איך לבחור ארון מתאים לעיצוב הכללי של החדר?

אחד הדברים היפים ביותר בעולם שבו אנו חיים הוא שישנו היצע נרחב של מוצרים העונים לכל טעם, צורך, מטרה וגודל של תקציב. לכן אם אתם מחפשים ארון, תוכלו לבחור בדגם שיענה על הצרכים הספציפיים שלכם ויציע לכם את השילוב האידיאלי בין עיצוב לשימושיות.

יחד עם זאת, אל תשכחו לקחת בחשבון את השיקולים הבאים כדי להבטיח שהארון יתאים לעיצוב הכללי של החדר.

סוג הארון

אחת ההחלטות הראשונות שעליכם לקבל היא אם לקנות ארון עצמאי או לבחור בארון מובנה לחדר השינה. לכל סוג יש יתרונות וחסרונות, למשל ארון עצמאי ניתן להעביר בקלות בין חדרי הבית השונים או לכל מיקום אחר מתי שתרצו. ארון מובנה, מנצל בצורה חכמה את השטח וניתן לשלב אותו בתוך כוך ייעודי.

מידות הארון

הארון צריך להתאים למידותיו של החלל, לכן עליכם למדוד את שטח הרצפה, את אורך ורוחב הקיר ואת גובה התקרות כדי לבחור את הארון שבנוי למידותיכם. קחו בחשבון את הריצוף – אם למשל אתם בוחרים ארון לבית חדש, או שמתכננים להחליף את הריצוף ולהתקין פרקטים מתאימים, עליכם לקחת בחשבון גם את גובה הרצפה.

עומק הארון

עומקו של הארון גם משחק תפקיד מרכזי. ככל שהמדפים עמוקים יותר, הארון יתפוס יותר שטח רצפה אך שטח האחסון שיעמוד לרשותכם יהיה מרבי. טיפ שלנו – שימו לב שהמדפים לא עמוקים מדי. ארון עמוק מדי תופס יותר מקום והוא ישאיר לכם שטח ריק על כל מדף שעשוי לצבור אבק. לכן חישבו על הנוחות שלכם וודאו שעומקו של הארון בדיוק במידה הנכונה.

העיצוב של הארון

בחרו ארון בגדים שמשתלב היטב עם העיצוב של החלל והריהוט בחדר השינה. ישנו מבחר גדול של עיצובי ארונות עם הבדלים בטקסטורות, חומרי גלם, צבעים, עיטורים ועוד. כאשר אתם בוחרים ארון, קחו בחשבון את האווירה בחדר, לחללים מודרניים בחרו בארונות מלוטשים, פשוטים, אסתטיים ונקיים. בחללים כפריים הכוללים פרקטים מתאימים אפשר לשלב ארונות לבנים עם מעט עיטורים.

בחרו בגוונים אשר משתלבים עם פלטת הצבעים של החדר, תוך שאתם מוודאים שהמאפיינים העיצוביים של הארון תואמים ומשלימים את המאפיינים העיצוביים בחדר השינה שאותו אתם מעצבים.

החלוקה הפנימית של הארון

עליכם להחליט עם גדול הארון ואופן החלוקה הפנימית בהתאם לדברים שתאחסנו בפנים. אם המלתחה שלכם כוללת בעיקר בגדים רשמיים ושמלות, שימו לב שיש לכם מספיק מקום תלייה. מלתחה עם המון אביזרים תדרוש כמות גדולה יותר של מגירות בארון, ואם אתם מעדיפים לקפל את הבגדים שלכם, בדקו שיש כמות מספקת של מדפים.

ולבסוף – התקציב

השקעה בארון בגדים חדש אינה חייבת להיות עצומה. יש מגוון רחב של סוגי ארונות בנקודות מחיר שונות ובהתאמה לכל סדר גודל של תקציב. לכן הגדירו מה התקציב שתרצו להוציא ובחנו את השיקולים החשובים לכם כדי לבחור את הדגם המתאים ביותר לעיצוב וגודל החלל ולצרכים האישיים שלכם.

IDEAL SALE
הנחות שוות
על כל ארונות אידיאל!

המבצע תקף לסניפים בלבד