חייגו אלינוסניפי אידיאל

משקיעים בדקורציה

פעם בעשור לערך אנחנו עורכים שיפוץ נרחב בבית. שוברים קירות, מוסיפים בר, צובעים חללים שלמים ומשנים את האווירה בבית על מנת להפיח בו מימד של חדשנות ותחושה נקייה.

לצד השיפוץ אשר נערך אחת לכמה שנים, גם את הרהיטים בבית אנחנו מחליפים אחת לתקופה במטרה להצמד אל הטרנדיים העיצוביים ולהעניק לבית שלנו טאץ' חדשני ומודרני. אם ישנו חלק בבית שכולנו אוהבים לאהוב הוא המטבח. מעבר לעובדה שאוכל הינו סממן לשפע ותשוקה הוא גם מלכד את המשפחה ועל כן כולנו מטפחים גם את כל אשר קשור לריהוט והאיבזור של המטבח ופינת האוכל. 

על מה נאכל את ארוחת הבוקר?

ענף הריהוט הינו ענף רחב ובעיקר כשמדובר בריהוט למטבח ופינות אוכל, אז אנחנו מגלים מניפה רחבה של מערכות הושבה, פינות אוכל ושלל אקססוריז המקשטים את החלק הכה אהוב עלינו בבית. כשמדובר על שולחנות אוכל, הרי שמדובר על עולם שלם של שולחנות העשויים מחומרים שונים, צבעים שונים ובעלי פונקציות שונות.

שולחנות אוכל רבים מגלמים בתוכם את האפשרות להגדיל ולהקטין את השולחן בעזרת שליפה של חלק הסמוי לעין. בעת שאתם מקיימים ארוחה משפחתית קטנה הרי שתסתפקו בגודל הקטן יותר של השולחן, אך בעת ארוחה משפחתית מורחבת תוכלו להגדילו בשניות ספורות. אם פעם היינו מסתפקים בשולחן אחד בעל גודל אחיד הרי שכיום השולחן מקיים פונקציות המאפשרות לנו מגוון אפשרויות במוצר אחד. הרי שמדובר בפיתרון מצוין לאירוח בחגים, שכן אין צורך בלחבר שולחנות ולדאוג לסידורי הושבה מסורבלים. 

פעם היה נהוג לקטלג את שולחנות האוכל כשולחנות אשר חייבים להיות מרובעים, שכן ככה מנצלים היטב את גודלו של השולחן וניתן להושיב סביבו מספר רב יותר של סועדים. אז, לא תמיד חשבו על דקורציה ונראות אלא רק על פונקציונאליות, אך כיום שולחנות אוכל מגיעים גם עגולים ורבים אלו הבוחרים בשולחן עגול בשל מימדו העיצובי והנראות החמימה שהוא מוסיף לנו. 

צובעים את הקירות

 מעבר לאיבזור הבית והשקעה בתכולה שלו, כולנו מודעים לצבע הקירות שהולך ומאבד מהגוון שלו ככל שעוברות השנים. בעת שמדובר בבית עם ילדים קטנים, הרי שצבעי הקירות לא נשארים כפי שהם לזמן רב והילדים הקטנים שלנו ממהרים לנסות את הטושים החדשים שלהם על הקירות, כך שדקורציה ואסטתיות עם ילדים קטנים לא תמיד משתלבת בהרמוניה מושלמת.

הקירות הם המימד העיצובי החשוב ביותר בבית, שכן הם אלו שמאירים את הבית או מחשיכים אותו. לכן, בעת שיפוץ הבית וההרתמות הכוללת לשדרוג הנראות והדקורציה הכללית, השקיעו בצביעת הקירות מחדש. בהזדמנות זו תוכלו גם לחרוג מן המקובל ולבחור צבעים חדשים לקירות. אם בחרתם בכל זאת להשאר עם הצבע הלבן הסטנדרטי, תמיד תוכלו לבחור קיר אחד שיהיה צבעוני ויעניק טאץ' עיצובי ומודרני לאחד מקירות הבית.

חשיבות ארונות הבית כחלק מהדקורציה

לא הרבה יודעים, אך לארונות יש חשיבות רבה בעיצוב הבית.

לכן אנו באידיאל נותנים לכם את הפשרות לרכוש ארונות הזזה מעוצבים על פי בחירתכם כדי שתוכלו לשלב אותם בבית בנוסף לכל העיצוב שביצעתם. אנו מודעים לכך שישנם הרבה בתים בעיצובים שונים ומגוונים ולכן אנו נותנים לכם את האפשרות לעצב את הארונות שלכם על פי בחירה. מעבר לעיצוב הנוחות של ארונות הזזה תקל עליכם ותחסוך לכם הרבה בלאגן בארון מכיוון שארונות הזזה הן הרבה יותר פשוטות לתפעול והן חוסכות הרבה מקום בחדר.

 

 

משקיעים בדקורציה