איך מעבירים דירה ארונות מעוצבים שתוכננו על ידי נגר?

מעבר דירה הוא רגע מרגש, אך גם כאב ראש מאוד גדול המתחיל באריזת הדירה וממשיך ביום ההובלה. במעבר דירה יש לנו לפעמים פריטים שלא פשוט להעביר אותם כמו ארונות מעוצבים שנבנו על ידי נגר בתוך הדירה הקודמת שלכם. איך מעבירים ארונות כאלו? בכתבה הבא נסביר מתי ניתן להעביר ארון מעוצב? למי כדאי לפנות? והאם בכל מצב נוכל להעביר את הארון?

למה כדאי לבחון את האפשרות להעביר את הארון המעוצב?

ארונות מעוצבים שנבנו על ידי נגר, הינם ארונות שהותאמו באופן מדויק אליכם ולצרכים שלכם. יש בהם את כל מקום האחסון שהכי נכון עבורכם. מהסיבה הזו אתם תרצו לנסות להעביר אותם אתכם, מה שגם הם עלו לא מעט כסף ואתם בטח מעוניינים להמשיך להנות מהם. לכן, לא כדאי לוותר כבר מההתחלה, אלא כן לבחון זאת, האם קיימת אפשרות להעביר אותם למקום החדש. יצרנו עבורכם מספר שלבים שכדאי לעבור בדרך להעברת ארונות מעוצבים לדירה חדשה.

שלב ראשון – בדיקה האם שווה לכם להעביר את הארון המעוצב

איך תדעו אם שווה לכם להעביר את ארון הבגדים המעוצב שלכם לדירה החדשה? הדרך לדעת זאת היא קודם כל להבין האם בדירה החדשה יש לכם נישה מתאימה בשביל הארון. זה הדבר החשוב ביותר שיש לעשות לפני שאתם מקבלים החלטה. אם אין לכם מקום להניח את הארון, אין טעם להעביר אותו. אך אם יש לכם נישה מדויקת או כזו שמתאימה, אין מה לשקול יותר מידי וזה בהחלט דבר שכדאי לעשות.

איך מעבירים ארונות מעוצבים לדירה חדשה?

ארונות מעוצבים לרוב עשויים מעץ והם נבנו בידי נגר או חברה אשר עוסקת בנגרות של ארונות מעוצבים. כדי להעביר ארון מעוצב, יש לפרק אותו בצורה נכונה ובזהירות יתרה. כמו כן, יש לעטוף את כל החלקים שפורקו על מנת לשמור עליהם היטב ולמנוע פגיעות במהלך הירידה למשאית ההובלה. המטרה היא לשמור על חלקי הארון בצורה הטובה ביותר ולהרכיב אותם מחדש בדירה החדשה.

למי יש לפנות כדי לפרק את הארון?

בעניין זה עומדות בפניכם שתי אפשרויות. האפשרות הראשונה היא להתקשר לחברה שבנתה לכם את הארון ולבקש שירות פירוק והרכבה מקצועיים. אפשרות נוספת, היא למצוא חברת הובלות המציעה חבילות מעבר דירה במחיר מעולה ומקצועיות, אשר יכולה לפרק ולהרכיב את הארון שלכם בצורה טובה ומבלי לפגוע בו.

לסיכום, אפשר להוביל ארונות מעוצבים לדירות חדשות, רק חשוב לבצע זאת על ידי אנשים מקצועיים שיש להם את הידע הנכון בפירוק והרכבה.