חייגו אלינוסניפי אידיאל

ההבדל בין ארונות הזזה לארונות רגילים?

חברת אידיאל הינה בין החברות המובילות בארץ העוסקת בתחום פיתוח, ייצור ושיווק הן של ארונות הזזה והן של ארונות מסוגים אחרים. מדובר בחברה וותיקה ועתירת ניסיון, בעלת תודעת שירות גבוהה במיוחד, המעסיקה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, והכל על מנת לספק ללקוחות את הטוב ביותר. כל הארונות אותם אנו מייצרים עשויים מחומרי גלם משובחים, אנו עובדים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר וללא פשרות.

מה כה מיוחד בארונות הזזה?

חברת אידיאל עושה את המקסימום על מנת לספק ללקוחותיה ארונות הזזה איכותיים. למעשה, כמעט כל אחד יכול היום לרכוש ארון הזזה אותו ניתן למקם בחללים שונים של הבית. היתרון הבולט ביותר של ארונות הזזה איכותיים קשור לעובדה שהם חוסכים הרבה מקום במרחב, הם פרקטיים ופונקציונאליים ובעלי מראה מרהיב עין. כל ארונות ההזזה של אידיאל מיוצרים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר כך שהם ישמשו את הלקוחות למשך שנים רבות. בנוסף, ארונות אלה הינם בעלי תכונה חשובה נוספת – ניתן להתאימם לכל חלל בו הם נמצאים וליצור אווירה הרמונית ונעימה. 

אילו ארונות הזזה קיימים?

חברת אידיאל משווקת היצע מרשים של ארונות הזזה. ניתן למצוא ארון הזזה במחיר אטרקטיבי אשר ישמש כארון בגדים וזהו ארון המתאים גם לחדרי ארונות. ככלל, כאשר רוכשים ארונות מסוג זה, מוצאים שלפתע יש הרבה יותר מקומות אחסון בבית. את הארונות תוכלו להזמין על פי המידה הרצויה לכם, הסגנון והעיצוב. 

על ההבדל העיקרי בין ארונות הזזה לארונות אחרים

בהשוואה לסוגי ארונות אחרים, ארונות הזזה אינם תופסים הרבה מקום, לכן ניתן למקם אותם גם בחללים קטנים ובעייתיים. בנוסף, ארונות הזזה משדרגים רבות את מראה החלל בו הם ממוקמים, מוסיפים נופך מיוחד לאווירה השוררת בחדר, והם בעלי מראה יוקרתי ואלגנטי. לא פחות חשוב – בהשוואה לארונות אחרים, בארונות ההזזה הרבה יותר מקום לאחסון ולכן הם גם פרקטיים יותר. כבר אין יותר צורך לפתוח את דלתות הארון כלפי חוץ, אלא רק להזיזן הצידה. 

תמורות בעיצוב ארונות הזזה

ארונות ההזזה של היום שונים מאלה שייצרו לפני שנים. כיום מייצרים אותם עם פחות דלתות, כך שמבחינה עיצובית, הם בעלי מראה נקי ומינימליסטי. זאת ועוד, קל יותר לעצב ארון הזזה מכיוון שניתן להוסיף לו אלמנטים, דוגמאות שונות, לשלב בו זכוכית ומוצרי פרזול. בנוסף, אפשר לצבוע את הארון באיזה צבע שרק חשקה נפשכם ולבחור את סוג העץ המועדף עליכם.

עיצוב על פי הטרנדים האחרונים

חברת אידיאל עושה את המרב על מנת לעצב ארונות הזזה על פי הטרנדים האחרונים. כל הארונות שלנו הינם בעלי מראה חדשני ועדכני, אנו משקיעים רבות בעיצוב, אולם לא רק, אלא גם בבחירת חומרי הגלם וחומרי הפרזול. ארון הזזה במחיר אטרקטיבי כבר איננו חלום! אם ברצונכם לרכוש ארון מאחת החברות המובילות בתחום, צרו עוד היום קשר עם חברת אידיאל, ואנו נשמח לשרת אתכם!

ארונות מיוחדים