חייגו אלינוסניפי אידיאל

חדרי ארונות מעוצבים

חברת אידיאל העוסקת בתכנון, פיתוח ייצור ושיווק של מגוון סוגי ארונות איכותיים, מציעה לקהל לקוחותיה חדרי ארונות מעוצבים, ארונות הזזה, ארונות קיר, ארונות פינתיים, ארונות טלוויזיה ופרזול לארונות. החברה מעסיקה את מיטב אנשי המקצוע כולל מעצבים, כל זאת על מנת לספק לכם את הארון האולטימטיבי אשר יענה על הצד הטוב ביותר על צרכיכם ודרישותיכם ובהתאם לתקציב הכספי שלכם.

עיצוב חדרי ארונות

בחברת אידיאל מציעים ללקוחות הרבים חדר ארונות מעוצב במגוון דגמים, סגנונות וצבעים. על מנת לעצב חדר ארונות, יש קודם כל לתכנן הן את צדו הפנימי והן את צדו החיצוני על מנת שיתאים במדויק לצרכי בני הבית. לאחר מהלך זה, הלקוח ביחד עם אנשי המקצוע של אידיאל, יתכננו תוך שיתוף פעולה מלא את עיצובו של הארון, משמע, תכנון מקומות האחסון הפנימיים, חלוקה נכונה שלו, ומעבר לכך, יש לעצב את הארון גם חיצונית. לבחור את הדלתות המתאימות, עבודות הפרזול, להקפיד על גימור מושלם, לבחור את הצבע המתאים, הכל על מנת ליצור ארון מושלם, פונקציונאלי ופרקטי אשר ישמש אתכם למשך זמן רב ותמיד יראה גם טרנדי ואופנתי.

מחירים

בחברת אידיאל, תוכלו למצוא ארון הזזה מחיר כאשר העלות הינה אטרקטיבית, ואסור לשכוח כי המחיר תלוי במגוון רב של פרמטרים כמו גודלו של הארון, חומר הגלם ממנו הוא עשוי, אופן תכנונו, כך שכל ארון עלותו היא שונה, אולם באידיאל כל אחד יוכל למצוא ארונות התואמים לתקציב הכספי העומד לרשותו. בעיקרון, החברה מוכרת ארונות במחירים ברי תחרות ושווים לכל כיס, למרות איכות הייצור וההשקעה הרבה בעיצוב ותכנון.  מחירי הארונות באידיאל אכן אטרקטיביים, עדיין ארון איננו סיפור זול, במיוחד לאור העובדה שאת הארונות מייצרים בהתאמה אישית, אולם אין ספק בדבר איכות המוצרים.

מדוע לעיצוב משקל כה רב?

כפי שניתן להבין, בחברת אידיאל מייצרים ארונות בגדים מעוצבים על פי הטרנדים האחרונים ביותר. אולם, ארונות אלה יהיו בעלי מראה אופנתי ועדכני לא רק למשך שנה שנתיים, אלא למשך תקופות ארוכות יותר. מדובר בארונות עמידים ואיכותיים המיוצרים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר וללא שום פשרות. בנוסף, לכל לקוח טעם אישי משלו. ישנם אשר יעדיפו ארונות בגדים מעוצבים בסגנון מודרני, קלאסי, ססגוני או סולידי יותר, ויש להתאים את עיצוב הארון לשאר האלמנטים הנמצאים בחלל, על מנת ליצור הרמוניה ואווירה נעימה וזורמת.

היכן כדאי לרכוש ארונות?

בארץ לא חסרות חברות המייצרות ריהוט כולל סוגים שונים של ארונות. אולם דבר אחד בטוח, חברת אידיאל היא בין החברות המובילות בתחומה ולא לחינם היא צברה לעצמה מוניטין כה חיובי במהלך השנים. זאת בשל ניסיון רב, מקצועיות, הבנה לצרכיהם של הלקוחות, והקפדה יתירה על ייצור ארונות איכותיים ופונקציונאליים מעוצבים למשעי. והמחירים? בהחלט שווים!

חדרי ארונות מעוצבים