חייגו אלינוסניפי אידיאל

ארונות לחדרי ילדים בעיצוב אישי

כולם יודעים שאחד הרהיטים הכי חשובים שיש בחדר ובפרט כשמדובר על חדר ילדים הוא הארון. הארון הוא המקום שיאחסן גם את הבגדים, גם את הצעצועים ולעיתים אפילו את הטלוויזיה ואת מוצרי החשמל.

ארונות לחדרי ילדים בעיצוב אישי זו אופציה נהדרת להורים שרוצים לנצל את החלל בחדר בצורה מיטבית ומעבר לזה, להורים שרוצים ליהנות ממרחב יפה ושימושי. יש חדרי ארונות זולים, גם אם אתם בוחרים בעיצוב אישי והחוכמה היא לדעת לבחור רק מה שמתאים לכם בהתאם לצרכים ולתקציב. 

ארונות בגדים מחיר זול זה משהו שאפשר למצוא ותתפלאו לשמוע, כאשר בוחרים בארונות בהתאמה אישית, אתם יכולים ליהנות מחדרי ארונות זולים אפילו יותר. מעבר למחיר, חשוב להפקיד על כמה כללים שכמעצבים ארונות בעיצוב אישי ולפניכם כמה טיפים שיסייעו לכם לקבל החלטות.

קודם כל ולפני הכל הבטיחות

הדבר הכי חשוב שיש לשים אליו כשמעצבים ארון בגדים לחדר הילדים הוא הבטיחות. אתם מוכרחים לרכוש ארון בטיחותי, שניתן לחבר לקיר, כדי שחלילה הילדים שלכם לא ישחקו ויפילו את הארון. 

מעבר לזה, עליכם לוודא שהחברה שמייצרת את הארון עומדת בכל תווי התקן האפשריים ולהיות בטוחים שארונות בגדים מחיר זול לא בא על חשבון האיכות של המוצר והבטיחות של המוצר. 

פונקציונליות ופתרונות אחסון

ארון בגדים לחדר ילדים שמעוצב נכון יכול להוות פתרון אחסון מצוין לא רק לבגדים, אלא גם ליתר החפצים בחדר. מומלץ מאוד לתכנן את הארון כך שיכיל מדפים פתוחים, מגירות סגורות ואפילו מקומות ייעודיים למוצרי חשמל, כמו לדוגמא ריבוע ייעודי לטלוויזיה. ארונות הזזה מומלצים במיוחד בחדרי ילדים, כיוון שהדלתות לא תופסות מקום והרי אמרנו שהפונקציונליות היא אחד המרכיבים המשמעותיות בבחירת ארון. חשוב שתדעו שארונות הזזה זולים יותר מארונות עם דלתות שנפתחות רגיל ואם אפשר לקבל גם יותר פונקציונלי וגם יותר זול, אז למה לא בעצם?

נראות שתתאים לעיצוב הכולל

כמובן שארונות הזזה זולים זה טוב ויפה, אבל זה לא מספיק. אתם מוכרחים לקחת בחשבון כשבוחרים ארונות לחדרי ילדים בעיצוב אישי גם את הנראות של הארון. חשוב מאוד לבחור סוג חומר שנראה טוב ושנעים למגע. ארון זה רהיט גדול ודומיננטי ולכן חשוב מאוד שהרהיט שנותן את הטון לכל החדר, יהיה רהיט יפה, שמעוצב לפי טעמכם ומשתלב עם העיצוב הכולל של החדר. 

נוחות והתאמה לצרכים שלכם

הטיפ האחרון בדרך לבחירת ארון מעוצב לחדר הילדים הוא לוודא שהארון נוח ועונה על הצרכים שלכם. תכננו מראש חורים לשקעי חשמל וחלקו את החלל בתוך הארון כך שיתאים לצרכים של הילד ולצרכים שלכם. מומלץ להשאיר באזור הגבוה מקום למצעים ובאזור התחתון מקום למשחקים. אתם צריכים שהארון מצד אחד יהיה נגיש לילד שלכם ושהוא יוכל להוציא לבדו את הצעצועים וגם להחזיר אותם למקום, אבל מצד שני, שיהיו גם אזורים שנגישים רק לכם, כדי לשמור על סדר ונוחות. 

חדרי ארונות לילדים