חייגו אלינוסניפי אידיאל

כיצד לפנות חללי אחסון בבית

כיצד לפנות חללי אחסון בבית

אחת הערים המבוקשות ביותר בארץ, וכנראה זו שאנשים רוצים הכי הרבה לגור בה זו תל אביב. כל כך הרבה דברים יש לעשות בעיר הזאת, היא קרובה לכל מקום, אבל מה לעשות שיש רק בעיה אחת- מרוב הצפיפות, הדירות בה נעשות קטנות יותר ויותר.

שיפוץ כללי ובניית במה בבית

דבר זה מקשה את החיים על כל הדיירים שמתלוננים על חוסר המקום שיש להם בדירה. לכן, הם נאלצים לחשוב על פתרונות אחסון שונים שיכולים להעניק להם אפשרויות רבות יותר לאחסן דברים, החל מבגדים, דרך נעליים ועד ספרים. כמובן שלא מדובר אך ורק בבעיה איתה מתמודדים בתל אביב, אך בהחלט ניתן לומר שזו העיר בה הבעיה הזאת הופכת להיות הכי קשה. לכן, ישנן מספר שיטות לפיהן ניתן לפעול שמאפשרות מעט מרווח בבית, שיטות בעזרתן ניתן לאחסן מוצרים שונים בבית במקומות עליהם בכלל לא חשבתם.

האפשרות הראשונה היא המפתיעה ביותר, אבל גם זו שתדרוש מכם את העבודה הקשה ביותר. אפשרות זו אולי תבקש מכם שיפוץ כללי בבית, או לפחות בחדר המיטות. בעזרת שיפוץ שכזה תוכלו לבנות במה מיוחדת שתהיה גבוהה בכמה סנטימטרים מהרצפה ובה תיצרו פתח שיאפשר לכם לאחסן שם דברים. רבים כבר ניסו את השיטה ולמרות שאין בכלל ספק כי מדובר בדרך לא קלה בכלל לביצוע, השורה התחתונה ובה מתקבל פתרון מצוין לאחסון הדברים, הופכים את העבודה הזאת לכדאית.

ארגזי אחסון

עוד אפשרות, קצת יותר מוכרת, היא ארגזי אחסון. ישנם ארגזים בכל מיני גדלים ובכל מיני צבעים, ארגזים אותם ניתן לרכוש בכל חנות של כלי בית. אז נכון, כאן לא תצטרכו לערוך שיפוץ כללי על מנת להחביא דברים מתחת לרצפה, אבל אין בכלל ספק שמדובר באופציה ראויה, אבל פחות טובה באופן די משמעותי מהפתרון הקודם, שכן למרות שהיא מאפשרת לאחסן דברים, היא עדיין תופסת חלל מסוים, גם אם קטן יותר מכפי שהיה לפני כן. בארגזי האחסון יהיה ניתן לשים צעצועים, נעליים, כריות ולמעשה כמעט הכל, כשכמובן בכפוף לגודל הארגז וכמות הציוד אותו יש ברשותכם.

הפתרון האידיאלי - ארונות ההזזה של אידיאל

אך עם כל הכבוד לפתרון של הארגזים שמציע פתרון חלקי בלבד ועם כל ההערכה לפתרון השימושי של בניית הבמה בבית, ישנו רעיון שלא יגזול מכם זמן בבנייתו ויארגן לכם יופי של הצעה לפינוי חלל האחסון בבית. הפתרון מגיע בדמות ארונות ההזזה של אידיאל, ארונות בגדים שלא ידרשו מכם חלל גדול מדי שכן הם לא נפתחים החוצה, אלא נפתחים הצידה, בהתאם לרוחב המקורי של הארון. על ידי כך תמצאו בבית מקום אחסון גדול ורחב בו תוכלו לאחסן שפע של דברים.

 

 

כיצד לפנות חללי אחסון בבית