חייגו אלינוסניפי אידיאל

טיפים לסידור ארון בגדים

אוהבים מאוד אופנה ובגדים? ארון הבגדים שלכם בוודאי עמוס בכל טוב.

אם תרצו או לא, מהר מאוד ארון הבגדים העמוס הופך מבולגן ואנו מתקשים למצוא מה ללבוש. ארון בגדים מסודר הוא בראש ובראשונה ארון מתוכנן נכון תוך התאמה אישית לצרכים ולציפיות שלכם. שמירה על סדר בארון הופכת הרבה יותר פשוטה עם תוספת של אמצעי אחסון חדשים. עם ארון מסודר תצליחו למצוא מהר יותר את הפריטים שאתם מחפשים בכל בוקר, לנצל נכון את הבגדים ואביזרי האופנה וגם לחסוך כסף. כמה פעמים גיליתם שרכשתם פריט בסיסי שכבר יש לכם בארון? עם ארון מסודר תדעו בדיוק אלו בגדים ואביזרים כבר יש לכם וגם תשתמשו בהם הרבה יותר.

שלב התכנון : כמה בגדים ואלו פריטים יש לי?

בכדי לתכנן נכון את סידור הארון יהיה עליכם להגדיר מראש מה אתם צריכים. זה הזמן לבדוק אלו סוגי בגדים מאוחסנים אצלכם בארון. אם יש לכם כמות גדולה של בגדים מחויטים הדורשים תלייה, אם יש לכם הרבה בגדים מקופלים על מדפים, אם יש לכם הרבה מאוד תיקים או עניבות, עליכם לתכנן בהתאם את חלוקת החלל הפנימי של הארון. כאשר תדעו בדיוק באלו שטחי אחסון בארון אתם משתמשים הרבה ובאלו כמעט ואנכם משתמשים תצליחו לנצל נכון את שטח האחסון.

נפרדים מבגדים מיותרים

עומס רב בארון הבגדים יקשה עליכם מאוד. אם מדובר בארון עמוס יהיה עליכם להוציא מהארון חלק מהבגדים בהם אנכם משתמשים עוד כלל או אנכם צפויים להשתמש בחודשים הקרובים. כך למשל, את בגדי הקיץ כדאי להוציא מהארון במהלך החורף, את מקומם ימלאו בגדי החורף היומיומיים. בגדים אותם אנכם לובשים עוד כדאי לגלות אומץ ולהעביר לתרומה, מחזור או למכור לחנויות יד שנייה.

אחסנו את הבגדים בהם אנכם משתמשים עוד במדפים עליונים פחות נגישים או בקופסאות. על כל קופסה תדביקו תגית עם פירוט התכולה. ניתן היום למצוא קופסאות אחסון מעוצבות המשתלבות בעיצובי ארונות בגדים ומוסיפות להם סטייל מיוחד.

מיון הבגדים בארון

ארונות בגדים ביתיים אפשר יהיה לסדר בסגנון דומה לזה של רשתות האופנה. תוכלו לבחור למיין את הבגדים בארון לפי צבעים, לפי סוג הבד, לפי אופי הבגד. המיון יסייע לכם לשמור על ארון בגדים מסודר, למצוא במהרה את מבוקשכם, להתאים צבעים ולנצל טוב יותר כל פריט.

תלייה של בגדים בארון

אם יש לכם בארון הרבה ז'קטים, מעילים, שמלות וחצאיות הדורשים תלייה על קולב, תשמחו לגלות כמה בקלות ניתן להגדיל את אזור התלייה בארון. התקנה של מוט תלייה נוסף מתחת למוט הקיים תכפיל בעבורכם את שטח האחסון. בעבור תלייה של מכנסיים, עניבות, חצאיות וצעיפים ישנם פתרונות תלייה ספציפיים. שימוש בקולבים דקים במיוחד יאפשר לכם לדחוס כמות גדולה יותר של בגדים אל אזור התלייה.

תוספת של מדפים בארון

לא תאמינו עד כמה זה פשוט! התקנה של מדף נוסף מעל מוט התלייה או בין שני מדפים קיימים מעניקה לכם תוספת משמעותית של שטח אחסון. מדף נוסף מעל למדף החולצות יוכל לשמש לאחסון של גופיות ולייצור כך הפרדה בין גופיות לבין חולצות.