשון, כולנו גדלנו על ערוצים שונים כמו הופ או דיסקברי. ובדיוק בגלל הסיבה הזו, זה בלתי נמנע שתהיה להם אחת כזאת בחדר.

ואם כבר הסכמתם שתהיה להם טלוויזיה בחדר, למה לא לעשות את זה בצורה חכמה? אין ספק שאתם יכולים ללכת על הדרך הבנאלית, להתקין זרוע ולתלות את המסך על הקיר.

אבל, אתם יכולים גם להרוויח 2 ציפורים במכה – לשדרג את העיצוב הכללי של החדר ולחסוך במקום. הרי אתם גם ככה מחפשים לרכוש ארון בגדים חדש, לא?

אז אם חיברתם את כל הרמזים נכון, בטח כבר הבנתם שהתכנסנו היום כדי לדבר על ארונות טלוויזיה והיתרונות שלהם, אז בואו פשוט נתחיל.

 

המדיה היא חלק בלתי נפרד מהחיים של הילדים

הילדים שלכם גדלו לעולם טכנולוגי. אתם יכולים להתכחש לזה, אתם יכולים להתבאס על זה, אתם יכולים להגיד “כשאנחנו היינו ילדים לא היה דבר כזה פלאפון, כל היום היינו משחקים בחוץ”, אבל בסוף – זאת המציאות. ואתם לא יכולים להתווכח איתה.

מצד שני, אתם יכולים לנסות להשתמש בה לטובת הילדים שלכם. נכון, כמעט כל ילד מחזיק בכיס פלאפון חכם, משתמש במחשב נייד וצופה טלוויזיה. הכל שאלה של איזה תכנים הילדים שלכם צורכים.

אל תשכחו שהמדיה יכולה להיות גם טובה, מלמדת, מחזקת, מסקרנת, מפתחת ומעשירה. וכשהיא באה יד ביד עם חדשנות עיצובית זה כבר עולם אחר!

ארון הזזה עם טלוויזיה מובנית בתוכו הוא הארון האידיאלי לחדר ילדים.

 

ארון טלוויזיה הוא הפיתרון המושלם

אז לפני שאנחנו קופצים לדבר על היתרונות שלו, אולי הגיע הזמן שתבינו סוף סוף על מה מדובר?

(מבטיחים לכם שיש סיבה טובה להתלהבות שלנו, זה באמת ארון מיוחד).

ארון טלוויזיה הוא בגדול ארון הזזה, בדרך כלל מגיע עם 2 דלתות שנפתחות לצדדים ומחליקות על גבי מסילה ומנגנון טריקה שקטה, ושטח אחסון פנימי חכם שמכיל מדפים, מגירות נשלפות, קולבים, מוצרי פרזול, מוט לתליית בגדים וקרש גיהוץ.

הטוויסט של הארון הזה הוא שמסך הטלוויזיה נכנס לתוך אחת הדלתות, יחד עם כל המוצרים הנלווים (ממיר וכבלים), בצורה כזו שלא ניתן להבחין בו כל עוד הוא לא בשימוש.

 

ארון טלוויזיה, כל היתרונות

ניתן למצוא בלא מעט חדרי ילדים ארון 2 דלתות, ארון עם דלתות שנפתחות החוצה על גבי צירים.

מדובר בארון מצוין שעשוי מחומרים אידיאליים שעמידים בפני מכות וקלים לניקוי, אבל החיסרון שלו הוא שהוא תופס מקום.

ארון טלוויזיה לעומת זאת מהווה קונספט חדשני. היתרון הראשון שלו הוא שהחדר אוטומטית הופך לחדר מעוצב. כמו כן, כשמסך הטלוויזיה מוטמע בתוך דלת הארון, אתם חוסכים מלא מקום (שאפשר לנצל לטובת דברים אחרים, או כדי להרוויח עוד חלל פנוי).

לא תצטרכו לקדוח את הקיר ולתלות זרוע שעלולה ליפול ביום מן הימים, ואף פעם לא יהיה לכם בעיניים הבלגן המעצבן של הכבלים הרופפים.

כמו כן, תוכלו לשלוט בממיר בקלות, הארון לא יגביל את הפעולה של השלט, הודות לחיישן מיוחד.

כמו שאתם יכולים לראות בעצמכם, מדובר בארון אידאלי לחדרי ילדים עם שטח מוגבל, שמגיע עם כמה יתרונות בולטים.

אין לנו ספק שתקנאו בילדים ותרצו גם אחד כזה לחדר השינה שלכם!

 

מאיפה קונים ארון טלוויזיה

היי, נעים להכיר, כאן אנחנו נכנסים לתמונה. אמרתם ארונות לחדר שינה אמרתם אידיאל!

המטרה שלנו היא לספק פיתרונות אחסון חדשניים למגוון לקוחותינו. יש לנו צוות שלם של מוכרים, מעצבים ונגרים, שעובד מסביב לשעון כדי לענות על הצרכים הספציפיים של כל לקוח.

כל המוצרים שלנו מחזיקים בתו כחול לבן ומיוצרים כאן בישראל מחומרי הגלם הכי איכותיים.

אנחנו מזמינים אתכם לטייל קצת באתר, לקרוא מידע בנושא ולהציץ בקטלוג. כאן בשביל כל שאלה שתעלה!