חייגו אלינוסניפי אידיאל

עיצוב ארונות

עיצוב ארונות ברשת "אידיאל – המומחים לארונות הזזה" אינו מסתיים בבחירת צבעים וטקסטורות.

 

אנו מאמינים כי עיצוב ארונות זו תפיסת עולם, ולכן אנו מתחילים את העבודה במעקב אחר טרנדים. טרנד הוא מגמה אופנתית ואמירה עיצובית, בעלת השפעה על עיצוב ארון.

אך לא די בכך. עיצוב ארונות מתבסס על היכולת לחבר בין הריהוט הקיים בחדר, טעמו של בעל הבית והצרכים הספציפיים של בני הבית, הבאים לידי ביטוי בעת עיצוב הארון.

 

השלב הבא הוא לחבר חומרים, לשלב חומרים, להוסיף פריטים לעיצוב הארון ולהפוך אוסף של חלקים בודדים לכדי שלמות עיצובית. כך אנו יוצרים עיצוב ארונות מקצועי ועכשווי. בתהליך

עיצוב ארון אנו מעניקים את המכלול, מבלי להתעלם מבחירה אישית של הלקוח, טעמו האישי והרצון שלו להביא את הטעם האישי לכדי ביטוי.

 עיצוב ארונות מחייב אוזן קשבת. ב"אידיאל" איננו חושבים שעיצוב ארון מסתיים בבחירה בין זכוכית לעץ,  בהחלטה על צבע חום או שחור.

אנו מעריכים עיצוב וכמקצוענים וכמומחים, מפתחים פריטים ייחודיים לנו, שבדרך כלל זוכים לאהדת לקוחותינו.

 

אנו ב"אידיאל" מעריכים את הידע המצטבר של עובדי החברה, ובעיקר מעצבי הפנים בחנויות הרשת, ומאפשרים לכל אחד להביא לידי ביטוי את הרעיונות שלו בתחום עיצוב ארונות.

לקוחותינו מכירים את תהליך העבודה, וממליצים לחברים ומכרים להתחיל את תהליך הבחירה והעיצוב בחנויות הרשת.

שם ימצא כל לקוח המעוניין בעיצוב ארון שלל עצות, חומרים שונים, טקסטורות, גופי פרזול ידיות ומדפים, המסייעים לכל לקוח להפוך את הארון לפינה מעוצבת בחדר.

 גם בחדרי ארונות, נדרש עיצוב ארון פרקטי אך גם כזה שיתרום למראה הכולל של החדר הצמוד אליו.

לסיכום, נאמר כי אנו חושבים כל העת כיצד לחדש, לגוון ולהביא את הדבר הבא בעיצוב ארונות. מומחיות, כבר אמרנו.

 

עיצוב ארונות נכון

 כדי ליהנות מכל היתרונות הארונות שלנו כבר מזמן אינם משמשים אותנו כאמצעי לאחסון בלבד.

הטרנדים הרבים, המוצעים בשוק הארונות, הן בארץ והן בחו"ל, מאפשרים לנו ליהנות ממגוון של סגנונות שונים ועיצובים שונים.

 בתחום עיצוב ארונות הזזה ניתן למצוא אלמנטים רבים, המשולבים בתוך חדר ארונות, מלבד הארונות עצמם. בין אם זו תאורה מיוחדת, ידיות מעוצבות ועוד ועוד.

 עיצוב ארונות, בהתאם לטרנדים החמים ביותר, אך גם תוך התחשבות בצרכיהם השונים של דיירי הבית, מאפשר לנו ליהנות מפתרונות אחסון נהדרים, המעוצבים באופן מיוחד במינו.

 פתרונות עיצוביים לקבלת מראה מיוחד ומעניין יותר עיצוב ארונות באופן מקצועי הוא מקצוע לכל דבר.

 ארונות קיר מאפשרים לנו לשלב פונקציונאליות עם אסתטיות ויופי.

 

חדר ארונות איננו רק פתרון אחסון לפריטים שונים

הוא כולל ארונות הזזה מעוצבים באופן ייחודי, כך שיתאימו לסגנון העיצוב הכולל של הבית. גם במקרים בהם לא מדובר בארונות בתוך חדר ארונות,

הרי שמגוון הסגנונות הגדול הופך אותם לפריט עיצובי בפני עצמו. אחת הדרכים לעשות זאת, היא לשלב, במסגרת עיצוב ארונות, מראות המשוות לארון אופי אלגנטי ומיוחד יותר. גם בחירת

הצבעים, במסגרת תהליך של עיצוב ארונות מקצועי, יכולה להפוך כל ארון לדקורטיבי יותר.

 

הקפדה על פונקציונאליות ומענה מתאים

עיצוב ארונות הזזה, מלבד הפן האסתטי העיצובי, חשוב שייקח בחשבון גם את מידת הפונקציונאליות של הארון. לכן, עליו להתייחס אל החלוקה הפנימית של הארון או של חדר ארונות זה, תוך ניצול מקסימאלי של שטח האחסון הקיים. חדר ארונות, למשל, מאפשר לכם לרכז בחדר אחד, שכולו מיועד לשם כך, את כל הפריטים שלכם, במקום לפזר אותם בין הארונות השונים בבית. בין אם זהו חדר ארונות בתוך חדר ההורים או חדר ארונות משותף לכל בני המשפחה, עיצובו ועיצוב הארונות שבו יחסוך לכם מקום רב, ויעזור לכם לשמור על חלל מסודר ומאורגן. במדינת ישראל, בה מזג האוויר איננו נתון לתנודות קיצוניות כל כך, ריכוז כל הבגדים בארון אחד או חדר אחד הוא פתרון נהדר.

 

התאמה בין עיצוב הארון לחדר בו ממקום

שלל האפשרויות, בכל הקשור לעיצוב ארונות, הוא רב ומגוון במיוחד. אולם, אחת הדרכים לעצב נכון, היא תוך התייחסות לחדר בו ימוקם הארון. במידה ומדובר בחדר ארונות קטן או חדר שינה שאיננו גדול כל כך, ניתן לשלב בארון מראות, היוצרות אשליה של מרחב גדול יותר. במידה ומשלבים את הארון בחדר המעוצב בסגנון כפרי, ניתן לשלב בו אלמנטים שונים מעץ בגוונים בהירים או כהים, שישוו לו מראה חם יותר. חשוב לזכור כי הארון הוא ריהוט בפני עצמו. ישנה חשיבות רבה לשילובו באופן הנכון ביותר עם הריהוט הקיים בחדר (מיטת השינה, שידות וכדומה), כך שאלה ישתלבו זה בזה באופן מושלם.

תהליך עיצוב הארונות דורש רמת מקצועיות גבוהה במיוחד. מלבד התייחסות לטרנדים השונים, מבטאים המעצבים את הפן האסתטי היצירתי, אך לא פחות מכך גם מספקים מענה לצרכיו השונים של הלקוח, שנעזר בשירותיהם, וכן מתייחסים לטעמו האישי. השילוב בין האלמנטים השונים, והתאמתם לסגנון עיצובו של הארון, הופכים את הארון לפריט יפהפה ועיצובי, המשמש כפתרון המתאים והנוח ביותר. פנייה אל מומחים בתחום תאפשר לכם ליהנות מארונות מתאימים, שילוו אתכם שנים ארוכות ויהוו פתרון אחסון מושלם ונכון.

מאמרים