חייגו אלינוסניפי אידיאל

ארונות הזזה איכותיים

ארון הזזה נוח
ארון הזזה במבחר דגמים
ארון הזזה במבחר צבעים
ארונות הזזה איכותיים
ארונות הזזה יוקרתיים
ארונות הזזה מדהימים
ארונות הזזה בהירים
ארונות הזזה כהים
ארונות הזזה במבחר דגמים
ארונות הזזה במבחר צבעים

היותה של אידיאל החברה המובילה בשוק ארונות ההזזה בישראל, מאפשרת לנו להכתיב את המילה האחרונה בתחום, הן מבחינת המנגנונים המתקדמים והן מבחינת השפה העיצובית הייחודית לאידיאל.

כיום כל משפחה בישראל יכולה ליהנות מארון הזזה, מחומרי גלם באיכות מעולה ועם פרזול מתקדם, תוך שמירה על עיצוב אלגנטי המתמזג בהרמוניה עם החלל. 

בקולקציית ארונות ההזזה שלנו תמצאו מגוון רחב של ארונות בגדים, ארונות טלוויזיה, חדרי ארונות ופתרונות אחסון.

הכל בהתאמה אישית לפי מידה, צורך וכמובן החלומות עיצוביים שלכם.

מהפיכת ארונות הקיר עם דלתות הזזה האיכותיים של אידיאל, תופסת בשנים האחרונות יותר ויותר תאוצה, משום שיתרונותיהם ניכרים ומשמעותיים עבור הלקוחות, במיוחד בכל הנוגע לארונות קיר של ‘אידיאל’.
ראשית, הם מרשימים ביותר, הן בנוכחותם והן בעיצובם ושנית, הם פרקטיים בצורה בלתי רגילה, הן בניצול האידיאלי של המרחב המוגבל בחדר והן בכך שאין צורך להותיר מקום לפתיחת דלתות חזיתית.
כך שניתן למקם רהיטים בסמוך להם ללא חשש לנזקים בשל חיכוך הדלת ברהיט.

עם השנים, חלו שינויים בעיצוב ארונות ההזזה, כאשר השינוי המרכזי בהם הוא הפחתת מספר הדלתות.
הקו העיצובי הזה מספק לנו מראה נקי יותר ופחות עומס בעיניים.
בנוסף, פוטנציאל המרכיבים העיצוביים רב יותר, כך שניתן לשלב מגוון אלמנטים, כגון הדפסים, שילובים של זכוכיות, צבע בתנור וסוגי עץ שונים.

בכל מה שקשור לארונות ההזזה, אצלנו תהיו בטוחים שאנחנו הכי עדכניים.
מחלקת הפיתוח העיצוב והתכנון של אידיאל, מתעדכנת כל הזמן בחידושים האחרונים בתחום ארונות ההזזה העולמי, הן בעיצוב הן בחומרי הגלם והן בפרזול.
כמו כן אידיאל ארונות הזזה נותנת מענה לצרכן הישראלי ולפתח פתרונות שיתאימו לשוק המקומי, המתבטאים גם במחיר הוגן לצרכן הקצה.

כל ארון הזזה שעוזב את פס הייצור המתקדם, מיוצר מחומרי הגלם המתקדמים בעולם עם מתקני הפרזול הכי חדשניים.
השליטה של אידיאל בפיתוח ובעיצוב, ייבוא חומרי הגלם, מערך הייצור, הפרזול והמוצרים המשלימים מאפשרים ללקוחותינו, לרכוש את ארונות ההזזה עם המנגנונים הכי מתקדמים, במגוון צבעים ועיצובים.
כמו כן אידיאל נותנת מענה בסטנדרטים הכי גבוהים בארץ  לארונות טלוויזיה, ארונות פינתיים וחדרי ארונות איכותיים ומשובחים תוך שימת דגש על מערך שירות מוביל ואחריות אידיאל.

רוצים לדעת למה לרכוש ארון הזזה באידיאל? הכנסו למאמר הבא

ארונות הזזה מעוצבים
דורג על ידי חלי רוזנבלום
5