חייגו אלינוסניפי אידיאל

עיצוב חדר ילדים במחיר שפוי

עיצוב חדר ילדים במחיר שפוי

אם יש משהו שאתם לא משקיעים בו חדשות לבקרים אלא רק לעתים רחוקות, הוא עיצוב חדר הילדים שלכם. בעוד ישנם אלו המסתפקים בחדר שינה סטנדרטי, ישנם אלו שהחליטו להפוך את חדר השינה לממלכת ילדים, יוקרתי, מרווח ומתוכנן היטב. מאחר ואינכם עוברים דירה בכל יום, חשוב להשקיע בחדר שינה פרקטי שישרת אתכם לטווח הארוך. גם אם החלטתם ללכת על חדר שינה מסוג כלשהו לאחר המלצות רבות שקיבלתם? חשוב שתדעו על כל הטעויות שרבים עושים, וכך תוכלו להימנע מהן:

לא מחשבים נכון את מיקום המיטה והארונות

אז אולי בסרטים יצא לכם לצפות בארונות בגדים גבוהים מאד ומיטות גדולות היוצרים נוכחות אדירה. בפועל? מיטות וארונות בגדים שכאלו אינם נוחים והופכים את התנועה בחדר ל לא נגישה. לכן, חשוב להתייעץ עם מומחים בתחום חדרי הילדים שימליצו לכם על תכנון נכון לרבות הרוחב והגובה של המיטה והארון בהתאם לגודל חדר השינה של ילדכם. תכנון נכון של חדר השינה יבטיח לכם איכות חיים המגיעה בדמות פתרון אחסון איכותי.

בוחרים סוג אחד של פתרונות אחסון

תכנון של ארונות הינו דינמי מאד ומשתנה בהתאם לצרכים של כל לקוח ולקוח. המשמעות? במידה רבה אתם האדונים על ארון שלכם ועל עיצובו. לא מעטים אלו שהחליטו להפוך את הארון לחד גוני ולכזה שבו ישנו רק סוג אחד של פתרונות אחסון. האם מומלץ לעשות זאת? לא כל כך. נסו לשלב כמה שיותר סוגי פתרונות בתוך הארון מאחר וכל פתרון עונה לכם על צורך אחר: שלבו מגירות, אזור תלייה ומדפים והימנעו מתכנון המבוסס אך ורק על אזור תלייה למשל.

מוותרים על הגודל ומתמקדים בפרקטיות

מיטה וארונות לא אמורים לשרת אתכם רק פונקציונלית, אלא אמורים  גם להעניק לכם את טעם החיים הטובים. ללא כל ספק, הבחירה שלכם בארון ומיטה היא בחירה בטוב ביותר כך שמגיע לכם לקבל את הטוב ביותר. בעוד שמיטה גדולה ורחבה לילד קטן ניראת מרשימה ומיוחדת, היא לא תענה לכם על הצרכים החשובים ביותר כמו מרווח ושטח אחסון. גם בבחירת הארון חשוב שלהתאים את הגדלים לצורכי האחסון שלכם וכמובן לגודל החדר. כיום תוכלו למצוא בשוק מגוון רחב של מיטות וארונות מעוצבים בהזמנה מיוחדת וכמובן במחיר שפוי מבלי להתפשר על האיכות.

והחברה בה אתם בוחרים? רק הטובה ביותר

אתם משדרגים את חדר הילדים שלכם כדי לשדרג את איכות החיים שלכם. על מנת שהשדרוג יוכתר כהצלחה עליכם לבחור בחברה בעלת מוניטין שתוכל לתכנן עבורכם את חדר השינה על הצד הטוב ביותר. חדר שינה איכותי הוא כאשר אתם מזמנים אביזרים כמו מיטה וארון המיוצרים על בסיס חומרי הגלם החזקים והאיכותיים ביותר, עם הבשורות האחרונות של מתקני הפרזול וכן, גם כזה המתכתב עם העיצובים העכשוויים. אם כבר החלטתם להשקיע בחדר ילדים, עשו זאת עד הסוף וללא כל פשרות.

 

 

עיצוב ארונות ילדים במחיר שפוי