חייגו אלינוסניפי אידיאל

למה כדאי לרכוש ארון הזזה ולא ארון רגיל?

ארונות הזזה נחשבים ל"צעקה האחרונה" בכל הנוגע לעיצוב הבית כבר מזה מספר שנים וכיום, מהווים את הבחירה המועדפת ביותר על אנשים בעת התקנת ארון בגדים כלשהו בבית.

הסיבה לפופולאריות ההולכת וגדלה של ארונות ההזזה נעוצה ביתרונות הרבים שבהם הם מתאפיינים, ובחסרונות של ארונות "רגילים" לעומת ארונות המכילים דלת הזזה.לפניכם שלושה יתרונות עיקריים לבחירת ארון הזזה על פני ארון רגיל, וכמו כן טיפים טובים לרכישת ארון הזזה איכותי. לגזור ולשמור. 

אסתטיות ופרקטיות

ארון הזזה הינו ארון אסתטי יותר מטבעו. בניגוד לארונות בעלי דלתות רגילות, העשויות לזוז מעט מהציר שלהן או לא להיסגר באופן מוחלט, הרי שארונות בעלי דלת הזזה יוצרים מראה "נקי" ו"חלק" יותר. בנוסף, הדרך בה בנויה דלת ההזזה מאפשרת לבנות את הארון מחומרי גלם איכותיים או ייחודיים, כמו למשל זכוכית, המאפשרים לנו להתאים את הארון לעיצוב הבית באופן המושלם ביותר. על דלת ההזזה בארונות הזזה רבים ניתן גם להתקין מראה וכך להפוך את הארון לפרקטי אף יותר ולחסוך במקום רב בחדר. חשוב גם לדעת שבדרך כלל, ארונות הזזה מכילים מקום רב יותר מארון רגיל.

אור

בניגוד לארונות רגילים העשויים לחסום את כניסת האור אליהם בשל האופן בו נפתחות הדלתות, הרי שבארונות הזזה החסימה הזו של כניסת האור מתבטלת. באופן זה, ניתן למקם את ארון הבגדים גם במקומות אליהם לא מגיע אור רב בדרך כלל, ומבלי שניאלץ להתקין בתור הארון או בקרבתו מנורה כלשהי. האופן בו ארון ההזזה נפתח, מאפשר לנו לראות את כל הפריטים בו באופן קל ונוח יותר, עניין ההופך את הארון הזה לפרקטי יותר מארון בגדים בעל דלת רגילה.

בטיחות

עם השנים, הצירים עליהם בנויות הדלתות בארונות רגילים נחלשים, עניין העשוי לגרום לדלת ליפול עם הזמן. העניין נכון במיוחד כשהארון מותקן בחדרי הילדים ונעשה בו שימוש תכוף. חשוב להבין כי מטבעם, ילדים נוטים יותר להתעסק עם פריטי ריהוט, ומסיבה זו – על פריטי הריהוט השונים הקיימים בחדר הילדים להיות כמה שיותר בטיחותיים.

ארון המכיל דלת רגילה, העלולה ליפול במידה והצירים נחלשים או להישבר בגלל משחק, מציב את ילדיכם בסכנה במידה מסוימת. מסיבה זו, רצוי מאוד להתקין ארונות הזזה לחדר ילדים בחדרים אלה. פרט לעובדה שמדובר בפתרון בטיחותי נפלא, ארון הזזה כזה גם יאפשר לכם לחסוך במקום רב – פרמטר חשוב מאוד כמעט בכל חדרי הילדים.

היכן כדאי לרכוש ארונות הזזה ועל מה חשוב לתת את הדעת?

על אף שארון הזזה נתפס כארון יקר יותר, חשוב מאוד לדעת שלא כך הדבר בהכרח. למעשה, ניתן לרכוש ארונות בגדים במבצע המכילים דלת הזזה איכותית וחזקה. בעת רכישת ארון ההזזה, חשוב מאוד לתת את הדעת על איכות החומרים מהם בנוי הארון, על גודלו (כך שיתאים לשאר החדר באופן האופטימלי) והעיצוב שלו.

לכן רכשו עוד היום ארון ב"אידיאל" המומחים לארונות הזזה ותיהנו ממחירים מטורפים!

 

למה כדאי לרכוש ארון הזזה ולא ארון רגיל